Publikované: 30.07.2014

Do krytu, ruské kombajny útočia!

Po dlhom, nesmierne drahom a dokonale utajenom výskume, Rusko začalo masovo produkovať kombajny piatej generácie Celina-666. Okrem klasickej maskovacej činnosti, t.j. blúdenia po poli a mlátenia obilia, sú vybavené 4 raketami zem-zem typu Pšenica1 s dostrelom 35km, miniatúrnym skrytým všesmerovým radarom Mrázik a počítačovo riadeným protilietadlovým kanónom Ivanuska s inteligentnými miniatúrnymi raketovými strelami s infračerveným navádzaním 30mm. Ruským konštruktérom sa podarilo do zariadenia podľa všetkého integrovať aj VTOL, takže po splnení úlohy je kombajn schopný naštartovať motory, roztiahnuť krídla a odletieť na základňu. Karoséria sa po modifikácií do letového tvaru stáva typu STEALTH, takže kombajny sú schopné preletieť nepozorovane za čiaru bojových operácií a v tyle nepriateľa konať nepozorovane záškodnícku činnosť, ako, na prvý pohľad neškodné. kombajny.

 

Tieto unikátne snímky amerického prieskumu mimo všetkej pochybnosti dokladajú existenciu tejto supertajnej technológie, s ktorou Rusko koketuje už od doby známeho sovietsko-čínskeho konfliktu z roku 1969. Materiály o tejto udalosti doteraz neboli odtajnené, ale zozbieraním čriepkov informácií z rôznych zdrojov vieme pomerne presne rekonštruovať čo sa vtedy stalo. Jeden z experimentálnych kombajnov, zrejme vybavených testovanými Teslovymi generátormi zlikvidoval pokus divízie čínskej armády vtrhnúť na územie Sovietskeho zväzu. Teslove generátory sa vraj nakoniec neujali, pretože ich spotreba bola proste príliš veľká a dolet kombajna bol len okolo 100mil. Miniatúrne atómové generátory Rusko vtedy ešte nemalo, takže sa výskum vydal cestou klasickej výzbroje.

Len vďaka nezmernému úsiliu americkej rozviedky máme konečne očividný dôkaz. Rusko už nemôže viac tajiť túto extrémne nebezpečnú útočnú technológiu, ktorá ako na obrázkoch vidno je na nerozoznanie od obyčajných kombajnov.

Hrôza má chytá, keď si predstavím, čo majú ešte Rusi k dispozícii. Tanky maskované ako obyčajne ťahače, samohybné kanóny ako autá s pečivom a nakoniec aj Rusi – sú to vôbec Rusi? Nie sú to roboty?

Je to nočná mora a preto požadujem navýšenie vojenských rozpočtov členských krajín NATO aspoň o 5% HDP a okamžité investície do výskumu, kozmických zbraní a dovtedy, kým nebudeme mať všetko k dispozícii, aspoň 30 lietadiel F35 americkej výroby pre každú, aj tú najmenšiu členskú krajinu NATO.

To by bol v tom čert, aby sme tie ruské kombajny nezastavili!!!

  • SlabéVýborné (+22 skóre, 26 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?