Publikované: 05.06.2013

DÁ “DÁMA” ŠACH MAT GALKOVI?

S Ľubomírom Galkom sa tiahnu mediálne dve kauzy.

Jedna je možné nelegálne odpočúvanie VOS z čias Radičovej vlády, pre ktoré bol odvolaný z postu ministra obrany a druhá je tunelovanie VOS.

Kým v prvej kauze Galko tvrdí, že k nelegálnemu odpočúvaniu nikdy nedošlo v druhej tvrdí, že k nelegálnemu tunelovaniu došlo.

Obe kauzy už vyšetrujú orgány činné v trestnom konaní. Ľubomír Galko dnes zháňa podpisy za odvolanie ministra Glváča.

Prečo ich nemá?

Poslanci opozície totiž váhajú z jediného a správneho dôvodu.

Spojiť dnes svoje meno s aktivitami Ľubomír Galka znamená v budúcnosti riskovať nepríjemne zistenia na tieto otázky.

Koná Ľubomír Galko skutočne z neosobného motívu a  dôvodu pri kauze tunelovania VOS?

Koná možno Ľubomír Galko dnes tak aktívne preto, že si uvedomuje, že možno čas hrá proti nemu?

V kauze odpočúvania bude vypovedať aj Iveta Radičová a jej výpoveď môže byť výpoveďou “DÁMY”, ktorá može dať Galkovi šach mat!

Ten,  kto dnes pridá podpis na jeho odvolávanie ministra Glváča riskuje, že v budúcnosti sa môže spojiť jeho meno s  aktivitami z čias Galkovho ministrovania resp. závermi z vyšetrovania a ich následnou medializáciou.

Spájať sa dnes s Ľubomírom Galkom známená možno riskovať svoje meno v budúcnosti!

Ak chce dnes opozícia účinne pracovať s kauzov tunelovania VOS, musí tak v prvom rade robiť bez Ľubomíra Galka a bez jeho podpory, pretože Ľubomír Galko nie je nezainteresovaný hráč čo sa týka VOS!

SaS dnes naplno spojila svoju budúcnosť s kauzou tunelovania VOS, nie je už žiadny priestor na to, aby sa z toho vyvliekla, to čo to nakoniec môže pre SaS znamenať si možno ani dnes jej predstavitelia  neuvedomujú!

Martin Fedor dnes na tlačovej besede zverejnil prijatú správu jeho výboru. Opozícia má dnes dostatok podpisov pod mimoriadnu schôdzu o VOS. Na jej rokovaní je možné očakávať, že sa obe kauzy prepoja, preto sa dnes všetci od SaS v odvolávaní ministra Glváča odťahujú! 

V téme každého spravodajstva je dôležité počúvať najmä to, čo dotyčný nehovorí a spôsob akým sa Martin Fredor dnes vyjadruje zdržanlivo k Ľubomírovi Galkovi, len napovedá, že prezieravosti a opatrnosti nikdy nie je dosť!

 

http://www.ta3.com/clanok/1021028/fedor-vo-vojenskom-spravodajstve-su-nezdrave-vztahy.html

do pozornosti:

http://aktualne.atlas.sk/galko-odpocuvanie-pripustil-jeho-unik-preveri-policia/dnes/kauzy/

 

http://aktualne.atlas.sk/prokuratura-uz-kona-v-pripade-odposluchov-novinarov/dnes/kauzy/

 

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/281548-zvrat-v-kauze-odpocuvania-spis-prevzala-policia/

 

http://hnonline.sk/slovensko/c1-59936630-policia-vypocuje-sudcov-pre-odpocuvanie-novinarov

 

http://www.aktuality.sk/clanok/197552/galko-uz-nie-je-ministrom-odpocuvania-mu-zlomili-vaz/

 

 • SlabéVýborné (-10 skóre, 12 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

