Publikované: 26.02.2020

Denník N a voľby

Denník N porušuje Listinu základných práv a slobôd a Ústavu SR tým, že podľa jeho výkladu slobody slova a práva na informácie odoberá a útočí na slobody druhých. Denník N je protislovenský dezinformačný web. Denník N je nástroj Westernu liberálnych fašistov.

Toto nie je ústavné právo na informácie, ani sloboda tlače a slova, toto je nenávistná  dezinformačná kampaň neomarxistického Denníka N.

Dado Naď (Denník N) nediskutuje, oznamuje, on ejakuluje. Za vaše predplatné. Na vaše hlavy. Za gumovanie vašich mozgov.

Ale to je úplne presne to, a do bodky, čo robí Denník Nenávisť.

https://dennikn.sk/1771473/o-slobode-slova/?ref=tit
Komentáre NULA. Niet o čom, nebaví, alebo strach. V debate by sa mala rozvinúť diskusia na tému hodnoty. Sú stále rozmazanejšie. Už sa niet čoho chytiť, o čo sa oprieť.
Navrch má balast a prázdnota, vypĺňaná polopravdou a lžami. O pravde sa nediskutuje. Nesmie sa. Slobodu slova má Denník N. Pravdu má Denník N.
Takzvané európske liberálne hodnoty, teda falošné, namiesto skutočných, podsúvané pseudo hodnoty, sú v konflikte záujmov s národnými a kresťanskými hodnotami.
Otázka voličstvu: Ktorým hodnotám dáte svoj hlas?
Máte problém: Dôveryhodnosť a nejednoznačnosť volebnej ponuky, ktorá zakladá vaše volebné neistoty.

K volebnej demokracii, slobode výberu a voľby (je obmedzená); vsuvka k voľbám:
Na Slovenku by som zriadil dvojkolové parlamentné voľby. Z primárok by vzišli stranícke persóny, ktoré by sa dostali do druhého kola volieb. Volebné kandidátky by sa “prečistili”.
Krúžkovanie a panašovanie bolo zachované v oboch kolách, do druhého by sa dostal obmedzený počet volebných kandidátov v zákonom stanovenom maximálnom počte (10-20) píšem “ad hoc”. V druhom kole by sa kandidátka prečistila. Počet mandátov v parlamente by ostal na hranici 150 poslancov.
Z takéhoto sita by vzišli persóny, ktoré by si voličstvo z vyššou istotou posadilo do parlamentu.
1. Každý volebný politický subjekt tvorí zmeska z rozličných dôvodov voliteľných a nevoliteľných persón, pričom  voličstvo môže použiť len jeden z 24 volebných lístkov;
2. Krúžkovanie je možné len na vybratom volebnom lístku.
Sloboda voľby a konečného rozhodnutia pri volebnej urne je obmedzená; môže sa stať, že hoc aj zodpovedná nerozhodnosť a neistota (body 1 a 2) bude mať následok: vzdanie sa aktívneho volebného práva;
tiež mám k tomu nakročené…
… ale ak nechcem aby nebolo to, čo by mohlo byť a bolo ak nepôjdem voliť, musím ísť voliť.
Výsledok? Voľba menšieho zla. A na túto dilemu dopláca Slovensko každé štyri roky. Preto mám jasnú predstavu čistejšieho volebného priestoru a jednoznačnejších volebných možností osobného voličského výberu…
Bez vplyvu slobodnú voľbu sabotujúcich záškodníckych a straníckych médií. Médiá majú informovať, nie dezinformovať a manipulovať. Platí to aj pre prieskumy.
V dôsledku zmeny systému volieb (vyššie) by sa rola médií a prieskumov scvrkla len možnosť informovať a konštatovať. A to je dôležitejšie, než počet volebných obvodov.
Slovensko sa v posilňovaní a skvalitňovaní demokracie nepohlo ani o piaď. Iba o ňom tára a po voľbách v tom bude pokračovať.
Heslá typu, že  „o slobodu a demokraciu musíme sústavne bojovať“ sú obsahovo vyprázdnené kecy.
Majúce leda význam výzvy k nenávisti k národným a vlasteneckým politickým subjektom.
Kresťansko-demokratické subjekty nevolím. Sú falošné „konzervatívno-liberálne“.
Kotlebovcov tiež nemusím pre ich „úlety“ smerom k Tisovmu slovenskému štátu a sebazničujúce používanie známej symboliky a hesiel „Za boha a národ“ (humbug) a skrývanie sa za kresťanstvo. Cením si ale ich národné a vlastenecké postoje: Natália Grausová excelentne odsúdila Istanbulský dohovor a dala pravé mená veciam a konkrétnym osobám liberálnych fašistov v slovenskom parlamente, urobila to v rozprave a bez politickej korektnosti (môj predošlý článok).
Dobrých príkladov a dôvodov pre systémové zmeny v ústave v časti parlamentné voľby je viac, než dosť, uviedol som len pár príkladov…
Toľko k volebnému systému, snáď budúcich volieb. Ibaže voličtvo premýšľa v intenciách aktuálneho volebného systému.
V možnosti je už len priamy občiansky tlak zdola, tak, ako deklaruje Ústava SR vo veci postavenia ľudu a moci v štáte a referenda. Po týchto voľbách. Ale ihneď. Ak nie, bude ďalej platiť tento systém; je “na hlavu”.
Z pohľadu psychológie jednotlivcov, sociálnej psychológie a sociálnej patopsychológie je tento volebný systém a systém volieb devastačný.
Výsledky takých parlamentných volieb sa tak viac priblížia “pravde väčšiny”. Podotýkam ale, že väčšina nemá pravdu, má len silu a moc. A to je od pravdy ďaleko.
Ide “len” o politickú moc. Nie moc nad vnútornou ľudskou slobodou, vedomím, myslením a cítením.

