Publikované: 05.07.2020

Donald Trump na Mount Rushmore

Donald Trump v burácajúcej reči na Mount Rushmore odsúdil nárast ľavicového fašizmu, vyzval na vojnu proti neomarxistom a na ochranu židovsko-kresťanských princípov a hodnôt histórie a života Spojených štátov amerických…
Búrať a ničiť chcú dnes len tí, ktorí nič nepostavili, nevybudovali a v živote pre seba a Ameriku vôbec nič nedosiahli a nevykonali!
„Ani tento pamätník nebude zničený ani znesvätený!“
D. Trump 4. júla 2020 na veľkolepých oslavách štátneho sviatku Dňa americkej nezávislosti na Mount Rushmore.

            
https://www.foxnews.com/politics/trump-in-fiery-mount-rushmore-address-decries-rise-of-far-left-fascism-calls-on-americans-to-rise-up
Prezident
potvrdil, že útoky na národné pamiatky a vzostup neo marxistickej ideológie hnutia Black Lives Matter (BLM), sú znakmi ultra neo ľavicovej ľavicovej kultúrnej revolúcie“, ktorá chce zničiť výsledky americkej revolúcie. BLM sa vyslovene zasadzuje za likvidáciu „štruktúry jadrovej rodiny“, ktorá podľa Trumpa v skutočnosti predstavuje „základ amerického života“.
Na margo kľačania a bozkávania nôh afroameričanom (možno podľa vzoru neomarxistického pápeža) prezident Donald Trump vyhlásil: „Budeme kľačať len pred všemohúcim Bohom!
Na ochranu historických a kultúrnych pamiatok Ameriky Trump zriadil špeciálnu federálnu jednotku:
Nebudeme zastrašovaní zlými, zlými ľuďmi. Nestane sa to.
Poznámka: Prípady ničenia a odstraňovania osôb a pamätníkov histórie v súbehu s prekrúcaním a falšovaním histórie sú zaznamenávané podobné „trendy“ v Európe (možno počnúc maršálom Konevom v Prahe).
Trump, ktorý osobitne ocenil príslušníkov polície a zaviazal sa, že bude brániť druhý ústavný dodatok, oznámil plány aj na vytvorenie „nového pamätníka obrom našej minulosti“. Povedal aj, že podpíše výkonný príkaz na zriadenie Národnej záhrady amerických hrdinov a rozsiahleho otvoreného vonkajšieho parku, so sochami najväčších Američanov, ktorí kedy žili.
Po vystúpení Trumpa Biely dom vydal text nariadenia, ktorým sa zriaďuje záhrada, pričom v dekréte sa výslovne uvádza, že bude obsahovať iba živé prezentácie a nebude obsahovať „modernistické alebo abstraktné diela“. Ide o dôslednú, vecnú a odmietavú narážku na obsahovo vyprázdnenú estetiku takzvanej novej post moderny zjednodušene: „o ničom“.
Násilný chaos, ktorý sme videli v našich uliciach a mestách, ktorý v každom prípade riadia liberálni demokrati“, povedal Trump, „je predvídateľný výsledok rokov extrémnej indoktrinácie a zaujatosti vo vzdelávaní, žurnalistike a iných kultúrnych inštitúciách. Napriek všetkým zákonom spoločnosti a prírody sa naše deti učia v škole, aby nenávideli svoju vlastnú krajinu a verili, že muži a ženy, ktorí ju vybudovali, neboli hrdinovia, ale darebáci. Radikálny pohľad na americkú históriu je sieť lží.
Hnutie Black Live Matters otvorene útočí na dedičstvo každej osoby na Mount Rushmore,” uviedol Trump s odkazom na Georgea Washingtona, Thomasa Jeffersona, Theodora Roosevelta a Abrahama Lincolna: Od tejto noci a z tohto veľkolepého miesta, poďme vpred zjednotení v našom úmysle odhodlaní. Postavíme a povýšime ďalšiu generáciu amerických patriotov.
Trumpove búrlivé komentáre nasledovali po sérii protestov a nepokojov v celej krajine, ktoré viedli k zničeniu mnohých pamiatok, ako aj k výpovediam akademických pracovníkov na vysokej úrovni z amerických univerzít, a politickým expertom jednoducho pre to, že odmietli Black Lives Matter.
Lebo nie na čiernych či bielych, ale všetkých životoch záleží!

