Publikované: 05.06.2020

Denník N volí Bidena

Liberálny Denník N prezentuje svoju rodovú príslušnosť k liberálnym demokratom USA, aktívnym zapojením sa do predvolebnej proti republikánskej a anti trumpovskej kampane.
https://dennikn.sk/1903852/republikansky-jed-krach**uca-ekonomika-a-rasizmus-ake-su-sance-donalda-trumpa-na-znovuzvolenie/?ref=tit


Pomeriava Joe Bidena a jeho 40-ročnú politickú kariéru s podnikateľom a televíznym uvádzačom Trumpom, ktorý do politiky vstúpil až v roku 2015 ohlásením svojej prezidentskej kandidatúry za republikánsku stranu a vo voľbách 2016, vraj aj zásluhou Kremľa, porazil demokratku Clintonovú. Muellerova správa nič vecné nedokázala, bublina inpíčmentu spľasla.
Otvorený je ale vzťah na osi Porošenko-Zelenský-Biden a syn plus MMF (miliardová pôžička) na Ukrajine. Beží vyšetrovanie Porošenka (telefonické hovory s Bidenom). Porošenko na predvolania nereaguje, v riešení je jeho predvedenie. Skúma sa, či Porošenko nenaplnil znaky skutku velezrady Ukrajiny:
https://ukranews.com/en/news/703420-opg-opens-case-upon-derkach-s-records-of-talks-between-biden-and-poroshenko-zelenskyy
Zvažuje sa Porošenkovo policajné predvedenie 10. júna:
https://ukranews.com/en/news/706706-court-allows-sbi-to-forcefully-bring-poroshenko-for-interrogation-on-june-10
https://glob.zoznam.sk/biden-ma-pred-volbami-poriadny-problem-zverejnene-telefonaty-ho-mozu-zdiskreditovat/
Porovnanie Bidena s Trumpom:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Joe_Bidenhttps://sk.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump

Opakujúce sa incidenty Afroameričanov s neprimeranými zásahmi polície sú štruktúrne a systémové diery USA v časti ľudských práv „rovnosť pred zákonom“ a rasizmus.
Denník N by mal vyhodnotiť prínos Joe Bidena a Trumpa v ich „plátaní“ v trestnom zákone a poriadku ako aj právomocí polície a jej imunity voči obvineniam z neprimeraného použitia prostriedkov na dosiahnutie účelu zákroku: Kričiaci a dusiaci sa George Floyd pod kolenom zasahujúceho policajta.
Derek Chauvin, policajt v Minneapolise, držal koleno na pravej strane Floydovho krku 8 minút a 46 sekúnd, z toho 2 minúty a 53 sekúnd po tom, čo Floyd stratil vedomie a prišiel o život.
Floydova smrť je porovnateľná so smrťou Erica Garnera v roku 2014:
Tiež neozbrojený Afroameričan, zopakoval jedenásťkrát „Nemôžem dýchať!” keď ho zasahujúci policajt škrtil pri zadržaní v „zabudnutej štvrti“ Staten Island v New Yorku.

Obaja, Biden aj Trump sú latentne rasistickí, o čom svedčia ich priebežné freudovské prerieknutia.
Páchateľmi násilia pri protestoch sú pravicoví a ľavicoví extrémisti.
Ideálne riešenie je v spojení svetlej a tmavej rasy proti agresorom zľava aj sprava a požiadavky na uvedenie zákonov Únie do súladu s Ústavou USA.
Vec neleží na Bidenovi a Trumpovi, ale na Kongrese Spojených štátov, ktorý je zákonodarný orgán USA a Najvyššom súde USA. Nie na výsledku prezidentských volieb a Denníku N.
Vo veci neurobil nič ani Afroameričan Barack Obama.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan
  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?