Publikované: 05.04.2021

Denník N propaguje homosexualitu

DenníkN porušuje Ústavu SR v časti ideológia. A “nevinne” provokuje. Riešenie: Treba to vytesniť z mediálneho priestoru. Od koreňa. Aby fejzbúk nemal čo riešiť. Začať mainstreamom: Denník N, SME, Pravda…
Treba odlíšiť aj pravú od nepravej vyprovokovanej “homofóbie”. Ľudsky (empatia) nič proti, ale: S liberálnou propagandou a blížiacimi sa predčasnými voľbami tieto médiá spustili propagandu LGBTIQ osôb a skupín. Aj otvoreným listom matky dvoch synov, z nich jedného geja…

Do parlamentu liberáli otvárajú cestu Progresívnemu Slovensku. Denník N svojimi platenými “exkluzívnymi” obsahmi a PS/SPOLU/PV (Progresívni veriaci) svojím programom porušujú Ústavu SR v časti ideológia: „Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu“ Vecne: Nacistickú, komunistickú, ani neomarxistickú (proto neo fašistická rodová ideológia). Vo veci malo už konať aj ministerstvo vnútra (registrácia politickej strany); ibaže to, čaká len na nové rozhodnutie súdu (ĽSNS).
K otvorenému lisdtu, otvorené reakcie: http://www.blogovisko.sk/otvorene-ohlasy-na-otvoreny-list.html

Údajnými fašistami predložený návrh ústavného zákona bol “antifašistami” zamietnutý:

Liberáli si hovoria antifašisti. Po predčasných voľbách okamžite vrátiť do parlamentu!!!

Tento údajný výrok mal byť potvrdený alebo vyvrátený tu: www.omediach.com (Fact Check Point) alebo samotným Havranom. Ak nejde o hoax a fejk, Havran už mal podávať vysvetlenie OČTK (vo vzťahu k Ústave a definícii manželstva a rodiny). Malo sa stať ex offo (podnet je toto):

Nestalo sa. OČTK sú vo vzťahu k extrémnej novej progresívnej neomarxistickej ľavici (Antifa, BLM) nečinné..! Konajú len proti pravicovému extrémizmu! Kde je a čo práve robí generálny prokurátor Žilinka? Vnútorne sa vyrovnáva s proti ústaným nálezom ústavného súdu? Potichu “menštruuje”? Ale toto je najmä parketa špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica!!! Popri Fact Check Point na preverovanie pravosti výroku majú len OČTK: Policajný zbor (NAKA) a prokuratúra (GP a ŠP). A ak sa potvrdí pravosť výroku, vo veci rozhodne súd. Stále nemám jasno, v čom je Žilinka lepší, než Čižnár a Lipšic než Kováčik… (čakám). Havranovi “prešiel” aj jeho”zapredný Vajanský”… ale NAKA s armádou si prišla po Rostasa (narcistického metrosexuála, štylizujúceho sa do role “národného buditeľa” polovice 19. stor.: Rostasa nemusím, ale tam nešlo o Rostasa…). NAKA už takmer pravidelne so sprievodom Denníka N chodí si po “kajúcnikov”… ako rieši generálny prokurátor úniky z prostredia NAKA a spisov..?. Kde tu je právo na informácie a verejný záujem, vs. zákon a to, čo poznáme ako marenie spravodlivosti?
A kam až siaha sloboda médií?
Pojem tradičná a netradičná rodina neexistuje (delenie je podvrh)! Rodina je len jedna: založená manželstvom muža a ženy (Ústava SR!): Biologicky bezdetné manželstvo nie je rodina; Všetky ostatné “rodiny” sú umelé pseudo rodiny. Aj manželstvá s len adoptovanými deťmi.
Otcom a matkám! EÚ žiada členské štáty aby prestali používať pojmy otec a matka. Lebo „európske hodnoty“. Ide o mega trestný skutok spáchaný centrálou EÚ..! Pozor! Z odporúčania sa stane fašistický príkaz! Nariadenie! Pojmy rodič jedna a dva (tri…) nie je európska hodnota! EÚ je kontaminovaná potenciálne fašistickou neomarxistickou ideológiou!!!
Už ste si zmenili svoje označenia na rodič jedna a rodič dva? A prejednali to s vašimi deťmi? A ony na to čo? A telefonicky sa im prihlasujte ako: „Tu rodič jedna alebo dva“. Prípadne tri.
Rodinu zakladá manželstvo muža a ženy a ich spoločné biologicky počaté dieťa. Bezdetné manželstvo nie je rodina. Manželstvo s adoptovaným dieťaťom je umelá rodina. Registrované partnerstvo nie je manželstvom ani rodinou.
Liberáli a ich médiá už „cítia“ blízkosť predčasných volieb. Pracujú pre Progresívne Slovensko (PS/SPOLU) a ich filiálku: Progresívni veriaci (kresťanská heréza). Manželstvo je inštitút zväzku muža a ženy. Rodinu zakladá len také manželstvo.
V inštitúte manželstva nemajú čo rodová ideológia ani európske „hodnoty“ čo hľadať. To nie je “liberálny” názor v rámci názorového pluralizmu a slobodnej diskusie, to je presvedčenie a nepriestrelná istota! Aj v teórii štátu a práva, exaktnej antropológie a univerzalite pevných a nemenných ľudských hodnôt!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Výzva legislatívcom a parlamentu: Dajte už konečne na poriadok a do súladu so základnými ľudskými právami právo na slobodnú voľbu pohlavia (sexus znamená pohlavie a rod v jednom!) tzv. transrodových (rodová dysfória je diagnóza inak telesne zdravých osôb!) bez povinnosti pred zmenou pohlavia vykonať nevratné a telo zohavujúce chirurgické zmeny pohlavných orgánov!!! Zákonom a vyhláškou porušujete ich základné ľudské práva!!!

A k právam homosexuálov a LGBTIQ osôb a skupín: Základným ľudským právom každej ľudskej osoby je jej právo na súkromie. To je asi tak všetko.
A dodatok: Ani manželstvo muža a ženy nie je základné ale akcesorické právo.

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?