Publikované: 15.11.2020

Dva metre

Zatiaľ čo celému Bidenovskému svetu je jasné, že Lukašenkove voľby boli zmanipulované, Bidenovo „drvivé víťazstvo“ je v poriadku. Na oficiálne výsledky čaká snáď už len Putin.
Vlastná Trumpova vláda vo štvrtok vyhlásila, že „voľby 3. novembra boli najbezpečnejšie v amerických dejinách“.
(Zdroj: The Time)

80 percent Američanov, z toho 60 percent republikánov verí, že zvíťazil Biden, ktorý po víťazstve v Georgii a Severnej Karolíne má 306 a Trump 206 hlasov voliteľov. Biden sa stal prezidentom po zisku 20 hlasov v Pensylvánii, čím prekročil požadovanú hranicu 270 hlasov. (Zdroj: NYT)
Asi 20 percent Trumpových občianskych priaznivcov verejne protestuje. Medzi podporovateľmi a odporcami Trumpa vypuklo brachiálne násilie vo Washingtone. Spúšťačom sú Antifa a BLM (extrémna ultra ľavica neomarxistov). (Zdroje: The Hill a WP).
Jedným metrom merajú Trumpovci a druhým Bidenovci, najmä jeho tupé a duté plastové trupky a „demokratická“ luza, ktorá „vykopáva“ Bidenovi zrejme otvorené dvere do Bieleho domu.
Vyčkáme si na konečné oficiálne výsledky federálneho Zboru voliteľov 14. decembra. K odmietnutiu výsledkov Trumpom nenapíšem ani čiarku. Na dokazovanie má od dnes, 15.11. necelý mesiac. Dôvody sú tu, máte právo na informácie (neriešim, to nie je môj problém, len viem a evidujem):
https://www.newstarget.com/https://www.brighteon.com/https://www.naturalnews.com/Index.html#https://tadesco.org/https://aeronet.cz/news/https://www.theepochtimes.com/https://www.cbsnews.com/news/what-is-the-qanon-conspiracy-theory/https://www.censored.news/https://ac24.cz/en/
Isté je, že tieto prezidentské voľby pohnú vnútornosťami USA v hlbokej vnútornej kríze, ktorá umocnená pandémiou covidu hýbe svetom a odhaľuje temné strany jednej mince (Zjavenie). Apocalypsis cum figuris.
V piatok pre RT.com dal exkluzívny rozhovor Dmitrij Peskov: “Moskva by bola rada, keby americký prezident bol ochotný vynaložiť aspoň určité úsilie na nadviazanie vzťahov s Ruskom, povedal hovorca Kremľa.”Podľa hovorcu Kremľa Dmitrija Peskova je Moskva pripravená spolupracovať s akýmkoľvek a každým americkým prezidentom. Zopakoval, že Rusko nikdy nezasahovalo do vnútornej politiky USA, ale nedovolí, aby sa americkí partneri miešali do vnútorných záležitostí Ruska.
V rozhovore sa Peskov dotkol jednej z najhorúcejších tém súčasnosti, amerických prezidentských volieb. Zatiaľ čo americké médiá označili ako víťaza volieb demokratického kandidáta Joea Bidena, oficiálny výsledok neexistuje.
Prezident Donald Trump však svoju volebnú porážku odmietol. Neustále tvrdí, že niektoré z hlasovaní boli hrubo zmanipulované, a zaviazal sa, že výsledok právne spochybní…
“Rusko, ktoré sa na rozdiel od mnohých iných krajín zatiaľ neponáhľalo pogratulovať Bidenovi, prijme obidva výsledky volieb,” uviedol Peskov pre korešpondenta RT Antona Krasovského.
“Prednostne budeme rešpektovať voľbu amerického ľudu, nech už je to čokoľvek. Po druhé, sme pripravení spolupracovať s akýmkoľvek budúcim prezidentom USA, koho si Američania zvolia,“ uviedol Peskov. Rusko by zároveň uvítalo prezidenta, ktorý bude ochotný napraviť vzťahy medzi oboma krajinami:„Prirodzene, mali by sme väčšiu radosť z prezidenta, ktorý by bol ochotný vynaložiť aspoň určité úsilie na oživenie našich zhoršujúcich sa bilaterálnych vzťahov.“
Peskov aj tento raz odmietol obvinenia z miešania sa Ruska do volieb, v USA: Nikdy sme nezasahovali a nikdy nebudeme zasahovať do vnútorných záležitostí Ameriky. Zároveň nikdy nedovolíme, aby Amerika zasahovala aj do našich vnútorných záležitostí.“
Dodal, že „Moskva dala jasne najavo svoj postoj ako nemenný princíp na mnohých medzinárodných fórach, v bilaterálnych rozhovoroch.“
Originálny zdroj: https://www.rt.com/russia/506581-us-president-russia-peskov/
Príbeh „Russiagate“ o zasahovaní Kremľa do prezidentských volieb v USA 2016 pretrvával počas celého funkčného obdobia prezidenta Donalda Trumpa a stále “žije”. Ide o kognitívnu disonanciu. A špinavú metódu. Detto príbeh o Navaľnom. Napriek obvineniam a nasledujúcim sankciám neboli v oboch prípadoch stále predložené dôkazy.
Ak kto má slabý žalúdok na vode, nech sa vyhýba politike, hoc tá sa tvári, akoby nad hlavou mala svätožiaru. Samozrejme personifikovaná…
ONI sa dnes vyfarbujú…
Aj u nás doma.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Protesty 17. novembra odignorujte. To nem dopadne dobre. Sme v režime núdzového stavu. Zapálim si večer v okne sviečku. Veci riešte ústavnou cestou.

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?