Publikované: 19.07.2020

Covid sa vraj v Kalifornii šíri testami

Ak vám počnúc biblickými časmi pred a po Kristovi sľubujú príchod konca sveta, ako predpovede počasia, a ten stále neprichádza, voči každom z jeho ďalších ohlásení aj s jeho časom, prestávate veriť a napokon neveríte. Alebo od Covidu a konšpirácií, k základnému príjmu.
Naša Zem je beztak v sústavnom procese samozničenia. Svedčia o tom nepretržité mediálne správy o konci sveta.
Podobne to je s ohlásením „skorého príchodu Krista“, takto: „Nepoznáte deň ani hodinu“. Ako až zle ešte musí byť, aby sa tak stalo? Druhý príchod Kristov očakávali už jeho apoštoli.
Čo všetko sa musí stať, aby z jednej hory vyliezli čeští blaničtí rytíři, a zo slovenskej sitnianski? Aeronet má na stránke www.konspiratori.sk registračné číslo 5 (posunul sa vyššie z čísla 9) ako jeden z konšpiračných webov, a dnes tvrdí v opore o svedectvá, že v Kalifornii bolo zistené, že Covid-19 sa do nosa testovaných zavádza priamo testovacími tyčinkami.EÚ bol spustený boj proti hoaxom, konšpiráciám, fane news. Posúďte sami, aby ste vedeli, čo Aeronet “zistil”:
„Test mu byl u lékaře vyhotoven na počkání stěrovou tyčinkou do nosu a krku a za 20 min. odešel s výsledkem testu – NEGATIVNÍ. Ihned druhý den na to ale onemocněl. To jeho rodiče vylekalo a chtěli se přesvědčit, zda se jedná o Covid-19 nebo ne. Tak ho nechali ve středu 1. 7. znovu otestovat u stejného lékaře a test již vyšel POZITIVNÍ.“ Viac tu:
https://aeronet.cz/news/exkluzivni-svedectvi-cesky-z-floridy-s-vami-doslova-otrese-cela-rodina-z-jejiho-pribuzenstva-se-nakazila-kontaminovanymi-testy-na-covid-19-primo-na-odberovych-stanicich-v-clermontu/
Počty nakazených podľa správy vraj pribúdajú každým ďalším testovaním a u nich sa inkubačná doba vraj skracuje.
Konšpirácie vznikajú v informačnom šume (entropia informácií). Neoverené dohady len označiť ako konšpirácie je márne a kontraproduktívne. Znamená zákaz myslenia v súbehu so zákazom ich šírenia. Klebetilo sa, klebetí aj sa bude klebetiť. Ide o vzťah pravda-polopravda-lož. Cesta k cenzúre. Stránky podobné Smatanovej nám ukazujú, až ako a pre koho sú konšpirácie nebezpečné…
Konšpirácie, hoaxy a dezinformácie majú vedomý alebo nevedomý účel a výsledok: Vyvolať efekt. Ak sa potvrdí, že dezinformácia spôsobila následok škody na majetku, zdraví a životoch, je trestným skutkom.
Podobne treba zachádzať s poplašnou správou.
Do tejto vecnej (šírenie nákazy) a informačnej prípravy na údajné mandatórne celoplošné očkovanie proti Covidu musí byť vedome či nevedome zapojených množstvo výrobcov testovacích súprav po celom svete…
Nápad sa niekde zrodil. Súvislosti: Postupný technologický prechod na bezhotovostný platobný styk pre uľahčenie platieb, a čipovanie (trebárs): Ako zábezpeka pred stratou kľúčov (TV Markíza). Iba si tak „konšpirujem“ (v hlave spracúvam známe fakty).
Návod na použitie je v Kalifornii alebo mimo ňu: Nezávislé (!) laboratórium môže vykonať test použitých testovacích tyčiniek, podozrivých ako zdroj šírenia infekcie.
To je asi tak všetko k článku. Práve som sa “zapojil” do boja proti konšpiráciám.
Poznámka: Sledujem pozoruhodnú situáciu v Moravsko-sliezskom kraji a v Česku a ako tam situáciu (ne)zvládla česká vláda i na Slovensku, s etapou výskytu nových ohniskových a komunitných nákaz… (ľudia sú tam zneistení a znepokojení). To ale nesmie byť výsledný efekt! Ak sa naruší dôvera a spolupráca ľudí s orgánmi zdravotníctva a vládou, bude vážny problém…
Si myslím, že všade nebola dobre zvládnutá „prvá vlna“. A vírus údajne mutuje.
Nastane problém: Ľudia budú masívne odmietať testovanie a očkovanie. Čo proti tomu urobia vlády? Oboje budú vymáhať násilím a represiou?
Ako sa k tomu postavia tí, ktorým možno práve „údajne“ umelo vytvoreným vírusom ide o ovládnutie spoločnosti a ľudstva (NWO) v súbehu so znížením stavu ľudskej populácie počnúc rizikovými skupinami starých a chorých? Ale to je už ultra „na hlavu: Aj aby usporili náklady na dôchodky a mohli zrušiť dôchodkový systém?
Vítané by bolo zavedenie základného nepodmieneného garantovaného príjmu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?