Denník N je stranícky denník liberálnych fašistov. Dezinformačné ideologické a politické médium:
„Slobodný, nezávislý a ešte aj liberálny“ Denník Nenávisť.
Presne taký, ako bývalý komunistický denník Pravda. Lebo len jeho sloboda bola.
Ale tam, aby bol Denník N jediným „slobodným a nezávislým“ a preto jediným povoleným, sa neomarxisti na ich dlhom pochode inštitúciami ešte nedostali. Ich liberálno-fašistická nadnárodná korporácia na tom sústavne, pomalými krokmi pracuje.
K liberálnemu mediálnemu alternatívnemu spektru pridajte Denníku N aj podobný denník SME.
Denník N šíri nenávisť a dezinformácie, pre jeho liberalizmom nahlúplu a dôverčivú čitateľskú verejnosť, lebo je „liberálny“.
Už nie v medziach ústavy a zákona, ale podľa komunistického: „Kto nie je s nami, je proti nám!“.
Robí to otvorene aj nenápadne. Titulkami a „návodmi na použitie“ vsúvanými do textov správ. A v komentároch. Používa užitočných idiotov typu Benčík (bloger)  a Marec (bývalý bloger) a so SME aj „zaprdeného a páchnuceho hlupáka“ Michala Havrana.
Tieto médiá chráni stav mentálnej a intelektovej výbavy OČTK, pre ktoré je liberálmi a neomarxistami nastaveným červeným súknom terminologicky a pojmovo dezinterpretovaný pravicový extrémizmus.

Fejzbúk zrušil Kulturblog.
Priam s orgastickým pôžitkom informuje Denník Nenávisť. Nepochopili psychológiu voličstva a volebnú kontra produktivitu týchto krokov…
Hlupáci: https://dennikn.sk/1773184/facebook-zrusil-kulturblog-a-dalsie-stranky-ktore-pomahali-kotlebovcom-v-kampani/?ref=tit
Stihnú do soboty zrušiť aj voličstvo ĽSNS?
Z
mladučkej Lívie Garčalovej nám rastie budúca zrelá pronárodná a vlastenecká politička.
Lívia, ser na nich, do volieb už nenarobíš nič. Uč sa, vzdelávaj a študuj, v parlamente ťa bude treba.
Denník Nenávisť pred voľbami pritvrdzuje proti všetkému národnému, vlasteneckému a kresťanskému
.
V mene slobody slova a práva na tvorbu a šírenie nenávisti a manipulatívnych dezinformácií.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?