Publikované: 16.05.2014

Europoslanci, to začo chcete poberať 9000 eurový dôchodok?

Vážení čitatelia, všimli ste si, že naši politici/poslanci a ich “pajtáši” robia všetko preto, aby sa dostali do európskej správy. Prečo? … bude vás to zaujímať.

danglar-9-5-2014-nestandard1.jpg

danglar-9-5-2014-nestandard1.jpg

Odchod do dôchodku vo veku 50 rokov s 9000 eur mesačne pre úradníkov EÚ bol schválený!

Už v tomto roku 340 zamestnancov odišli do predčasného dôchodku vo veku 50 rokov s penziou 9000 eur za mesiac.

To nás všetkých Európanov máte za idiotov a naozaj si myslíte, že vám budeme donekonečna tolerovať tie vaše idiotské zákony a rozhodnutia???

To ste v tom europarlamente naozaj uzavretí ako opice v klietke a nemáte žiadny prehľad o tom aká je vo svete a hlavne Európe životná úroveň stoviek miliónov bežných občanov?

To si naozaj myslíte, že občanov presvedčíte ušetrením množstva elektrickej spotreby s vašimi nízko výkonnými vysávačmi a že práve toto nás najviac trápi?! (Pokiaľ by aj tie výpočty odborníkov hovorili vo váš prospech, že týmto by sa mohla odstaviť jedna jadrová elektráreň na 1 celý rok, tak napriek tomu si myslím, že mnohým občanom toto môže byť celkom ukradnuté).

Občanov trápia oveľa horšie problémy, ale vy ich nechcete vidieť, prípadne vám môžu byť ukradnuté lebo vy sa máte tak ako keby ste žili niekde na ružovej planéte a nie ste odkázaní žiť napr. z 300 eurového dôchodku z akého musí vyžiť minimálne 1/3 Slovákov.

To skúšate trpezlivosť občanov a hlavne svojich voličov, kam až si môžete dovoliť zájsť? Tak na jednej strane nám všetkým zvyšujete počet odpracovaných rokov, prípadne vek v ktorom môžeme odísť na zaslúžený odpočinok a na strane druhej ste si sami  schválili odchod do dôchodku vo veku 50 rokov!!!

P.S.

Hoci som človek, ktorý nikomu nič zlého nepraje, ale ak sa v blízkej budúcnosti začnú občania proti vám búriť a prípadne vás začnú aj fyzický napádať, tak si poviem, že iné si ani nezaslúžite….

 

 

 • SlabéVýborné (+7 skóre, 9 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

3 Komentárov

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  tak to dopadne, kdyz nekdo rozhoduje sam o sobe. !!!

  1. Ladislav Serenča

   Lenže vina je v nás, že nič proti takým rozhodnutiam nepodnikáme!!!

 2. na stromy z nima nie take dochodky !!!

  1. Ladislav Serenča

   Oni robia len to, čo im my občania umožníme. Žiaľ takmer 25 rokov politici vidia, čo všetko si môžu dovoliť a preto si dovoľujú ešte viac. :-( ((

 3. Sú to svine, načo vlastne máme ísť voliť? Aby sme ich zopár zase poslali v 50-ke do dôchodku s 9 tisícovým dôchodkom? Ja vlastne ani neviem pochopiť, ako je to možné, že sa nehanbia pred národom, pred ľudmi, ktorí zarábajú 300-400 € a nemajú z čoho účty platiť, deti chovať, lieky kupovať a ešte majú tú drzosť, že dajú vycapiť na 500 bilboardov, nech národ vie, komu sa môže poďakovať za svoju biedu.

  1. Ladislav Serenča

   Toto sú ľudia bez chrbtovej kosti, oni slovo hanba nepoznajú iba ak, tak v tom prípade ak by sa mali s nami verejne rozprávať, ale toto by bolo pre nich naozaj hanbou – veď my sme pre nich spodinou, ktorá je dobrá iba tak na zakružkovanie ich mien na kandidátskych listinách. :-( ((((

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?