Publikované: 29.08.2023

Dôkaz o spojení medzi COVID-19 a 5G!

Výzkumná práca o dôkazu spojenia medzi koronavírusovým ochorením COVID-19 a vystavením sa rádiofrekvenčnému žiareniu z bezdrôtovej komunikácie vrátane 5G! Politika verejného zdravia v oblasti koronavírusovej choroby (COVID-19) sa zamerala na vírus závažného akútneho respiračného syndrómu koronavírus 2 (SARS-CoV-2) a jeho účinky na ľudské zdravie, zatiaľ čo environmentálne faktory sa do značnej miery ignorovali.

Pri zvažovaní epidemiologickej triády (agent-hostiteľ-prostredie) uplatniteľnej na všetky choroby sme skúmali možný environmentálny faktor v pandémii COVID-19: okolité rádiofrekvenčné žiarenie z bezdrôtových komunikačných systémov vrátane mikrovĺn a milimetrových vĺn. SARS-CoV-2, vírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19, sa objavil vo Wu-chane! V Číne krátko po zavedení celomestského (piata generácia [5G] žiarenia bezdrôtovej komunikácie [WCR]) a spočiatku sa rýchlo rozšíril po celom svete. demonštruje štatistickú koreláciu s medzinárodnými komunitami s nedávno vytvorenými sieťami 5G.

V tejto štúdii sme preskúmali odborne zhodnotenú vedeckú literatúru o škodlivých biologických účinkoch WCR. Identifikovali sme niekoľko mechanizmov, ktorými WCR mohla prispieť k pandémii COVID-19 ako toxický environmentálny kofaktor. Prekročením hraníc medzi disciplínami biofyziky a patofyziológie prezentujeme dôkaz, že WCR môže:

(1) spôsobiť morfologické zmeny v erytrocytoch vrátane tvorby echinocytov a rouleaux, ktoré môžu prispieť k hyperkoagulácii; (2) zhoršiť mikrocirkuláciu a znížiť hladiny erytrocytov a hemoglobínu, čo zhoršuje hypoxiu; (3) zosilnenie dysfunkcie imunitného systému, vrátane imunosupresie, autoimunity a hyperzápalu; (4) zvýšiť bunkový oxidačný stres a produkciu voľných radikálov, čo vedie k poraneniu ciev a poškodeniu orgánov; (5) zvýšenie intracelulárneho Ca2+ nevyhnutného pre vírusový vstup, replikáciu a uvoľňovanie, okrem podpory prozápalových dráh; a (6) zhoršiť srdcové arytmie a srdcové poruchy.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?