Publikované: 15.05.2020

Covid a dôveryhodnosť OSN, WHO a liekových agentúr

V pozoruhodnej novej štúdii s potenciálne okamžitými účinkami a účinkami na očkovací priemysel a regulačné agentúry, ktoré dohliadajú na bezpečnosť očkovacích látok, vedci z Národnej rady pre výskum Talianska a Medzinárodného inštitútu pre čistú vodu v USA, zistili rozsiahlu a nevysvetliteľnú kontamináciu schválených očkovacích vakcín časticami, ktoré podľa autorov štúdie, vo vakcínach nemajú čo hľadať…

K hoaxom, fejkom a konšpiráciám: Vedci dokázali, zistili, potvrdili, vyvrátili. Zle. Bulvár. Dostal som ale tento článok:
Jadrový zdroj: https://www.greenmedinfo.com/blog/breaking-interview-lead-author-dirty-vaccines-study-speaks-out
V opore o odbornú štúdiu:
https://www.greenmedinfo.com/blog/dirty-vaccines-every-human-vaccine-tested-was-contaminated-metals-and-debris-new-
http://s2.uploads.ru/7aTSh.pdf
Oznam webu (Táto stránka nie je k dispozícii): http://info.cmsri.org/the-driven-researcher-blog/dirty-vaccines-new-study-reveals-prevalence-of-contaminants
Dôvod pre konšpiráciu? Vysvetlivka: technická porucha spojenia alebo vedomý úmysel. Konšpirácie vznikajú nedostatočnosťou alebo neexistenciou relevantných informácií k veci (entropia). Opak je redundancia; dôvod pre konšpiráciu zaniká…
Rozhovor  s autorom štúdie: https://www.greenmedinfo.com/blog/breaking-interview-lead-author-dirty-vaccines-study-speaks-out
Pre štandardne gramotnú laickú verejnosť (štúdia pochádza už z roku 2017, v čase, keď paralelne bežali výskumy s corona vírusmi v reakcii na SARS a jeho mutácie):
https://www.qapel.cz/nejnovejsi-studie-zjistila-ze-vsechny-zkoumane-vakciny-vcetne-testu-na-virus-byly-kontaminovany/
Poznatky zo správania a výstupov OSN vo viacerých smeroch naznačujú, že je OSN zideologizovaná a spolitizovaná a pod vplyvom rôznych záujmov. Jej dve zložky a to UNESCO a WHO detto. Mienim peniaze, ľudský faktor a akože inak, lobing a korupčné prostredie. Ani netušíme, čo sa tam „dojednáva“.
V kontexte s USA, Trumpom a pozastavením príspevkov skôr najskôr pre OSN a po vypuknutí korona krízy aj WHO, vychádzajú na svetlo sveta  pozoruhodné informácie a poznatky. Prečo Donald Trump zastavil príspevky USA pre WHO? Vieme aj, čo sa deje vo veci pôvodu a charakteru Covidu-19 medzi USA a Čínou. Aj tu tiež platí dichotómia: Všetko zlé je na niečo dobré.
Covid-19 má pandemický (globálny) rozmer. Vyžaduje globálny prístup. Konšpirácie o jeho umelom pôvode v opore o dielčie nezávislé referenčné poznatky a stále málo relevantných poznatkov pre stanovenie stratégií liečby a prevencie, chtiac-nechtiac na stôl kladú a otvárajú aj paralelné otázky dôveryhodnosti nadnárodných štruktúr a globálnych riadiacich centier v boji proti nákaze, dôveryhodnosti testov, liečby a prevencie na osi veda-výskum-výroba-predaj-použitie (liečivá, vakcíny). Úžasný biznis!

Aj vo veciach konšpirácií o rizikách očkovania v kontexte „vyšších“ konšpirácií, smerujúcich k NWO, nás a ľudstvo, oslobodí len pravda.
Vo veci ochrany a podpory globálneho zdravia môže pravdu priniesť len komplexný hĺbkový generálny audit už najmä schválených očkovacích vakcín v „obehu“ všetkého druhu v globálnom rozmere.
Globálneho auditora by teda, zo svojho štatútu, mali vykonať predovšetkým OSN a WHO. Podmienkou je „už len“ ich dôveryhodnosť.
V európskom rozmere, zodpovednosť za bezpečnosť schválených vakcín, nesie Európska lieková agentúra (EMA). Na Slovensku vo veci vládne ŠÚKL.
Slovensko patrí od 11. júla 1918 ku krajinám, ktoré boli uznané americkou Správou potravín a liečiv (FDA) pre vykonávanie inšpekcií správnej výrobnej praxe. Informoval o tom Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) na svojej stránke.
Hľadá sa nezávislý a teda dôveryhodný auditor, ktorý preverí dôveryhodnosť OSN, WHO, EMA, FDA a ŠÚKL. Povedzme paralelná cezhraničná organizácia, zložená z reálne nezávislých vedcov…
Máme informačné technológie, môžeme spolu komunikovať v dvojiciach alebo konferenčne. Covid nás učí aj to…
Spusťte to, pokým je čas. Nebojte sa! Ak sú dotknuté organizácie „čisté“, tiež sa nemajú čoho báť…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?