Publikované: 15.06.2023

Demokrati sľubujú, že Trump zomrie vo väzení

Demokrati sľúbili, že „zabezpečia, že prezident Trump zomrie vo väzení“ bez ohľadu na jeho vinu alebo nevinu, v snahe zabezpečiť, aby sa Trump už nikdy nedostal do politickej funkcie, uvádza sa v zdroji.https://thepeoplesvoice.tv/democrats-vow-to-make-sure-trump-dies-in-jail/

Donald Trump: „Sme zlyhávajúci národ. Sme národ v úpadku. A teraz títo radikálni ľavicoví šialenci chcú zasahovať do našich volieb pomocou vynútenia si práva. Je to totálne skorumpované a my to nemôžeme dopustiť,“ povedal Trump cez víkend davu v Severnej Karolíne po vypočutí si obžaloby. „Toto je posledná bitka,“ pokračoval a dodal: „S vami po mojom boku zničíme Deep State, vyhostíme vojnových štváčov z našej vlády, vyženieme globalistov, vyženieme komunistov, zvrhneme chorú politickú triedu, ktorá nenávidí našu krajinu. Vypneme falošné spravodajské médiá, odhalíme RINO (republikáni iba podľa mena, v skutočnosti demokrati) takých, akí sú, porazíme Joea Bidena a oslobodíme Ameriku od týchto darebákov raz a navždy. Ideme oslobodiť našu krajinu. Mlčiaca väčšina povstáva a pod naším vedením sa na zabudnutého muža alebo ženu už nikdy nezabudne,“ (doslovný preklad) sľúbil Trump. „Toto je posledná bitka. S vami po mojom boku zničíme Deep State, vyhostíme vojnových štváčov z našej vlády, vyženieme globalistov, vyženieme komunistov, zhodíme chorú politickú triedu, ktorá nenávidí našu krajinu.
Trump aj toto: „Nechutné videá znásilňujúce deti na laptope z pekla Huntera Bidena sú kryté FBI a Bidenovým režimom,“ povedal davu republikánov na zjazde republikánov v Severnej Karolíne, že „skutočné obrázky ešte neboli zverejnené“.
Thegatewaypundit.com  píše: Minulý týždeň Garrett Ziegler, muž, ktorý založil neziskovú výskumnú skupinu Marco Polo, vytvoril novú stránku s názvom  Bidenlaptopmedia.com Stránka obsahuje tisíce fotografií Huntera Bidena z rokov 2008-2019. Väčšina fotiek zo Zieglerových stránok už nejaký čas beží na webe. Väčšina obrázkov a metadát Huntera Bidena z jeho notebooku už bola zverejnená pri niekoľkých príležitostiach. Čo vyvoláva otázku, či má Trump nové fotografie, ktoré ešte viac odhalia rodinu Bidenovcov?
Obžaloba zo strany Deep State proti Donaldovi Trumpovi podaná minulý týždeň prichádza len pár dní po tom, čo bývalý prezident sľúbil, že poženie Big Pharma k zodpovednosti za nárast chorôb, vrátane autizmu u detí.
Prezident Trump vo štvrtok oznámil, že bol obžalovaný z obvinení súvisiacich s jeho nakladaním s utajovanými záznamami národnej bezpečnosti. Okamžite prisahal, že bude proti obvineniam bojovať a nedovolí, aby ho ‚Nový svetový poriadok’ umlčal.
Len dva dni predtým Trump verejne oznámil plány na začatie „plného trestného vyšetrovania“ úlohy Big Pharma v súvislosti s „explóziou autizmu“, ku ktorej došlo u detí od doby, keď boli vakcíny masívne pretláčané verejnosti.
V nasledujúcom videu Trump (v zdroji hore) hovorí o probléme rastúcej detskej obezity a chronických ochorení, ako je autizmus, a obviňuje Big Pharma, že hrá veľkú úlohu pri náraste týchto ochorení. „Je to jedlom, ktoré jedia… alebo nadmerným predpisovaním určitých liekov?“ pýta sa Trump. „Vynakladáme stovky miliárd dolárov na liečbu týchto chronických problémov namiesto toho, aby sme sa zaoberali tým, čo ich spôsobuje.“
Naturalnews.com  píše: Jeho protokoly Trump 2024 „Verejné zdravie a životné prostredie“ nazval Agendou 47 – odkazujúci na 47. prezidenta, ktorým Trump chce byť – zdá sa, že prejav mieri priamo na Big Pharma za jeho nepopierateľné poškodenie detí obezitou a chronickými ochoreniami. „V posledných desaťročiach došlo k nevysvetliteľnému a alarmujúcemu nárastu prevalencie chronických ochorení a zdravotných problémov, najmä u detí,“ hovorí Trump. „Videli sme ohromujúci nárast autizmu, autoimunitných porúch, obezity, neplodnosti, závažných alergií a respiračných problémov. Je čas sa opýtať, čo sa deje?“ „Každý rok sa na liečbu týchto problémov vynakladajú stovky miliárd dolárov, alebo nám to aspoň hovoria, ale nikdy nie je kladený dôraz na základné príčiny, ktoré za nimi stoja. Súčasťou platformy Trumpovej kampane v roku 2024 je zistiť základnú príčinu toho, čo škodí nám a našim deťom, aby sme to z Ameriky vykorenili.“ Existuje niečo skryté, čo väčšina ľudí nemôže vidieť alebo zistiť, čo k týmto problémom prispieva, a tým najväčším sa zdá byť Big Pharma a jej „vakcíny“. „Naše zariadenie verejného zdravia je príliš často úzko viazané na Big Pharma – zarábajú veľa peňazí,“ dodáva Trump. „Veľké korporácie a ďalšie špeciálne záujmy nechcú počuť ťažké otázky o tom, čo sa deje so zdravím našich detí.“ „Ak Big Pharma podvádza amerických pacientov a daňových poplatníkov a stavia zisky nad ľudí, musia byť vyšetrení a pohnaní k zodpovednosti. Až budem späť v Bielom dome, ustanovím špeciálnu prezidentskú komisiu nezávislých mozgov, ktoré nekupuje a neplatí Big Pharma, a poverím ich vyšetrovaním toho, čo je príčinou desiatky rokov trvajúceho nárastu chronických ochorení. “ Trump povedal, že pozná Big Pharma „lepšie ako ktokoľvek iný“, pretože vie, „odkiaľ pochádzajú“, takže podľa jeho názoru je tým najlepším kandidátom na to, aby sa tohto priemyslu ujal a pohnal ho na zodpovednosť za zločiny proti ľudskosti. „Toto je téma, o ktorej sa malo už dávno diskutovať, a je to téma, ktorú si americké rodiny zaslúžia,“ hovorí Trump.

