Publikované: 20.04.2013

Daňové a odvodové tipy II. (2013) – na úvod

Od 1. januára 2013 došlo k zvýšeniu daní a odvodov, čo bolestivo zasiahlo mnohých zamestnávateľov, či živnostníkov a samozrejme i samotných zamestnancov či „dohodárov“.

Je preto prirodzené, že informácie o tom, ako zamestnávať ľudí tak, aby sa neznížili ich čisté príjmy a aby sa zároveň znížili mzdové náklady, sú v súčasnej situácií drahocenným tovarom.

Ešte v roku 2009 som vydal knihu „Daňové a odvodové tipy“. Táto knižka sa rýchlo stala nedostatkovým tovarom a kultom pre mnohých mzdárov, živnostníkov či majiteľov firiem.

Koncom mája 2013 vydávam v spolupráci s vydavateľstvom KOKA druhý diel knihy „Daňové a odvodové tipy“. Kniha bude vysoko aktuálna vzhľadom na legislatívny stav platný v roku 2013 a bude znova nabitá informáciami a nápadmi.

Ukážky z knihy nájdete tu, na blogovisko.sk. Verím, že hoci pôjde len o úryvky z knihy, budú pre čitateľov dostatočne zaujímavé.

A ak chcete knižku získať medzi prvými, zúčastnite sa krstu. Stane sa tak na mzdárskom seminári v hoteli Kaskády (už siedmom v poradí) , a to v pondelok 27. mája večer. Ak máte záujem zúčastniť sa seminára, napíšete na reliaba@gmail.com -  teším sa na Vás.

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Juantorena

    Ako pokračuješ v rozbíjaní strany? Už sa zase začínate stretávať vo výťahu? Porozmýšľaj nad spojenectvom s OKS. To by ste mohli obsadiť rovno dva výťahy.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?