Publikované: 21.09.2017

Fakty o všetkých prednovembrových sudcoch a prokurátoroch

Fakty o všetkých prednovembrových sudcoch a prokurátoroch, ktoré mladá generácia nepozná.

Postoje a súčasná omerta -zákon mlčania o zločinoch mafie prednovembrových sudcov, prokurátorov, vyšetrovateľov ZNB a ŠtB sú pochopiteľnejšie, ak si uvedomíme, ako sa tieto “kádre” dostali k moci, kto je zodpovedný za ich presunutie do našej tzv. demokratickej spoločnosti a teda prečo o nás dodnes rozhodujú.

Mali by sme si uvedomiť, že aj ich dnešná moc oi. pochádza z komunistického vraždenia od 18. do 22. augusta 1969, kedy z júlového príkazu generálneho tajomníka ÚV KSČ G. Husáka 40 000 príslušníkov ZNB, ŠtB, dôstojníkov ČSĽA a Ľudových milícií v Prahe a v Brne štyri dni zo samopalov strieľalo ostrými nábojmi do tisícov proti okupácii protestujúcich občanov, zavraždili 5 občanov (medzi nimi aj 14-ročného chlapca), ťažko zranili asi 200 občanov.

Potom naši “čestní” komunisti -členovia Predsedníctva FZ ČSSR Dubček, Černík a Svoboda 22.8.1969 okolo 14,00 hod. podpísali retroaktívnu tzv. legalizáciu tohto vraždenia – Opatrenie PFZ ČSSR č.99/1969 Zb., tzv. pelendrekový zákon.

Potom boli až do Novembra 1989 státisíce komunistov (pozor – ale aj nekomunistov!) ako nomenklatúrne kádre KSČ schvaľované ÚV KSČ v Prahe do všetkých riadiacich funkcií vo všetkých organizáciách ČSSR, oi. aj za sudcov a prokurátorov.

Napr. ak píše vo svojom životopise Š. Harabín, J. Kliment, M. Karabín, D. Švecová, P. Paluda, D. Trnka, J. Čižnár (sem si môžete dosadiť meno akéhokoľvek prednovembrového sudcu alebo prokurátora z Vášho okolia), že po promócii nastúpil ako sudca napr. na Okresný súd v meste X., tak nehovorí pravdu.

ZO KSS OS v meste X. totiž napred doporučila adepta na miesto sudcu na OS Krajskému výboru KSS v Košiciach, B. Bystrici alebo v Bratislave, ten ho doporučil ÚV KSS v Bratislave, ktorý ho doporučil Predsedníctvu ÚV KSČ v Prahe a to ho schválilo alebo neschválilo za sudcu alebo prokurátora napr. v meste X.

Bez ohľadu na to, či boli alebo neboli v KSČ, všetci prednovembroví dnešní sudcovia a prokurátori boli nomenklatúrnymi kádrami Politbyra ÚV KSČ v Prahe, ktoré tvorilo päť najvyšších komunistických funkcionárov v ČSSR.
Členovia Politbyra ÚV KSČ oi. dopredu ešte pred vyhlásením rozsudkov súdmi rozhodovali, kto bude popravený alebo odsúdený na doživotie.
A potom sluhovia – prokurátori navrhovali a sudcovia – sluhovia a kariéristi – vyhlasovali rozsudky smrti obesením alebo doživotné tresty.

Moc všetkých súčasných prednovembrových sudcov a prokurátorov vychádza teda aj z vraždenia v roku 1969, aj z vraždenia na hraniciach ČSSR od roku 1969 až 1989 a z terorizovania miliónov občanov aj počas normalizácie.
Mŕtvoly zavraždených a bolesť zranených v roku 1969 majú všetci pod svojimi stoličkami.

A potom sa predstavitelia Občianskeho fóra v Prahe v decembri 1989 za neskoršej podpory vedenia VPN bez poverenia občanov ČSSR dohodli s komunistickými vrahmi o tzv. hrubej čiare za minulosťou, o kolaborácii s komunistami.
Preto dodnes nebola naplnená elementárna ľudská spravodlivosť napr. v Kauze Cervanová, na ktorej sa podieľali ničením dôkazov a rozsudkami naši hrdinskí bojovníci proti JUDr. H. JUDr. K. a JUDr. K.
Cítia nové korytá a tlačia sa k nim.
Keď prídu Číňania, títo sluhovia mocných si dajú spraviť šikmé oči a začnú vykrikovať, že východ je červený.

Aj pre činnosť tejto komunistickej súdnej mafie sa od Novembra 1989 nenaplnila spravodlivosť.
Preto dodnes v Čechách a na Slovensku žijú bez trestov bývalí organizátori komunistického vraždenia, aj konkrétni vrahovia – napr. z hraníc tzv. železnej opony.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?