Republikánska zástupkyňa Južnej Karolíny Nancy Maceová v nedeľu varovala, že Bidenov režim sa snaží udeliť Donaldovi Trumpovi „rozsudok smrti“ tým, že ho pošle do väzenia na zvyšok života kvôli obvineniu zo zlého zaobchádzania s utajovanými materiálmi. „Joe Biden chce dať Donaldovi Trumpovi trest smrti za dokumenty. Hrozia mu stovky rokov väzenia za zlé zaobchádzanie s dokumentmi a chcú, aby zomrel vo väzení,“ vyhlásila Nancy Maceová počas rozhovoru pre Fox News. „Zakaždým, keď má Dozorný výbor dôkazy o korupcii, úplatkoch, praní špinavých peňazí na rodine Bidenových, obžaluje Donalda Trumpa,“ pokračovala a dodala: „Väčšina Ameriky to vidí tak, ako to je: Je to vyzbrojovanie výkonnej moci, aby sa zbavila politických nepriateľov.“
Summit.news  píše: Maceová tiež poznamenala, že ľudia ako Hillary Clintonová sa „chvália“ s „dvojím metrom systému spravodlivosti“, kde demokrati môžu uniknúť práve tým zločinom, z ktorých obviňujú svojich politických oponentov.
Dodala, že treba oživiť vyšetrovanie obchodov Bidenovej rodiny. „Ďalej potrebujeme predložiť súdu ďalšie bankové záznamy,“ povedala Maceová a dodala: „Chcem sa vrátiť do ministerstva financií… chcem znovu skontrolovať správy o podozrivej činnosti a začať spájať tieto body, pretože to, čo vieme, vrstvenie, schéma fiktívnych spoločností – a ako stálo to v dokumente 1023, ktorý sme vo štvrtok preskúmali – maskovali svoju činnosť. Chválili sa, ako by vláde USA trvalo desať rokov, kým by peniaze vystopovala. „Ak nič neurobíme, je to stratené. Táto krajina je stratená,“ naliehala Maceová.

Senátor republikánskej strany Josh Hawley na akcii v Colorade medzitým varoval, že „ak ľudia pri moci dokážu uväzniť svojich politických oponentov, už nemáme republiku, to je nebezpečenstvo, v ktorom sme“. „Je to okamih nebezpečenstva“, pretože ľavica „útočí na samotné základy nášho národa,“ vyzval Hawley s tým, že v nasledujúcich štyroch až šiestich rokoch bude určený osud krajiny na ďalších štyridsať alebo šesťdesiat rokov.
Ak otvoríte zdroj hore, dostanete sa k ďalším odkazom a zdrojom. Nič z toho sa nedozviete z našich médií a dezinformačného mediálneho mainstreamu včítane „verejnoprávnej“ RTVS, ktoré „volia“ Bidenových „demokratov“.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. K médiám, Trump: „Vypneme falošné spravodajské médiá…“ (nemajú nič spoločné s pravou demokraciou a slobodou tlače).
„Odhalíme RINO (republikáni iba podľa mena, v skutočnosti demokrati).“ Na Slovensku falošní demokrati proti názorovej politickej opozícii nástrojmi spolitizovaného práva, zneužitých OČTK a volebnej kampane á la “demokrati” USA.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?