Publikované: 20.03.2021

Disinformation k AstraZeneca

Riaditeľka ŠÚKL Zuzana Baťová: “Kauzálnu súvislosť medzi vakcínou AstraZeneca a tromboembolickými príhodami nevylučujeme, ale momentálne to nevieme ani potvrdiť.” EMA: „AstraZeneca je bezpečná a účinná.“ AstraZeneca: “Naša vakcína je účinná a bezpečná!”
Viac tu: https://www.wikiskripta.eu/w/Trombembolick%C3%A1_nemocVšetky prípady sa ale takmer vždy udiali v blízkosti práve vakcíny Astra Zeneca tak, ako Mackie Messer (tiež „blízo stál“): https://www.youtube.com/watch?v=C22WljLi8S8
Takže očkujte sa touto vakcínou ďalej. Polícia po vrahovi naďalej pátra. Tých „pár mŕtvol” za to stojí či? Hmm…
Nedávno prijali v Nórsku do nemocnice troch zdravotníkov, u ktorých nastal vážny stav spôsobený krvnými zrazeninami, krvácaním a nízkym počtom krvných doštičiek. Jedna zdravotníčka neskôr zomrela. Nórsko patrí k viacerým krajinám, ktoré dočasne zastavili očkovanie obyvateľov vakcínou vyvinutou britsko-švédskou spoločnosťou AstraZeneca.
https://www.ta3.com/clanok/1205868/vyskumnici-tvrdia-ze-astrazeneca-spusta-silnu-imunitnu-reakciu.html
Pred očkovaním AstraZeneca si u seba v súčinnosti s vaším praktickým lekárom overte najmä a prinajmenej toto:
http://www.blogovisko.sk/pribalovy-letaka-k-astrazeneca.html
Z liečiva Ivermectin v hodnote pár centov, ale predraženého podpultového tovaru (čierny obchod) urobili látku, nebezpečnejšiu než samotný covid.
Užitoční idioti s ich nadprácou vo vytváraní podmienok pre obchod s novými vakcínami…
Naliehavo odporúčam názor, v spojení s presvedčením, že (Ivermectin):
https://www.ta3.com/clanok/1205938/ako-bude-vyzerat-nas-zivot-s-virusom.html
Účinnosť a bezpečnosť schválených a postupne schvaľovaných, naliehavo akútne potrebných vakcín sa preveruje po očkovaní…
To je logika veci. Inej možnosti niet.

Odporúčam portálu https://euvsdisinfo.eu/ prestať sa zaoberať Ruskom, jeho informačným uzatváraním sa do seba a pred Westernom (sociálne siete) Krymom, Ukrajinou a Donbasom, i tým, kto je „zabijak a vrah“ (Biden vs. Putin) a začať si robiť svoju robotu smerom do EÚ..! Zdroj (eudisinfo) si schválne prezrite: Úplne mimo realitu!
A v danom prípade aj tým, že namiesto Ruska požiadala o schválenie agentúru EMA nemecká firma; ruská vakcína agentúru EÚ ani ŠÚKL nepotrebuje!
U Sputnika V ani nového Sputnika plus ďalších troch vakcín (na dôvažok liek!) nebezpečenstvo vážnych post vakcinačných nežiaducich tobôž fatálnych následkov v rozsahu, ktorý by vzbudil pozornosť, zaznamenané nebolo. Ale predstavte si ten vreskot a sankcie, ak by bolo…
Kráľ je nahý! Vyzlečený aj zjavnou neschopnosťou spravodlivého prerozdeľovania vakcín v EÚ podľa počtu obyvateľov členských štátov…
Nože k tomu skúste aj čosi o boji s korupciou v centrále EÚ…
Každý členský štát má právo vo veci vakcín konať po svojej osi…
V korektnom systéme riadenia je bazár alebo blší trh až za posledným miestom v zozname riešení…
Schyľuje sa navyše k jednotnej zdravotníckej politike EÚ (no, spánombohom; bude to byrokracia ako pri verejných obstarávaniach na „fšetko“)!
Pre mňa záhada: Spadnutý most v Janove bol odstránený a postavený nový za 180 dní… (predstavte si to kvantum roboty okolo neho).
Vysvetlite mi to: Nechápem, nerozumiem…

Priťažujúcou okolnosťou, vedúcou k odmietnutiu Matovičovej vlády je, že sa Sputnikom V, po jeho dovoze nezačalo okamžite očkovať.
Prowesternovskí blázni a proti slovenská politická a ideologická škodná, robia zo Sputnika geopolitikum a trójskeho koňa hybridnej vojny proti EÚ…
Za potrebu jeho schválenia agentúrou EMA sa len skrývajú…
Okrem toho: Do vzduchu „vystrelili“ toto: „Vakcínu si nemožno vybrať!“ Dávam na vedomie ľudsko-právnej občianskej verejnosti:
1. Očkovanie musí byť dobrovoľné;
2. Musí platiť sloboda výberu vakcíny;
3. Nepodpísaním dobre informovaného súhlasu nesmú nasledovať sankcie!
Inak nie je očkovanie dobrovoľné!
https://www.ema.europa.eu/en/news/covid-19-vaccine-astrazeneca-benefits-still-outweigh-risks-despite-possible-link-rare-blood-clots

Tých bláznov, postihnutých ich vlastným núdzovým stavom, treba odchytiť, vyviazať na drúky, natrieť smolou, a povláčiť pred Veľkou Nocou Slovenskom…
…a vykopnúť z neho preč!
Po vzore Česka už mal byť dávno schválený pandemický (covidový) zákon! Oni o ňom ešte len začali „uvažovať“… (ibaže sa im nehodí do ich krámu! Potrebujú mať “doma” celé Slovensko, lebo protesty!) a nemohli by schvaľovať aj s kovidom vôbec nesúvisiace zákony v skrátenom legislatívnom konaní..!
Princíp pretrvávajúcej vnútornej a už aj parlamentnej  a ústavnej krízy: Udržať si ústavnú väčšinu! Táto vláda má Slovensko “na háku”!
Mám iné, slušné, ústavné riešenie: Predčasné parlamentné voľby.
Ak by sa aj medzi sebou “dohodli”, tak či tak k nim dôjde. Sú neodvratné. Pred naliehavými záujmami Slovenska a jeho občanov, zvolili zdržiavaciu taktiku. Ako z učebnice. Nič sa nenaučili, nemajú čo zabudnúť.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Potešte sa nádejou a optimizmom (úžasné!):
One_Day_Soon

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?