Poznámka 1: Presne toto sa dialo v 60-tych rokoch v USA po nástupe novej ľavice neomarxistov!
Poznámka 2: Presne toto sa dialo po nástupe „demokracie“ u nás, keď po Veľkom Novembri 1989 začali sa „nežné čistky“ na českých a slovenských univerzitách;
Poznámka 3: Od tých čias pokračuje infiltrácia neomarxistov do prostredia spoločensko-vedných študijných odborov univerzít a kadejakých súkromných, aj „paneurópskej“ Sorosovej siete CEU (Orbán z Maďarska hnal svinským krokom, proti čomu sa, aby bolo jasno, postavila neomarxistická EÚ cez Súdny dvor EÚ).
Vysvetlivka: Neomarxizácia akademického prostredia vysokých škôl a univerzít sa týka študijných odborov sociológie, politológie, kulturológie a rodovej ideológie cez tzv. „rodové štúdie“ (Pietruchová a spol).
Ide o neomarxistickú pseudo vedu, popierajúcu exaktnú vedeckú antropológiu v časti pohlavie a rod a háji tzv. pseudo ľudské „práva“ údajne diskriminovaných a údajne utláčaných „sexuálnych menšín“ ako údajne “nového proletariátu“ tzv. “novej dúhovej“ neomarxistickej ľavice…
Antropológia a genetika poznajú pojmy ľudský genotyp a fenotyp, samé o sebe nie sú rasistické.
Zdrojom rasizmu bol a je ľudský faktor. Tu a teraz “neriešim”. Sledujeme prejav amerického prezidenta, ktorý ho “rieši” pomenovaním vecí a ľudí, a zdrojových príčin, ktorým dáva ich pravé mená…
Len stručne: Rasizmus delíme pravý a nepravý. Preskúmajte svoj vzťah k rómskemu etniku a zaraďte sa.

Chcú nás umlčať!, ale nebudeme umlčaní! Ich cieľom nie je lepšia Amerika. Ich cieľom je zničiť Ameriku! Ale rovnako ako vždy a v minulých storočiach, Američania sa postavia do cesty!
Darebáci si myslia, že Američania sú slabí a mäkkí a poddajní,“
pokračoval Trump, prerušený potleskom: „ale nie, Američania sú silní a hrdí. Tí, ktorí sa snažia vymazať naše dedičstvo, chcú, aby Američania zabudli na našu hrdosť a dôstojnosť, aby sme už viac nemohli pochopiť samých seba alebo americký osud a príbeh.
Je čas, aby americkí politici odsúdili zástancov falošnej „sociálnej spravodlivosti, ktorí sa snažia rozdeliť Američanov a prelomiť prirodzený sociálny poriadok,“
lebo a dodávam:
Ľudia sú si rovní len pred zákonom, nie len preto, že sú „čierni“. Farba nemá navrch pred ústavou a zákonom ako poukaz na sociálne dávky „zadarmo“.
„Kvôli našej cti, kvôli našim deťom, kvôli našim deťom musíme chrániť a uchovávať našu históriu, naše dedičstvo a našich veľkých hrdinov,“
pokračoval Trump.

            

Nikdy sa nevzdáme ducha, odvahy a príčiny 4. júla 1776,“ povedal. “Na tomto základe budeme stáť pevne a neochvejne.” To bol záver prejavu amerického prezidenta Donalda Trumpa.
K tejto správe prispeli John News a The Associated Press spoločnosti Fox News, poznámky a komentáre do slovenskej verzie výťažkov z článku spracoval a vložil autor tohto článku.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?