Publikované: 27.03.2020

Diktatúra liberalizmu a médiá

Celý svoj život hľadám odpovede na niektoré otázky. Preto chcem využiť prítomnosť mnohých aj vzdelaných ľudí, aby sme dnes spoločne našli odpovede na základné otázky: kam sa žurnalistika pohybuje nielen na Slovensku, ale po celom svete?
V oblasti médií pracujem od svojich 14 rokov, 18 rokov žijem v súkromnom politickom a verejnom časopise. Preto sa s vami rada podelím o svoje skúsenosti a situáciu v tejto oblasti na Slovensku.
Píše Lenka Mayerová, Extra Plus
https://www.extraplus.sk/clanok/lenka-mayerova-media-ovlada-liberalna-diktatura
https://www.vydavatel.sk/produkty-vyrobcu/mayer-media
https://www.extraplus.sk/

Jeden z mojich článkov, kde nemám takmer jedinú autorskú vetu. Nemám poznámky, komentáre, nekladiem otázky, neodpovedám. Len zdieľam. Aby som okrem zdieľania odkazu na zdroj, rozšíril počty čitateľov týchto posolstiev. Je tu všetko:

Lenka Mayerová: „Na Slovensku médiá hlavného prúdu dlhé roky ľuďom nanucujú, čo si majú myslieť. Napriek ich úpornému snaženiu si mlčiaca väčšina zachováva zdravý rozum aj vďaka štandardným a alternatívnym médiám. Mainstream na Slovensku sa dnes dokonca nachádza v takej situácii ako masmédiá pred rokom 1989, keď prišlo k zmene politických pomerov v štáte.
Čo s tým?“

Snáď predsa len moja poznámka k médiám hlavného prúdu
Domovské stránky majú v Bratislave. Kto ma číta, vie, že Slovensko je mediálne kolonizované a okupované Bratislavou, zmienenými médiami a bratislavským liberálnym neomarxistickým kaviarenským prostredím: A to je bratislavocentrizmus. Bratislava diktuje ostatnému Slovensku aké hodnoty má vyznávať, čo si má myslieť, a ako sa správať…
Sloboda a demokracia je definovaná liberálmi na ich obraz. Iný je neprípustný.
Ibaže: Sloboda je alebo nie je. Demokracia je alebo nie je. Bez orwellovských prívlastkov, príkraskov „liberálna“. To je double speak.
Slovensko sa aj prostredníctvom Covid-19 postupne mení na post slobodné a post demokraciu. Tá parlamentná s tým nemá nič spoločné, zatiaľ funguje v štandardnom režime.
Obmedzovanie základných slobôd a práv má v mimoriadnych situáciách svoje oprávnenia, ktorými je verejné zdravie, ale majú byť len dočasné a byť zrušené odznením pandémie.
Ibaže to, čo robí takzvaný „slobodný, nezávislý a ešte aj k tomu liberálny“ mediálny mainstream sa dialo a deje úplne a nezávisle, mimo aktuálny stav vecí verejných…
Je trvalé, v pokračujúcom „trestnom“ konaní a upevňuje si svoju moc a vplyv. Takzvané „liberálne médiá“ nastoľujú stav tretej liberálnej fašistickej totality.
Ostatok pridá a doplní Lenka Mayerová:

„Na Slovensku už štvrťstoročie funguje denník SME. Donedávna mal novinárov, ktorí pôsobili ako popravná sekta. Tí v súčasnosti prešli do služieb dezinformačného Denníka N a webového portálu www.omediach.com aby mohli ešte dôraznejšie presadzovať liberálnu diktatúru, takže z jedného propagandistického denníka máme dva a za obidvoma stoja oligarchovia.
Dá sa tento trend zastaviť? 

Verejne činné osoby sa stávajú obeťami tohto mediálneho tandemu, tejto šialenej mašinérie, disponujúcej finančným kapitálom na podkopávanie demokracie na Slovensku. Za pomoci tretieho sektora tu dvadsaťpäť rokov prebieha tvrdé, koordinované a sofistikované rozvracanie štátu. Ak máte iný názor ako ten ich, ste ich triedny nepriateľ. Dnes sme svedkami novodobých perzekúcií a mediálnych útokov na každého, kto sa nestotožní so sorosovskou ideológiou. V totalite žije aj istá časť hercov, spevákov, umelcov, spisovateľov, vedcov, pedagógov, kňazov či podnikateľov. „Mienkotvorcovia“ situáciu vyhrotili takým extrémnym spôsobom, že mnohí si v pude sebazáchovy nedovolia verejne prejaviť svoj názor. Majú strach, že ich liberálna diktatúra zomelie.
Je to totalita alebo demokracia?

