Publikované: 18.02.2017

Ďalšie klamstvo náckov

Na sociálnych sieťach sa v ostatných dňoch diskutuje o prípade „prvého ponovembrového politického väzňa“. Má ním byť slovenská deva Sheila, ktorá vo videu sľubuje, že nebude šetriť životy ani moslimských detí a žien a všetkých moslimov bude „loviť“. Jednoznačne tu ide o odsúdenia hodné šírenie nenávisti – extrémistický materiál určený k tomu, aby si nejaký pomätený terorista, vydráždený znesvätením koránu, všimol i našu krajinu a aby sa potom mohli všetci chváliť, akú pravdu o terorizme moslimov hlásali. Nuž, to je dávna taktika vytvárania post-reality. Ja som pracoval v moslimských krajinách a viem, že ničenie koránu je to veľmi zlá reklama pre našu krajinu, citlivo vnímaná nielen u teroristov. Jeden hlúpy počin môže zmariť mnohoročnú usilovnú prácu tisícov Slovákov a to nielen v oblasti turistického ruchu.

Zatknutie a vyšetrovanie páchateľky o ktorej si asi ťažko niekto vie predstaviť, že by – pokiaľ už nie je v podmienke – skončila vo väzení, sa jej fanúškovia taktiež snažia dať do protikladu k nepochopiteľnej tolerancii voči hanobeniu kresťanských náboženských symbolov zo strany moslimov. Známa webstránka miešajúca správy TASR s konšpiračnými teóriami a proputinovskou propagandou, uverejnila 17.2.2017 – pravdepodobne za týmto účelom – správu o tom, ako moslimskí utečenci v Taliansku v roku 20.1.2015 rozbili sochu panny Márie [1]. Samozrejme beztrestne.

Nuž je naozaj pravda, že spomínaní utečenci potrestaní neboli. Neboli a nemohli byť, lebo neexistujú. Fotku dokumentujúcu toto hanobenie kresťanských symbolov, totiž možno nájsť aj jednom filipínskom portáli, v článku ešte z roku 2011 [2]. Celá táto správa je len ďalší podvod z dielne extrémistov, ktorí sa teraz budú brániť tým, že fotka je len ilustračná a chceli len zachytiť ako vyzerá rozbitá socha panny Márie. No, nech sa dajú s takou argumentáciu tí klamári vypchať.

[1] http://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-sa-vymocili-na-sochu-panny-marie/513647
[2] http://filipinofreethinkers.org/2011/12/01/the-catholic-church-doesnt-get-occupy/

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?