Publikované: 28.09.2023

Demarš Elonovi Muskovi

Viceprezidentka Európskej komisie pre hodnoty, demokraciu a transparentnosť Věra Jourová (ČR za Hnutí ANO) vystúpila v utorok v Bruseli na tlačovej konferencii a varovala amerického miliardára Elona Muska, že jeho sociálna sieť Twitter, ktorú premenoval na platformu X, neplní cenzúrny kódex Európskej únie a platforma je tak najväčším zdrojom chybných správ a dezinformácií.

Jourová varovala Elona Muska, že v EÚ platí od 25. augusta tohto roku drakonický umlčovací zákon DSA – Digital Services Act tuZákon nariaďuje veľmi veľkým platformám s počtom aktívnych užívateľov nad 10 000 000 registrovaných užívateľov, aby zaviedli reportovací a odstraňovací mechanizmus na odstraňovanie akýchkoľvek príspevkov, ktoré orgány 27 krajín Európskej únie označia za nebezpečné, závadné, nepravdivé alebo zavádzajúce, zdroj.

Demarš Věre Jourovej: Namiesto demaršov Muskovi, riešte ochranu schengenských hraníc pred nelegálnou migráciou, pretože ide o kallergiovský Great Replacement (prečíslovanie bielych farebnými a kresťanstva islamom!) a správanie nadnárodných obchodných reťazcov na Slovensku (inflácia je a/ dôsledok zvráteností neo liberálneho kapitalizmu; a umelá v príprave na digitalizáciu eura a total social digital control spoločnosti!). Pozor! Čerstvá správa: WHO je znepokojená nárastom nových prípadov kovidu! Pandemická zmluva dostáva zelenú! Príde všeobecne povinný očkovací mandát mRNA vakcínami. Aj s podporou predošlej, a Ódorovej prezidentkinej vlády a programu Progresívneho Slovenska!
Schengen-neschengen (voľný pohyb osôb, tovarov, služieb a nadnárodného kapitálu): Nadnárodné reťazce budeme hnať preč a nahradíme dvomi slovenskými: 1. Potraviny; 2. Priemyselný tovar. Voľný darebácky obchod nahradíme spravodlivým slobodným obchodom včítane na Slovensku vyrobených energií; nie cez burzy ale priamo.
Zaistíme potravinovú a základnú priemyselnú strategickú sebestačnosť a kolektívnu sociálnu bezpečnosť národného štátu Slovensko. Podobne naložíme s nadnárodným kapitálom v materiálnej a nemateriálnej sfére.
Věre Jourovej: Kritické myslenie na váš obraz zmeníme na náš a slobodné v súlade so všeobecným základným právom na informácie; Nepravdivé informácie budú ošetrené systémom fact check point bez cenzúry a ďalších konzekvencií a delenia na mediálny mainstream a ostrakizovanú “konšpiračnú a dezinformačnú” alternatívu. Protiprávnymi a trestnými skutkami ostanú nenávistné prejavy (hate speech) ad hominem (voči osobám a skupinám) cyber hate, cyber crime. Vykonáme ústavné konzekvenie voči zahraničným agentom; médiá budú informovať, nie politikárčiť a vládnuť. Zrušíme dezinformačné verejnú mienku manipulujúce prieskumné agentúry a ich biznis; tretí „neziskový“ sektor zahraničných agentov si po jeho revízii a redukcii bude plniť poslanie pomáhajúceho sociálne slabším a odkázaným v súlade s verejným spoločenským záujmom. Zastavíme kecy o našom eur a transatlantickom smerovaní.

Politickým subjektom: EÚ je nereformovateľná; integrácia do jej štruktúr federalizáciou a pokusmi o zrušenie práva veta národného členského štátu vytvára nový žalár európskych národov. K téme článku: Chce mať vlastný, sebou kontrolovaný európsky koncentrák na hodnotovej báze Das Neue (New) Europe s osobitnými pravidlami slobody a demokracie s výlučným právom na vlastné hoaxy a dezinformácie. Nič také sme nežili ani v sovietskej ére. Vďaka ZSSR nemecká nacistická hrozba slovanskej genocídy bola zastavená. Pokračuje po našom vstupe do EÚ a NATO.

Čo sme po obnove Československa s Českom a pod vedením ich „komunistu“ Gottwalda, v stalinistickom období 50-tych rokov vyvádzali, včítane Pražskej jari a ukradnutej, vytunelovanej „oranžovej“ 1989 (sebaklam riadený euro-transatlantickými štruktúrami aj so Šeligovým Slušným Slovenskom 2018) a čo proti sebe samým vyvádzame po rozdelení Československa (pseudo samostatnosť) pred vstupom do NATO a EÚ príprava podľa: „Rozdeľ a vládni!“ je náš vnútorný problém, ktorý si aj ostatnými ďalšími posratými sobotnými voľbami a ich výsledkami budeme musieť ďalej užívať po nich až do nemoty.

Ak vám do hláv tlačia, že slovenské slobodné demokratické voľby sú čisté a nemanipulované, zabudnite. Slovenské médiá boli zaplavované tzv. prefabrikovanými prieskumami verejnej mienky vplyvového Centra pre boj proti dezinformáciám (CIPSO) pretláčajúcimi Progresívne Slovensko: Lebo Fico. Tieto procesy sú riadené Londýnom. Keď davu predložíte prefabrikát, že nejaká marginálna progresívna strana má 17% namiesto reálnych 6,4%, tak to verejnosť prijme za reálny fakt a dôjde k reakcii a mobilizácii voličsky nerozhodnutej časti. V noci zo soboty na nedeľu sa dozvieme výsledok psychologického správania davo-elitársky riadeného voličstva. Nech je Ficov Smer aký je, voličstvu je ako už poznaný bližší ako Progresívne Slovensko ako zahraničný agent Bruselu a londýnskych kancelárií Domu Sion. V mojej dobrej viere poučený. Chce to zdokonaľovanie kontrolných mechanizmov vládnutia, ktoré ale (!) za daných okolností systému ťažko realizovateľné. Kapre si v ňom vodu z rybníkov nevypúšťajú. Ak nemám pravdu, len sa mýlim (článok píšem v piatok). Čaká sa na reálne výsledky volieb nie pochybných prieskumov úplne mimo štatistické chyby!

Aj tieto voľby potvrdzujú, že systém nemožno zmeniť voľbami, len opustením a zmenou systému. Na to ale musíte myslením mentálne a samostatne kriticky dospieť a dozrieť na vrchole rastúcej hromady vlastných sračiek, a čím je vyššia, tým z nej ďalej dovidíte… zrejme ešte stále nie ste dosť vysoko. Z tej kopy som ako nevolič zliezol na zem po prvom kole prezidentských volieb. Zo zeme toho vidím dosť. Zacláňate sami sebe. Len blbci nemenia názory a hlupáci opakujú tie isté chyby. K volebným urnám vrátim sa až po zmene systému.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?