Publikované: 28.01.2015

Denník Pravda, vlajková loď nenávisti

Perex článku: „Šok a zdesenie vyvolal vo verejnosti uniknutý úryvok z kázne gréckokatolíckeho kňaza, ktorý odmietla vysielať RTVS. Farár v ňom v súvislosti s homosexuálmi hovorí o amorálnosti a zvrhlosti.“ To je ďalšia manipulatívna pred proti referendová lož z pera (klávesnice) Pravdy.
Pozrite to zdesenie (za i proti) v diskusii. Pozoruhodné je, že odráža spoločenský diskurz nielen v závislosti na svetonázore, ale aj na poznaní a gramotnosti jej abonentov…
Z článku: „Úroveň argumentácie, jazyka a myslenia týchto ľudí je desivá. Nie je to obhajoba, ale kompromitácia kresťanstva, medvedia služba cirkvi,“ pripomenul Halík.
Zrejme nepozná celý kontext a súvislosti zmienené v kázni a najmä správanie slovenských homosexuálnych aktivistov z IĽP a trebárs „mierumilovné“ výroky neurotickej politickej „posily“ liberálnej  SaS“, zo začiatku novembra 2014: https://www.youtube.com/watch?v=v_i1c3MmWFA Mal by si dotvoriť a skorigovať svoj názor. Ten pán je o dianí na Slovensku a zdrojoch aktuálneho spoločenského konfliktu informovaný neúplne…
Z článku: „Malo by sa začať v tejto situácii trestné konanie? Orgány činné v trestnom konaní podľa mňa mali už dávno zasiahnuť. Je to šírenie nenávisti.“
Áno, mali. Na ochranu a proti mareniu referenda. Je občianskou iniciatívou a reakciou na nečinnosť post novembrových vlád v rodinných a prorodinných, čudných „politikách“ zamestnanosti, a (ktovie, prečo?!) si sťažujú, že slovenská populačná krivka klesá, zanedlho nebude mať kto pracovať, a oni preto (!) „musia“ zvyšovať vek odchodu do dôchodku. Na koho a na čo si vlastne sťažujú?!
Toto je občianske referendum ako nástroj priamej moci občana. Politici, ruky preč od referenda!
Článok v Pravde je verejnosť manipulujúca mediálna lož na entú!
Pravda a RTVS sú Charlie Hebdo? Kedy áno, kedy nie? Ich vlastná sloboda slova im nevadí, cudzia áno? Je suis Charlie je symbolom slobody slova. Ako, kedy a čím cirkev zaútočila ne denník Pravda? Prečo slobodymilovná Pravda útočí na slobodu slova cirkvi? Veriaci tvoria, sú (SUIS) cirkev! A významnú časť občianskej spoločnosti.
Denník Pravda pôsobí na Slovensku a manipuluje verejnosť v slovenskom jazyku. Ako liberálno-ľavicová, berie právo na slobodu slova, názoru a presvedčenia iným.
Odkaz TGM: “Demokraciu by sme mali. Ešte by to chcelo demokratov”.
O desať dní je referendum. Zrejme si v ostávajúcom čase užijeme toľko nenávisti práve od slobody a demokracie milovných liberálnych demokratov ako nikdy v post novembrovej histórii Slovenska, čo je dôkaz, že referendum je viac, a má väčší význam, než čiesi politické válovy. Dôvod – referendu nejde o peniaze, politické kreslá a funkcie, ale o reálne a trvalé hodnoty, ktoré sú napádané zvonka i zvnútra „ľudskoprávnymi“ mimovládkami. O rodinu, prirodzenosť a normalitu.
V týchto zásadných veciach netreba čakať, čo spraví Cirkev. Ochrana rodiny a detí má byť v záujme každého rozumného človeka bez ohľadu, či je veriaci alebo neveriaci.
V referende je dôležitá účasť a odmietnutie deviantnej ideológie, ktorá môže spôsobiť pohromu slovenským rodinám, deťom i celému štátu. Konflikt nevyvolalo referendum.
Referendum je reakciou na vyvolaný konflikt záujmov. Ním je pravda verzus lož (lož reprezentuje zmienený protislovenský denník). Denník by si mal urýchlene overiť, čo má medzi nohami… a, či kope do správnej brány…
A pozdravujem „právnikov“. Kohože to chcete trestne stíhať?! A, čo takto pokusy zmariť referendum? Nebolo by lepšie mlčať? Aspoň do 7. februára?
Pozdravujem SaS (ale aj Miškovov Skok) Viac: http://www.blogovisko.sk/trestne-oznamenie.html
Nebolo by lepšie ostávajúcich desať dní trocha voyeurizmu reálnej aj investigatívnej žurnalistiky zo strany Pravdy, pán Javůrek, Fabry, internisti, externisti, a overiť si, čo sa vyučuje v západoeurópskych mešitách a podať svojim liberálom a verejnosti (prípadne svojim právnikom) report?

Referendum je druhou „Noemovou archou“! Apage Satanas!
V kontexte svojej kázne sa kňaz záslužne zmieňuje aj o európskych trendoch v „juvenilnej“ justícii (aby aj veriaci vedeli, koľká bije!):

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/111905-desive-video-z-norska-takhle-barnevernet-odebira-deti/

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?