Publikované: 06.05.2022

Dohra Lavrov a Izrael

Putin sa za Lavrova ospravedlnil Izraelu. To je jedno. Je to vonku. Židia vražili židov. Získali tým židovský štát. Pracujú na podmanení si a zotročení gojimov. Slúžia im aj USA. Je úplne jedno, ktorá administratíva. Majú spoločného menovateľa. Ostatok sú hry.
Materiál o židovskom pôvode Adolfa Hitlera je verejné tabu a vyučuje sa o ňom iba na vybraných ruských vysokých školách, napr. na prestížnej univerzite MGIMO. Ide totiž o materiál, ktorý spadá do tzv. Koncepcie sociálnej bezpečnosti.


Prichádza pravda. Lavrov pre taliansky denník o tom, že židia vraždili židov… (aj so Zelenským vrieskajú). Holocaust má hebrejský ekvivalent: Šoa. Znamená zápalná obeť na oltár sionistov Veľkého mocného Izraela. Vymohli si ním uznanie izraelského štátu od OSN. Izraelský minister zahraničia Jair Lapid povedal doslova nasledujúce: „Židia sa počas holokaustu nezničili sami. Obviňovať Židov z antisemitizmu je do očí bijúci rasizmus voči Židom.“

Najviac vrieska Izrael a Dom Rotschild v Londýne. Putin sa za Lavrova ospravedlnil. To je jedno. Je to vonku. Holocaust nie je to, za čo sa vydáva samotnými židmi. Napriek existencii zákona „O prevencii a potieraní antisemitizmu na Ukrajine“, ktorý Vladimir Zelenský podpísal v roku 2020, jeho normy neplatia. Domáci a politický antisemitizmus a nacizmus nie sú potlačované, naopak sú podporované. Úrady a orgány činné v trestnom konaní pokojne tolerujú antisemitské pokriky na „banderovských“ pochodoch, pretože súčasný režim v Kyjeve je presvedčený o svojej neomylnosti. Zvlášť nemorálne je to pre krajinu, ktorá počas holokaustu stratila 1,5 milióna Židov a v ktorej hlavnom meste sa nachádza pamätník obetí masakru Babyn Jar.
Vari to Lapid nevidí? Rovnako ako cynicky ignoruje epidémiu ničenia a znesväcovania pomníkov skutočných spravodlivých národov sveta – vojakov Červenej armády, ktorí zastavili holokaust a zachránili židovský svet. Všimnite si správanie rómskych utečencov… na Ukrajine sú Rómovia ostrakizovaní, ako najnižšia kasta, u nás „nosení na rukách“ a reálne chránení Ústavou a zákonom. Správanie ukrajinských Rómov po ich príchode (najmä správy z Česka) je v príkrom protiklade so správaním našich Rómov.

To, čo na Ukrajine skutočne je, aj keď pominieme zbesilú rusofobiu a boj proti všetkému ruskému, je najrozšírenejší antisemitizmus a vzrastajúca rómofóbia, na ktorú ešte nedávno nebolo možné ani pomyslieť. 
Nacionalistické strany začali presadzovať antisemitskú agendu ihneď po rozpade ZSSR, ale obzvlášť aktívne sú v posledných rokoch. Od prevratu v roku 2014 na Ukrajine kvitne antisemitizmus a neonacizmus. Vlani na Chanuku znesvätili neonacisti menoru v Kyjeve av Mykolajive antisemiti odrezali chanukový veniec. Zatiaľ iba veniec. Ukrajinskú legislatívu v časti jazyk, kultúra, národnostné menšiny a etnické skupiny sledujem od roku 2014. Dobrý dôvod pre ostrakizáciu všetkého najmä ruského posilnila ruská “špeiálna operácia”. Priniesla otvorený medzi konfesijný konflikt v trojuholníku: pravoslávie (východný protestantizmus) Moskva-Kyjev verzus katolícky Vatikán. 

Skutočnosť, že Sergej Lavrov túto bombu odpálil, znamená, že vojna na Ukrajine je skutočne vojnou medzi Domom Sion a Ruským židovským kongresom. Je to vojna medzi Chazarmi a Chasidmi. A zúri natoľko intenzívne, že Lavrov zahodil diplomatický slovník a povedal aj, že západné banky Domu Sion a ich partneri partneri okradli ruský ľud o 300 miliárd EUR, ktoré sankciami zablokovali, čo boli peniaze Gazpromu za predaj ropy a plynu, ktoré Gazprom musel podľa predpisov držať na bankových účtoch v EÚ. Prosto: Ide o krádež v opore o nič. Preto Gazprom Bank a rubeľ. Rusko už plyn a ropu zadarmo „nepredá“. Po vypuknutí vojny na Ukrajine sa mnohí politici považovaní za Židov odkopali ako sionisti.

