Publikované: 22.05.2023

Epická kolízia spolu s de-dolarizáciou!

OPEC obmedzuje produkciu ropy, začínajú menové vojny a do efektívnosti sa dostáve Restrict Act! Máme tu epickú kolíziu štyroch mocných faktorov, ktoré všetky poukazujú na koniec Ameriky, ako ju poznáme (a koniec dolára v pravý čas). Po prvé, globálna de-dolarizácia sa rýchlo zrýchľuje, pretože takmer každý deň nová krajina oznamuje, že sa zrieka dolára a uskutočňuje medzinárodný obchod vo svojej vlastnej mene.

Medzitým OPEC práve zhodil bombu na globálnu ekonomiku znížením produkcie ropy do konca roka 2023. To spôsobí prudký nárast cien energií a vytlačí infláciu ešte vyššie. Je to súčasť globálnej vojny proti Bidenovi, ktorú teraz vedú Saudi, Čína a krajiny BRICS. Ale aby to nebolo málo, to nie je všetko!

Restrict Act sa snaží postaviť alternatívne médiá a všetky kryptomeny mimo zákon, čím vláde udeľuje rozsiahle nové právomoci na vykonávanie sabotážnych a konfiškačných operácií proti každému, kto nesúhlasí so súčasným režimom pri moci. To všetko a ešte viac sa pokrýva v epizóde na Brighteon Broadcast len vo zvukovej verzii:

https://www.brighteon.com/ab5aa6c5-cb8e-4a86-960e-0d7cbe5615ea

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?