Publikované: 17.10.2012

Demokratické praktiky SME

O SME som počul rôzne chýry, no ako obyčajný človek (v žiadnom prípade nie OĽaNO), ktorý to len číta, som tomu neveril.

Neveril som rečiam o manipulatívnych PR článkoch, neveril som rečiam o zaujatosti, neveril som rečiam o posluhovaní SDKÚ-DS ani žiadnej inej záujmovej skupine ani rečiam o cenzúre. A neverím tomu ani teraz. Ale …

Keďže ako pravidelný čitateľ SME som v poslednom období pobadal snahu o väčšiu údernosť ich titulkov „Sulík Kočnera neudal, svoju stranu už očistiť nechce“, „Posudok: Strelec z Hurbanova patrí do ústavu“, „Jahnátek: Označený alkohol by som si nekúpil“, „Obama od začiatku útočil a druhú debatu ovládol“ (no nečítaj to :-) ) chcel som SME pomôcť a článok s nič nehovoriacim titulkom „Košický hrad dostáva nový rozmer“ som v rubrike „vybrali SME“ uviedol pod titulkom „Myšlienka Daniela Krajcera žije, hrady sa obnovujú“.

Presne v duchu titulkov SME. Nejaká udalosť (oprava hradov) sa spája s nejakou osobou (Krajcerom – otcom myšlienky).

Na moje nemilé prekvapenie ale najdemokratickejší denník, ktorý je vraj (hnusné fámy) bejbynou  najdemokratickejšej strany na Slovensku (musí byť najdemokratickejšia, keďže má v názve o demokracii zmienku až dvakrát „Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana“) môj titulok z pozície sily prepísal na pôvodný. Nechápem prečo?

Neverím, že demokratický telefonát bejbyne, či…klam(m)?

  • SlabéVýborné (+12 skóre, 16 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Aktivity – „PRERÝVANÁ“ PAMÄŤ alebo PRE NULY VŽDY OD NULY • Zrúcaniny starobylého Košického hradu, na kopci Hradová nad Košicami , vykopal zo zeme a z divokého lesného porastu – v r. 1996 až 97 – archeológ PhDr. P. Mačala… s podporou vtedajšieho vedenia mesta Košice - Vykopal Košický hrad http://www.youtube.com/watch?v=kNEWvgl9UIc – dokument – 1 min, 22 sek • Po odchode R. Schustra z primátorskeho kresla sa jeho nasledovníci nečinili… - Dobýjanie Košického hradu v r. 2006 http://www.youtube.com/watch?v=hUJby27Thz0 – dokument – 1 min, 32 sek.

  2. K denniku SME len tolko. Su to kuy ktore napisu to co im kto zaplati. Na diskusiach maju svojich mozno mecenasikov, ktori pisu to co im povedia. Ako to viem? z jednoducheho dovodu si to myslim.. Napisem prispevok o tom ako Havel “nechcel” byt prezident a ze 17 november bol obycajny podfuk. Moja karma ide z 195 bodov na 70 za par hodin a ked mi niekto na uz ich cenzuristickym kodexom, vymazany prispevok napise ze som kreten a blbec, cerveny kmer a podobne veci, tento prispevok tam ostava cele dni a nikoho netrkne, ze existuje nejaky hlupy kodex, ktory vymyslel nejaky poslicek za PC u tych vymyvacov mozgov… Tendencne spravy o situacii v Syrii, kde su skopirovane clanky z “demokratickych” medii, ale na RT dot com sa docitate podstatne viac. Uvadzam RT lebo toto je pre mna taky vyvazovak. To nepisem vobec o spravach zo Srbska a o srboch a ich vine za vojnu v juhoske, samozrejme, moslimovia ci chorvati boli sveti… Hnus a grc…

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?