Publikované: 01.01.2022

Domino efekt vakcinácie

Tímy odborníkov majúcich vplyv na politickú kovidológiu (ochranné opatrenia) pozostávajú zo selektívne vybraných  osôb „vyrovnaných“ s otázkou účinnosti, ochranného efektu a bezpečnosti vakcín.
Ostatok je hnaný do košiara strážených nedôveryhodných a ostrakizovaných hoaxerov a antivaxerov

V počiatočnej dobrej viere, že sú funkčné, vakcíny sú delené na jedno a dvojdávkové. A zrazu: Bum! Prišiel nápad s treťou posilňovacou dávkou (booster). Je tu štvrtá. Upravujú sa intervaly medzi dávkami. To sa už aj mne ako zástupcovi laickej verejnosti chápe ťažko. Už skôr som upozornil: Ak príde štvrtá dávka, spozornejte! Bum!!! Izrael a Turecko začínajú piatou!
Na prelome roka konštatujem: Toto je celé zle! Vakcína na omikron nefungujeNie sú pritom ani spoľahlivo známe vedľajšie procesy účinkov mRNA vakcín (hrotový “spike” proteín) na ľudský organizmus!
Totiž kovid sa správa úplne inak než známe vírusy. Riadne osvedčené vakcíny proti už známym vírusom sa správajú tak, ako sa od nich očakáva. Mimochodom, napadlo mi (zdroj: ČT24), že vývoj vakcíny proti tiež pozoruhodnému HIV sa odhaduje na desať rokov; vedci predbežne konštatujú, že v tejto veci v rukách nemajú ešte takmer nič.
Hypotézy o vakcinácii ako jedinom účinnom nástroji prevencie infekčnosti a ochorenia kovidom sa postupne rúcajú, na konci domino efektu bude treba sanovať následky a začať od znova.
Aj tu hrozí, že „nabehne“ skupina preverovateľov faktov a tieto články vyhlási za dezinformačné nepravdivé hoaxy a ak by bolo podľa Kolíkovej, hrozí za ne odňatie slobody.
Pilotný článok k odkazu na zdroj, vedúci k citovanej  harvardskej štúdii; akiste ste si, čo viete o čom je reč, všimli, že vojna medzi vládou skorumpovaným mainstreamom (a zahraniční agenti) verzus „konšpiračný web“ Hlavné správy (konania pred súdom o uvedenie v „slávnych“ Smatanových zoznamoch na www.konspiratori.sk) nateraz „utíchla“. Už ide len o to, ako obmedziť šírenie týchto informácií tak, aby nebolo porušené ústavné občianske právo na informácie a slobodu tvorby a dotvárania vlastného hoc aj kritického názoru:
https://www.hlavnespravy.sk/nemecki-pravnici-vydali-vyhlasenie-s-desiatimi-bodmi-povinne-ockovanie-proti-covidu-19-je-nepripustne/2804526
https://netzwerkkrista.de/2021/12/10/10-gruende-gegen-die-impfpflicht/
Výhodou farmaceutických firiem je, že výskum, vývoj, schvaľovanie výroba a distribúcia liečiv (antivirotiká…) prináša produkty v až v druhom slede, čo nahráva ich pokračujúcemu úžasnému biznisu.
Aby bolo jasno: Výskum a vývoj je v ktorejkoľvek vede včítane vývoja vakcín, drahý, treba ho zaplatiť a produkty čo najlepšie predať.
Nejasnosti okolo veterinárneho liečiva Ivermectin trvajú; dôvod je  jeho zanedbateľná cena a všeobecná (ale blokovaná!) dostupnosť.
Je tu aj „konšpirácia“: Osoby poradného tímu vlády a jemu blízke, sú za svoje tvrdenia o tom, že vakcinácia, dokonca povinná, je jediná cesta k slobode a víťazstvu nad kovidom (plus korupčná kampaň, ktorá má byť návratná v podobe odolnosti populácie proti kovidu) sú „motivované“ farmaceutickými firmami.
Zaujímavé by boli poznatky o firmami platenej účasti týchto osôb na vedeckých kongresoch a finančných odmenách (úplatky za ich lojalitu).
K ceste von z kovidu vlastné riešenia a návrhy nemám. Som laik. Iba si tak premýšľam a píšem. Občas sa stane toto a za uznanie ďakujem, že mi tu i tam ďakujete):Ostatok z vás, kupujte si a predplácajte „exkluzívne“ obsahy Denníkov N a SME a konzumujte posolstvá „verejnoprávnej“ a ostatku mienkotvorného pro systémového a pro vakcinačného mainstreamu…
O ľudsko-právnych aspektoch ochranných anti kovid opatrení a neprípustnosti povinnej vakcinácie experimentálnymi vakcínami som tu:
https://notorickyobcan.blogspot.com/2021/12/rozkol-medicinskej-obce-v-rakusku.html
V tejto oblasti nie som laik ale slovenský ľudsko-právny publicista (ktorási krížovka) na štyri.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?