Publikované: 01.04.2015

Exkluzívne! Robert Fico pre kauzu Váhostav odvoláva!

Trestné stíhanie v kauze Váhostav postavilo do pozoru aj samotného premiéra Roberta Fica. S okamžitou platnosťou odvoláva niekoľkých ministrov a ľudí v predstavenstvách štátnych spoločností. Nuž, predvolebný rok bude čiernym rokom pre viacerých verných podnikateľa Juraja Širokého.

Podľa akého kľúča premiér postupoval? Často skloňované meno Juraja Širokého, údajného mecenáša Smeru, sa dostalo do naozaj veľkej nevôle nielen médií, ale aj silnejúcej smeráckej “skupinky”. Všetky slečny podhodené jeho naoko verným obľúbencom, boli len krycím manévrom na veľký krok. A tým bolo oslabenie silného podnikateľa. Ako prvý padol Pavol Paška, potom to bola jeho zverenkyňa Zuzana Zvolenská, k nim sa pridala aj Renáta Zmajkovičová a po začatí trestného stíhania prichádzajú na rad ďalší. (spomeňme ešte aj pána Dušana Čaploviča, ktorý sa poručil ešte na skoro úplnom začiatku)

Ficov obľúbenec potrebuje posilniť svoju moc a ovládnuť aj samotného premiéra. To sa mu už takmer aj podarilo. Marketingový kôň Smeru však musí aj po voľbách zotrvať na poste vodcu, veď koho by ľudia volili, ak by tam nebol? Ale, ak sú oslabení jeho údajní donori, tak potom sa aj z neho stane len figúrka, ktorá je šťastná a vďačná za každú krivú pochvalu. Prečo krivú? Lebo tí, ktorí sú mu momentálne najbližšie, ho v skutočnosti neznášajú, ba čo viac, oni ho z duše nenávidia.

Robert Fico sa teda rozhodol učiniť vážne rozhodnutia pre blaho Slovače, ktorá mu opäť dá mandát v budúcoročných parlamentných voľbách. Juraj Široký má totiž ľudí na správnych miestach, približne ide momentálne o 3 ministrov, no a nie sú to ministerstvá len tak hocijaké. Ovládli totiž eurofondy a peniaze z nich sú naozaj veľké…

Takže, kto padá? V inotajoch to bude jednoduchšie… Zahráme sa teda na viac hádaniek, kto uhádne, vyhráva.

Prístavy a lodenice, kauzou opradené…ale minister už s nimi akože nie je…

Roľník kope hlboko, no studňu nevykope…odborníkom chce sa stať, no musia ho už odvolať…

Znečistený vzduch a zatiaľ dobrá voda, neudržia moc, ktorá je už chorá…

Uhádli ste? Bratislavská skupinka týchto ľudí elegantne nahradí…

Milí čitatelia, snáď ste neuverili, že si Robert Fico naozaj vstúpil do svedomia a chce očistiť slovenskú politiku od špiny a korupcie. Len som vám chcela trochu zlepšiť náladu v dnešnom bláznivom počasí. 1.apríl! Všetko, čo som napísala bol žiaľ len nevinný prvoaprílový žartík a teda aj informácie sú vymyslené a vymaľované iba mojou fantáziou…škoda…

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?