6 Komentárov

Komentárov 1 - 6 z 6Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  to co ma byt ?? lustrujete posla spatnych sprav ?? je evidentni, ze bloger kope za obhajobu zlodeju, nenazrancu a hajzliku. — Proc bloger jednoduse neprohlasi, nech se vsechno vysetri a nech vinnici jdou do basy, vcetne Galka nebo jini poslove spatnych sprav. Tak se odstrani vsechny spinavosti a zlodeji a hajzlici muzou kradnout dal podle libosti. Proc jen Bozi mlyny melou tak pomalu ??? — Podle spojovat sve jmeno s p. Galkom znamena, ze dotycny se snazi ocistit Slovensko od zlodeju a nenazrancu. Pokud se od neho distancuje nebo dokonce ho obvinuje, tak to znamena, ze sam ma maslo na hlave a uplne pokrivene priority v zivote. Teda pokud neni prioritou kradnuti a podvody. — Glvacovi neverim ani za necht, kdezto Galko je sance, jak z tohoto bordelu ven.

  1. Zdenek Janecek

   omlouvam se za preklepy, ale tohle je tak zhovadile prekrucovani reality, az to dych bere.

   1. Ak by autor bol plateným demagógom, nepísal by inak. Tak skoncentrovaná hlúposť autora nemôže nebyť podozrivá.


 2. Peter Kralik

  Kauza “tunelovanie” vypukla v case ked zacala polícia vysetrovat sudcov ohladne odpocuvania. Realita je taka aka je! Niesom fanaticky privrzenec nikoho, preto si moze klast aj ine otazky ako fanaticky volic SaS, ktory veri viac Galkovi ako svojim ociam :-)

 3. neboli tieto otázky dohodnuté na letisku pri karlovej vsi?

 4. Peter Kralik

  a nebol postup zvukarov a bim-bama dohodnuty na Priemyselnej?

 5. Peter Kralik

  Ešte pár faktov ku kauze tunelovania VOS, ktoré novinari vobec nespomínajú. Kauza odpočuvania pre ktorú pán Galko musel odísť z ministerskeho postu priamo súvisí s kauzou tunelovania. Spajujú všetci tí, ktorí museli odísť pre kauzu odpočúvania a dnes hovoria o tunelovani! Pán Suchodolinský o ktorého sa rad opiera pán Galko bol odvolany s funkcie zástupcu riaditeľa VSS práve pre kauzu odpočuvanie. Pán Galko dnes pracuje s tými ľudmi, ktorí su priamo zainteresovani v kauze odpočuvania. Ešte si pohovorme teda o neosobnom motíve celej kauzy tunelovanie Chcem veriť že Galko neodpočúval Martina Chrena alebo Ivetu Radičovu a to nas vriacia k Brychtovi dalsiemu z Galkovych ludi v kauze tunelovanie. Takze poprosim k veci a písať v zjavných súvislostiach.

  1. Pisete absolutne bludy. Neviete rozdiel medzi VSS a VOS. Za ake odpocuvanie bol odvolany Suchodlinsky? Ved VSS (na rozdiel od VOS) dlhodobo prakticky na nikoho nenasadzuje odposluchy, vobec ich nepouziva alebo len minimalne. V danom roku VSS pouzila ITP, samozrejme so suhlasom sudcu, mozno jeden krat alebo dokonca vobec (da sa to dohladat v sprave vyboru pre obranu a bezpecnost – nie je utajena, tak ste si mohli dat tu robotu). Komplot odpocuvanie bol zosnovany na VOS, nie VSS, ta s tym nic nemala. Takze to mate uplne domotane. K ostatnym veciam v clanku sa ani nema moc zmysel vyjadrit, len dve poznamky si este neodpustim. Iveta Radicova vie o komplote odpocuvanie velke nic, takze urcite k nemu vypovedat ani nepojde. A zdrzanlivost Fedora nie je v tom, ze by bol opatrny v kauze tunelovania, ale v tom, ze hra len divadlo a pritom kolaboruje so Smerom – tak, ako to robil vzdy, napr. aj pri samotnom odpocuvani, ked robil rohozku alebo takeho pudlika Kalinakovi.

 6. Heh, toto: ————– “S Ľubomírom Galkom sa tiahnu mediálne dve kauzy. Jedna je možné nelegálne odpočúvanie VOS z čias Radičovej vlády, pre ktoré bol odvolaný z postu ministra obrany a druhá je tunelovanie VOS.” ————————————— mohol napísať len mentálny autista alebo platený demagóg. Zbytok článku je preto zbytočné čítať.

Komentárov 1 - 6 z 6Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?