Publikované: 23.02.2020

Dezinformačný a konšpiračný web Hlavné správy píšu…

Existuje množstvo “dôvodov” prečo je web Hlavné správy označovaný ako zdroj konšpirácií a hoaxov. Množstvo ovcí, pasených liberálnym „slobodným a nezávislým“ a ešte k tomu aj liberálnym mainstreamom, to konzumuje aj s navijakom: „slobodné a nezávislé liberálne médium”. Pribudol tento:


https://www.hlavnespravy.sk/investigativne-svine-sorosovo-liberalne-stado-slovensku/2061991

V Smatanových zoznamoch sa nachádzajú pod číslom 121
. Mienim, že HS sú vyrovnávacou protiváhou liberálnemu protislovenskému mainstreamu. Vypĺňajú tzv. “medzery” v info.
Ide aj o to, ktoré správy má ktorékoľvek spravodajské médium hlavné a ktoré vedľajšie (doplnkové).
Web Hlavné správy často supluje úlohu spravodajských médií, počnúc „verejnoprávnou“ RTVS a takzvaným hlavným prúdom (mainstream).
Takzvaná „verejnoprávna“ a ostatný „hlavný prúd“ (ne) informujú podľa zásady: „Čo sa nehodí, škrtnúť.“ Je toho pozoruhodne veľa priamo úmerne s blížiacimi sa voľbami.

Poznámka k Threeme a arbitrovi novinárskej etiky Denníku N: Čie záznamy zverejňuje, čie nie (koho “hodí do pľacu” a koho kryje).
Seriál stretnutí predsedu SaS Sulíka s Kočnerom vo veci voľby generálneho prokurátora (!) jednoznačne Sulíka dnes ako v tej dobe politika a predsedu SaS a predsedu parlamentu diskvalifikuje; Sulík v politike a na volebnej kandidátke nemá čo hľadať! Ospravedlnenie nestačí! Ak zlyhal v minulosti, môže zlyhať v budúcnosti!

Poznámka k HS: S ich čítaním preverujem pravdivosť info a zdroje. Robím to vždy a v prípade každého média.
Pozrite si zoznam “alternatívnych webov” ktoré RTVS (poslušná ovca systému) označila ako konšpiračné a dezinformačné weby:
https://www.konspiratori.sk/
Smatanove zoznamy mám za odporúčanie. Čítajte. To je najlepšia predvolebná ochrana a obrana proti dezinformáciám.
Smatanovci okolo ich „ministerstva informácií a pravdy“ mentálne nespracovali pojem kontraproduktivita. Odporúčam im na stránke zriadiť ešte orwellovské hodinky hnevu. Príklad kontraproduktivity: Rastúce preferencie ĽSNS.
Diabol, ktorý sa tvári, že nie je, sa skrýva už v označení sa ktoréhokoľvek média ako “slobodné a nezávislé”. To je to isté ako „liberálna demokracia“. Tá je alebo nie je. Bez prívlastku „liberálna“.
Tiež nie som slobodný ani nezávislý bloger a pre svoju „slobodu a nezávislosť“ sa môžem aj rozdrapiť alebo puknúť (dotovaný nedotovaný, zamestnaný nezamestnaný, platený, neplatený… to je jedno).

1. Tvrdenia, že Hlavné správy sú konšpiračný web, produkujúci hoaxy a dezinformácie je svinská a darebácka lož printových a elektronických médií, počnúc Denníkom Nenávisť, SME, pochybného aktivistu Smatanu a im podobných…
2. Mám za úplne správne a korektné, ak Hlavné správy reagujú na útoky novinárskych šmejdov a kadejakých niktošov spôsobom aký požičaj, taký vráť;
Poznámka: Hlavné správy pracujú s oveľa nižším rozpočtom, než SME, Denník N a ďalšie “slobodné a nezávislé” v skutočnosti politické a stranícke médiá vo vlastníctve oligarchie, ktorej tieto médiá slúžia; ide o mediálne vlajkové lode PS/SPOLU;
3. Verejné výhrady mám voči šéfredaktorovi  Róbertovi Sopkovi vo veci benevolencie voči vlastnému kódexu diskusií, ktoré sú hlboko pod úrovňou spoločenskej etikety a etiky a nemajú nič spoločné so slobodou slova.
Totálna sloboda a nezávislosť neexistuje. Je relatívna a subjektívna. Tá moja môže skončiť ešte do volieb. A tu by mali nasledovať definície pojmov sloboda a nezávislosť. Nebude, neprezradím, lebo si ich môžete vygúgliť:
Sloboda a nezávislosť má objektívne a subjektívne parametre v rámci systému a metasystému (vyššia úroveň systému) a zložitých proto a meta systémov, v ktorých žijeme (Slovensko, EÚ, svet) v rámci diachrónie a synchrónie vecí v priestore a čase. Pridajte zodpovednosť, svedomie, etiku.
Rozum, mentálna a intelektová výbava, citová a emočná zložka sú ľudský faktor slobody (slobodnej voľby), po ktorej nasleduje skutok.
Ide o vzorce (paradigmy) a algoritmy, do ktorých si dosaďte a doplňte vlastné parametre, tie vaše, za seba, za vás…
A potom choďte voliť.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?