Publikované: 28.10.2020

Erdogan proti Charlie Hebdo

Islam proti Macronovi, Západu a jeho hodnotám. Erdogan podniká právne kroky proti Charlie Hebdo podnetom pre prokuratúru v Ankare.
Charlie Hebdo karikoval Erdogana. Karikatúra zobrazuje Erdogana v spodkoch; dvíha sukňu ženy v šatke aby odhalil jej nahý zadok, a volá: „Ó! Prorok!
                 

Napadnutý skutok má byť trestným činom urážky na cti mimo slobodu slovaA takým ale aj je. Ale: Sloboda slova nie je v slobodnej a demokratickej spoločnosti bezhraničná.
V prípade uzurpátorov práva usierať si z koho im napadne, ide o liberálnu demokraciu, ktorá je pre nich viac, než “len” štandardná demokracia, pre nich obmedzujúco tesná…
Liberáli sa nevmestia do vlastnej kože.
https://www.businessinsider.com/charlie-hebdo-cartoon-turkey-erdogan-macron-feud-2020-10
Tento krok pravdepodobne prispeje k ďalšiemu stupňovaniu napätia medzi Tureckom a Francúzskom.
https://www.politico.eu/article/erdogan-takes-legal-action-against-charlie-hebdo/
1. Súhlas;
2. Ešte väčší, ak ďalší právnici do podania zahrnú aj kresťanstvo;
3. Keďže sa tak nestane, u mňa platí bod 2 (minimálna podpora).
Erdoganovi je kresťanstvo ukradnuté a voči islamum menejcenné.
Macron: „Francúzsko sa nikdy nevzdá svojich zásad a hodnôt, najmä slobody prejavu a slobody tlače.“
Sloboda prejavu, slova a tlače sú tri rôzne pojmy, so spoločnými znakmi: expresis verbis, klávesnica, obraz, tlač a médiá.
Francúzsko sa o svoju identitu pripravuje samé, už ju stratilo, podobne ako Nemecko a UK, príde aj o slobodu slova a prejavu proti islamu.
Islam majú doma. Najmä Nemecko je plné Turkov. Kroky „späť“ budú takmer nemožné a kontraproduktívne.
Nebol som a nie som Charlie Hebdo.
Najmenej dvadsať ľudí vrátane troch útočníkov bolo zabitých pri útokoch na Charlie Hebdo v januári 2015.
Pozor! Islamský svet sa proti Charlie Hebdo právne nespojil, potrestal ho len útokom v roku 2015, nedávnym útokom na dve osoby omylom a
naostatok dekapitáciou učiteľa slobody slova a prejavu Patyho.
Karikatúry Charlie Hebdo vyvolali v ostatných rokoch niekoľko teroristických útokov.
Právne kroky posilnia postavenie Erdogana v islamskom svete verzus EÚ
Ak sa spojenci Francúzsko a Nemecko (Aachenská zmluva) a EÚ, ktorá sa, akože inak, stavia za Macrona, nepodrobia islamu a nestiahnu z obehu Charlie Hebdo, je isté, že k domácim islamistom pridajú sa Turci a islamistické zahraničie plus extra agresívny Daeš…
Zotrvávanie na úplne nezmyselných a kontraproduktívnych pozíciách slobody slova v exemplárnom prípade Charlie Hebdo, zakladá dôvod pre podozrenie zo sadomasochizmu Charlie Hebdo, podporovaného postojom francúzskych a európskych elít EÚ; karikaturisti časopisu pracujú „slobodne“ v utajení na neznámom mieste s ochrankou… (to je „na hlavu“).
Bežnému populačnému štandardu je existencia Charlie Hebdo ukradnutá.

