Publikované: 20.02.2020

Dobre informované zdroje

Z debaty pod článkom: „Z dobre informovaných zdrojov sa vie…“ Alebo: „Nečudujem sa, že Pellegrini nie je ochotný, a ani schopný povedať pravdu, ktorú už vlastne všetci vedia.“

https://www.aktuality.sk/clanok/765648/komentar-petra-bardyho-temou-sa-stava-sexualna-orientacia-a-smer-ma-problem-volby-2020/
Peter Pellegrini u mňa sedel na polygrafe (detektore lži). Výsledok bol negatívny. Reakcie Pellegriniho  som vyhodnotil aj z pohľadu sémiotiky a sémantiky verbálnej a neverbálnej komunikácie. Výsledok sa zhoduje s grafom detektora lži.
Ibaže “z dobre informovaných zdrojov”sa ale vie, že Pellegrini absolvoval výcvik zvládania polygrafu.
Negatívne výsledky batérií testovacích otázok na osi lož-pravda môže polygraf vykázať u osôb, u ktorých chýba prepojenie alebo chýba softvér (aplikácia) na svedomie, emócie a city (biochémia krvného tlaku, mimika, gestika, farba pleti, pohyb očí, potenie a ďalšie).
Tým som nemienil osobne premiéra Pellegriniho, ale persóny diametrálne odlišného rangu. Peter Pellegrini je ako politik „čistý“.
Objavujú sa náznaky, že otázka na Pellegriniho sexuálnu orientáciu bola dohodnutá a naplánovaná ako súčasť predvolebnej kampane pre účel volebných hlasov za Smer a Pellegriniho ako pozitívnej postavy, ktorá pripúšťa možnosť úpravy vzťahov párov rovnakého pohlavia (videozáznam č. 2).
Toľko k mnou vyššie uvedeným informáciám „z dobre informovaných zdrojov“ teda vyfabulovaných „poznatkov a naratívov“ v reakcii na citáty z diskusií v perexe a ktoré bez dôkazov, majú referenčnú hodnotu NULA a ostávajú v rovine klebiet, fám a konšpirácií…
Týmto eventom sa ale otvárajú otázky kódexu a etiky žurnalistiky v časti právo na súkromie osôb verejne činných a v politike, verzus verejný záujem.
Osôb orientovaných na rovnaké pohlavie alebo osôb s poruchami sexuality v časti jednota pohlavia a rodu (dysfória) vo svete pribúda, čo naznačuje aj, že sexuálna orientácia v politike je irelevantná…
Z množstva dohadov o sexuálnej orientácii Petra Pellegriniho:
https://dennikpolitika.sk/archiv/32439
1. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=RYui0wdZga0&feature=emb_logo
2. https://www.youtube.com/watch?v=C_Kk_AuBwNg
V osobných profiloch a životopise Petra Pellegriniho sa položka manželstvo a deti nenachádzajú…

Pokračujem v konšpiráciách: Situácia je vážnejšia, než vážna! Máme tu dvoch homosexuálov. Sú nimi Pellegrini aj Fico. Keby len! Je to aj Harabin a Fico (obaja sú ženatí len na oko!); sobášni podvodníci, ktorí uzatvorili paralelné politické manželstvá!):

             

https://plus7dni.pluska.sk/gal/domov/bozky-dominantneho-harabina-prekvapenym-ficom-bol-to-iba-kalkul/2
Ide tu zjavne o dôkazy, že fámy o homosexualizácii Smeru nie sú konšpirácie. Indície naznačujú aj  prepojenie Smeru s oligarchiou a homosexuálnou loby:
https://www.aktuality.sk/clanok/765679/komentar-daga-danisa-smer-mal-nehodu-vaznu-nehodu/
Poznámka: Fáma rovná sa konšpirácia a tá lož.
Z dobre informovaných zdrojov viem, že…
Dôvody a zmysel článku:
1. O Pellegrinim a proti nemu písal celý mainstream (vytiahli kartu Pellegriniho sexuálnej orientácie);
2. Môj článok je vedený proti mainstreamu.
1. Mainstream viedol voči Pellegrinimu útok ako proti potenciálnemu premiérovi (predvolebná očierňujúca info vojna, Pellegrini ako hrozba);
2. Postavil som sa za Pellegriniho.
Aj pre totohttps://www.ta3.com/clanok/1176619/prejav-p-pellegriniho-na-uvod-mimoriadnej-schodze-nr-sr.html
Mojou parketou sú ľudské práva a novinárska etika (hranice práva na súkromie verejne činnej osoby vo vrcholovej politike verzus verejný záujem množiny niktošov z mediálneho mainstreamu).
Tak, aj to by sme mali.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?