Publikované: 12.06.2020

Do kríža s Pietruchovou

Nemám vôbec jasno v tom, čo po odchode z MPSVaR hľadala Pietruchová, bývalá odídená vedúca Odboru rodových rovností MPSVaR v televíznej relácii STV takzvaného opravného „Do kríža“ II. na tému: Potratový zákon a sloboda ženy. Nie, mám úplne jasno:
Diskusiu o potratoch a problematike gender medzi Oľgou Pietruchovou, ktorá pôsobila ako riaditeľka odboru rodovej rovnosti a Janou Michaličkovou z oddelenia legislatívy a európskych záležitostí Konferencie biskupov Slovenska ste si mohli pozrieť v ďalšej relácii Do kríža 10. júna.
Chronický nedostatok STV; v archíve sa ešte stále nenachádza. Mala by tam byť hneď po odvysielaní premiéry. Náhradný výsek, ukážka: https://www.facebook.com/dokriza/videos/353233135652931/
Pietruchová a Michaličková:

Po odchode z MPSVaR mala prvá označená persóna vľavo zmiznúť s verejného mienkotvorného mediálneho priestoru a nanajvýš si založiť blog. Toto urobila „verejnoprávna“ RTVS „akože“ pre vyváženosť názorov? Odporúčam STV o tretí pokus sa už nepokúšať.
Poplašná správa: Ideme poľskou cestou? Nie, ani Poľsko nejde „poľskou cestou“.

Hlavné správy: Podráždenosť neomarxistickej liberálnej úderky, ktorá je koncentrovaná v mainstreamových médiach, mimovládkach a okolo ultra liberálnej strany Progresívne Slovensko tak zažíva ďalšie povzdvihnutie, keď im už ani niektoré celebrity nejdú po ruke a neakceptujú ich vyšinuté predstavy o tom, ako by mala spoločnosť fungovať.
Pre zdravie a prežitie spoločnosti je nevyhnutné týchto neomarxistov s fašistickým uvažovaním, ktorí chcú likvidovať každého, kto im nejde po ruke a pre ktorých je zabíjanie len nevyhnutným predpokladom pre nastolenie ich dokonalého sveta, vytesniť úplne z verejného priestoru, ktorý v predchádzajúcich dekádach takmer úplne obsadili.“

Autorská poznámka: Pred hrozbou nástupu liberálneho neomarxistického fašizmu tretej totality novej, progresívnej ľavice, varujem v každom druhom článku.
HS pokračujú: „Pritom ich skutočnú relevantnosť, ich politický potenciál a ich počet v spoločnosti ukázali posledné voľby, keď strana PS, ktorá politicky zhmotnila ich názory nezískala ani 7 % hlasov“ od tupého, dutého a negramotného voličstva, ktorému by som odobral občianske a volebné právo. Toto „voličstvo“ za stav vecí nesie plnú osobnú a nedeliteľnú zodpovednosť!
Poznámka: Samozrejme to nie je možné, ústava to nedovoľuje, lebo volebné právo musia mať aj ľudsky a občiansky negramotní hlupáci.
Hlavné správy aj: „Ultra neomarxistických liberálov žije v našej spoločnosti okolo 7 % ale ich penetrácia v masovokomunikačných prostriedkoch a politických mimovládkach je tvrdo väčšinová.“
https://www.hlavnespravy.sk/oliver-andrasy-sa-nevyhol-urazkam-podrazdenych-liberalov-tom-co-podporil-nazory-olgy-pietruchovej-svojsky-sposobom/2194666
„Rovnako je potrebné úplne zastaviť štátne financovanie liberálnych politických mimovládok, ktoré produkujú rôznych „expertov“, ktorých následne ich kamaráti z médií oslovujú, aby sa ako odborníci vyjadrovali k rôznym udalostiam a komentovali ich. Tento uzavretý systém totiž následne úplne deformuje verejný diskurz a umožňuje rôzne hony na každého, kto je tejto liberálnej svorke nepohodlný, ako v tomto prípade na Adrásyho alebo Kramára.“
K zákonu o potratoch
:
Prvý trimester feministickej liberálnej slobody tehotnej ženy je čierna neomarxistická diera v zákone.
Zákon slobodu a právo na súkromie ženy posúva nad právo na život počatého plodu a ústavné:
„Ľudský život je hodný ochrany už pred narodením, od počatia, po prirodzenú smrť!“
Hranica slobody a neslobody potratu v zákone je arbitrárna (svojvoľná, v opore o nič).
Potrat možno legalizovať len kvalifikovanými dôvodmi. Osobné svojvoľné, ekonomické, sociálne a iné (súkromie, nepohodlie, estetika), nie sú kvalifikované dôvody.
Kvalifikovanými dôvodmi sú len medicínske dôvody, založené na výsledkoch diagnostiky počatého plodu a zdravia tehotnej ženy (tehotenstvom ohrozený život ženy alebo poškodený plod).
K nim treba pridať tehotenstvo neplnoletej, znásilnenej a ako dôsledok incestu v opore o zákon a základné právo na výhradu vo svedomí.
Zákon aj ústavný nález k nemu z roku 2007 sú proti ústavné.
Vlastníctvom tela ženy je len jej prázdna maternica.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?