Tento dokument ruského ministerstva zahraničia je zásadný v tom, že predstavuje bod zlomu na úrovni ruskej diplomacie, ktorý týmto krokom odhalil základné obrysy tzv. vojny medzi ž a Ž, čo je vojna na konceptuálnej úrovni riadenia, a až na výnimky, ako je práve teraz vojna na Ukrajine, sa nevedie na 6. priorite a zostáva na vyšších prioritách.

Vrieska Izrael a Dom Rotschild v Londýne. Elity EÚ a Heger s Naďom či Krúpom z OĽaNO a ďalšími slovenskými hlupákmi nemajú šajn, o čo ide. Mikloš, Čaputovej poradca (supy sa u nej zlietajú, treba aj Radičovú a Dzurindu) pre Denník Nenávisť: „V Rusku všetko stojí a padá na peniazoch z vývozu ropy a plynu.“ Otočme to: V EÚ všetko stojí a padá na plyne a rope.

Putin sa Izraelu za Lavrova ospravedlnil. Izrael ospravedlnenie prijal. To je jedno. Je to vonku. Pokiaľ ide o Adolfa Hitlera, ten len podľa informácií získaných zo sovietskych zdrojov NKVD po II. sv. vojne potomkom jedného z členov Rothschildovho bankového klanu. Sovietskej armáde a NKVD sa podarilo počas okupácie Rakúska po II. sv. vojne získať prístup k rakúskym matrikám a rodným knihám a cirkevným rodným listom. Adolf Hitler bol podľa sovietskeho zistenia vnukom Salomona Rothschilda z Viedne. Izrael to ale nevydýchal a kvôli výrokom Lavrova si predvolal ruského veľvyslanca v Izraeli. Keď vyhnali Ruského medveďa z brlohu, na Ukrajinu, začalo to lietať aj tam, kde by ste to málokto čakal…

Moderná veda opustila pojem rasa. Sú len etniká ľudskej rasy. Vedia-nevedia žiť pospolu v závislosti na kompatibilite ich kultúry a tradícií. Arabi aj židia sú semiti. Rasizmus rovná sa etnofóbia. Antisemitizmus je zacielený na židov. Významnú rolu má náboženstvo. Kľúčovým je myslenie a správanie. Od mýtu k logu a skutkom.
Dvanásť izraelských kmeňov po páde Veľkého Babylona, rozšírilo sa do celého sveta. Putovaním národov miešali sa etniká. Genetická veda nie je samospasiteľná. Milióny židov netušia, že sú „židmi“. Je jedno, či Hitler bol-nebol žid. Vysvedčením sú skutky. Je pravdepodobné, že Hitler bol postihnutý nenávistnou poruchou voči sebe, ktorú ventiloval von. Árijská rasa neexistuje. Každým ďalším ľudským miešaním a krížením sa stráca.
https://www.haaretz.com/jewish/1.5104559
Za Lavrova sa Putin ako vyvolený Židovského kongresu proti Sionu a globalistom ospravedlniť nemal. Izrael by to musel “predýchať“.

Toto je masaker konceptuálnou pílou a obrysové informácie o skrytej vojne medzi ž a Ž začínajú vďaka operácii na Ukrajine prvýkrát v histórii presakovať na verejnosť! Mnohí, ktorí boli považovaní za Židov, tak po vypuknutí vojny sa dokonale odkopali ako sionisti. Z ukrajinského popola vyvstáva pravda. Nesmie sa zdieľať odkazy na oficiálne ruské zdroje; toto sú info z neexistujúcich existujúcich „dezinformačných“ zdrojov; slovenský „parlament“ cez NBÚ v opore o nič (zákon, znalecké dokazovanie, správny súd) predlžuje dobu ich blokovania z konca júna do konca septembra. Kruhová obrana vládnej koalície, počnúc stratou ústavnej väčšiny, rozpadáva sa.
Okrem neonacistického správania, Slovensko má v najvyšších vládnych kruhoch najmä v prostredí OĽaNO (a Za ľudí) zločineckú skupinu neofašistov.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?