Takzvaný mainstream, ktorý nereprezentuje majoritné obyvateľstvo, si osvojil autoritárske praktiky nielen v mediálnej oblasti, ale aj ekonomickej či politickej. Liberálna diktatúra, ktorá sa presadzuje na Slovensku, ale aj v Európe, vyznáva „hodnoty“ LGBTI komunity, potláča národné záujmy, podrýva kresťanstvo, dehonestuje tradičnú rodinu, presadzuje práva minorít, pričom popiera práva majority, je čoraz úspešnejšia a agresívnejšia.
A prečo? Pretože národy ustupujú vyvoleným mimovládkarom a „mienkotvorcom“.

Novinári hlavného prúdu sa pasovali za majiteľov pravdy. Dnes zažívame novú revolúciu – informačnú, presnejšie mediálnu. Novinári s iným názorom, ako hlásajú majitelia pravdy, pociťujú cenzúru, mediálne útoky s totalitnými praktikami. Predstavitelia tretieho sektora a médií hlavného prúdu bez mandátu voličov začínajú robiť reálnu politiku. Rukolapným dôkazom je priznanie redaktora Denníka N Martina M. Šimečku, ktorý si trúfa povedať, že George Soros je jeho priateľ dávajúci časť peňazí na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. Citujem – „George Soros je človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara (trojnásobného premiéra SR)“, vyznal sa Martin M. Šimečka. Novinári z hlavného prúdu sa cítia nedotknuteľní a neváhajú útočiť aj na kolegov zo štandardných a alternatívnych médií.
Ako je možné, že celý svet sa pozerá na zasahovanie burzového špekulanta Georgea Sorosa, ako ovplyvňuje médiá a politické nálady v Európe a nikto sa touto situáciou vážne nezaoberá?

Najprv to skúšajú diskreditačne, a keď to nezaberá, tak začnú ekonomicky, napríklad založením webového portálu www.konspiratori.sk na ktorom upozorňujú podnikateľov, aby nezadávali inzerciu do vymenovaných médií, ktoré určila samozvaná skupina mediálnych odborníkov.
Mainstream tlačí zástupcov štandardných a alternatívnych médií ekonomicky na okraj spoločnosti, len preto, že píšu inak ako oni – „majitelia pravdy“.
Pýtam sa – toto je sloboda a demokracia v praxi?
Dávam do diskusie otázku, akým spôsobom sa dá vrátiť skutočná tvár médiám, aby si plnili ich základné poslanie, ktorým je objektívne informovanie s uvedomením si, že len písaním pravdy sme na ceste k slobode…
Len pravda nás oslobodí.
Najhoršou diktatúrou je tá, ktorá sa skrýva za slobodu a demokraciu.
Takto prišiel k moci Hitler.
Lenka Mayerová, riaditeľka vydavateľstva médií Mayer a šéfredaktorka časopisu Extra Plus Slovensko

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Tu a teraz zakladám a otváram rámcový osobný zoznam persón, hlásiacich sa k liberalizmu a pseudo liberálnej demokracii, liberastov, liberálnych fašistov, terorizujúcich slovenskú spoločnosť (médiá, mimovládky, slobodní neomarxistickí umelci, herci a komedianti “na voľnej nohe”, ktorí si tu a teraz sťažujú a plačú, že Covid-19 im odoberá kšefty a vyzývajú štát, aby im to kompenzoval…)
Píšte (a hlavne už konečne konajte!): Hvorecký, Lorenz, Kalmus, Havran, gender psychiater Patarák, udavači Benčík a Sibyla, údajný “expert” na extrémizmus Daniel Milo, pokračujte…
Liberálni pseudokresťania: Ondrej Prostredník a jeho progresívni veriaci…
Politici Progresívneho Slovenska, ich europoslanec a provokatér Šimečka mladší, liberáli SaS Klus a ďalší…
Anti konšpirátori Smatana…
Liberálny feminizmus, slobodné potratárstvo, eutanázia a asistovaná samovražda, LGBTI aktivizmus, rozbíjači rodiny, založenej manželstvom muža a ženy, rozvracači tradičných národno-kresťanských hodnôt, útočníci na preambulu ústavy a charakter štátu…
A celá ich “antifašistická” bratislavská slniečkárska odnárodnená a bez identity a teplá kaviareň…
Aj ako vo vláde extrémne bezpečnostné hrozby pre Slovensko s ich patickou paranoidnou rusofóbiou…
Fašisti budúcnosti si budú hovoriť antifašisti. Je to tu.

 

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?