Erdogan nechal blokovať predaj francúzskeho tovaru v Turecku. Sčasti to má súvis aj s „aktivizmom“ Erdogana vo východnom Stredomorí (Grécko, Cyprus) a vyostreným napätím na osi Turecko-Francúzsko-Nemecko-EÚ; Slovensko a V-4 k konfliktu nemá vecnú ani miestnu príslušnosť!
Rozsiahle protesty islamského sveta proti Macronovi poukazujú na náboženský extrémistický fanatizmus, hodný ochranných a bezpečnostných opatrení ne moslimov, kresťanov a nevercov.
Protesty proti Macronovi zasiahli celý islamský sunnitký aj šiitsky svet!
Toto Macron ani západná časť EÚ s jej „hodnotami“ neustojí
!
Islam nerovná sa mierumilovné a trpezlivé kresťanstvo!
Islam nerovná sa Láska! Islam znamená podriadenie a džihád!
EÚ, ako vždy, bude volať po európskej jednote. Dopadne to ako vždy. Neviem, netuším, čo teraz vymyslí Šimečka mladší… („rieši“ Maďarsko a Poľsko). Oba štáty to ustoja. EÚ zasa len stratí… (a Šimečkovi sa nič nestane). Poľský ÚS vo veci potratov rozhodol v súlade s Ústavou Poľska (Slovensko je mimo ňu); nič spoločné s kresťanstvom, len s definíciou: „Ľudský život je hodný ochrany už pred narodením“. Poľský Ústavný súd zastavil eugenické potraty (eugenika bola a je nacistická ideológia). Osobná vysvetlivka: Mne to je jedno, ale je to tak. Nie som na strane ani liberálov ani kresťanov. Som uprostred jadra záklaných ľudských práv a slobôd a práv ľudského plodu. Ostatok neriešim.
Teraz budú Francúzsko a Nemecko (Západ EÚ) chcieť, aby sa Maďarsko a Poľsko, aj s V-4, postavili za Nemecko a Francúzsko. Lebo islam vedie útok na európske hodnoty. Hmm…
Proti excentrickému a extrémistickému Erdoganovi nekoná ani NATO vo veci jeho účelového spojenectva s Azerbajdžanom. Ide o pokračovaného ani OSN neriešeného genocídneho konania proti kresťanským Arménom v Náhornom Karabachu; to je vojna islamu protikresťanstvu!) plus Turecko v Sýrii (proti Kurdom), plus Grécko a Cyprus…
Overené fakty:
1. Kresťania nemajú v „pracovnej náplni“ výsmech ani násilie voči ostatným náboženstvám a nevercom (lebo ich kresťanská viera a Ježišovo učenie);
2. Neverci sa beztrestne navážajú do kresťanov;
3. Kresťania sú prenasledovaní najmä v islamskom svete (na Slovensku sú terčom kresťanofóbnych, výsmešných, nenávistných a útočných hatespeech, úplne beztrestne; OČTK nekonajú, lebo to je “sloboda slova”).
Islamistické teroristické útoky vo Francúzsku sú evidované dávno skôr, než vznikol Charlie Hebdo. Ibaže islamu neprekáža len tento časopis ale Francúzsko a západný spôsob života, definovaný európskymi pseudo hodnotami.
Takmer nič proti Schengenu, ale…
Príliš široko liberálne definované hodnoty EÚ tiež „nemusím“ a to nie som kresťan ani moslim.
Charlie Hebdo sa bude musieť stiahnuť úplne aj z utajenia, a úplne prestať zosmiešňovať a urážať islam, inak spôsobí takú teroristickú vojnu Francúzsku, ktorú Macron nezvládne.
Ten dnes zbabelo sa skrývajúci satiricko-karikaturistický časopis, nech si robí vtipy z francúzskej vlády a papalášov EÚ…
Bezpečnostné sily nebudú stíhať. Stoja proti samovražedným atentátnikom islamistov. Neustrážia to. Budú trpieť nevinní Francúzi… (už sa deje).
Slovensko a V-4 má dobre definované dôvody odmietnutia nezodpovedných neomarxistických migračných politík Nemecka, Francúzska a EÚ…
Práve bokom sledujem TA3 a hysterický zúrivý vreskot proti Macronovi z Bangladéša. Vo Francúzskom Nice dnes páchateľ dlhým nožom postupne zabil troch ľudí. Kričal: Allah Akbar! Bez komentára. Otázkou je, čo preváži: Macron či islam. Hrozba stretu islamu verzus všetci ostatní, rastie. Napísal som islam. Nie radikálny islam. Erdogan pozná len jeden islam. My sunnitský a šittsky a to sú dve islamské denominácie.
Hlásený bol incident v Avignone. Útočníka zastrelila polícia. Útoky vedené proti Macronovi a Francúzsku v islamskom zahraničí pribúdajú.
Odkaz všetkým “demokratickým” politikom v zahraničí a doma: Prestaňte tárať o slobode slova a Charlie Hebdo. Riešte agresivitu islamu a ukončite islamizáciu Západnej Európy. Islam v EÚ nemá čo hľadať. Inak bude zle a ešte horšie. V opačnom prípade sa proti francúzskej vláde postaví mlčiaca autochtónna väčšina ešte ako-tak pôvodných Francúzov, stavebnej zložky štátotvorného francúzskeho národa, a vystaví jej účet za ten nevydarený neomarxistický multikulturalistický laboratórny integračný experiment, a to Republique Francaise neustojí; bývalá hrdá Francúzska republika je dnes už len liberálno-demokratický multikultúrny explozívny hybrid.
Vo Francúzsku bol vyhlásený najvyšší stupeň hrozby terorizmu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Trojnásobný vrah, islamský terorista z Nice je nelegálny migrant z Tuniska, zachránený loďou a mimovládkami pri plavbe z ostrova Lampedusa.

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?