Publikované: 07.10.2020

Fejzbúk likviduje zmienky o hnutí QAnon

Sociálny gigant Fejzbúk uviedol, že odstráni všetky stránky, skupiny a účty Instagram spojené s QAnon ako „nepodloženým“ hnutím časti krajnej pravice. Hnutie mimo iné tvrdí, že Trump je blízo k likvidácii satanistickej pedofílie vo vládnych kruhoch. Paralelne ide o súčasť kampane proti voľbe Donalda Trumpa…
https://www.politico.com/news/2020/10/06/facebook-broadens-crackdown-on-qanon-426921Fejzbúk vynakladá úsilie na odstránenie všetkého obsahu z konšpiračného hnutia QAnon na všetkých svojich platformách. Prívrženci hnutia tvoria malú časť voličstva D. Trumpa.
Poznámka: Ide o konšpiračnú teóriu, ktorá má súvis s podobnou pizzagate, spojenou s Hilary Clintonovou a prezidentskými voľbami v USA v roku 2016…
Hnutie tvrdí, že dochádza k masívnym  únosom detí, pre účel tajných rituálnych satanistických obradov, pri ktorých sa sexuálnym mučením detí  získava enzým adenochrom (elixír mladosti). Čím intenzívnejšie mučenie, tým vyššia kvalita produktu.
Má ísť prednostne o výsadu „elít“ a súčasne o úžasný pedofilný snuff porno biznis.
Túto konšpiráciu „úspešne“ zmietol zo stola ako nepodloženú konšpiráciu „pedofilný“ denník SME (obhajca pedofílie):
SME k pizzagate:
https://svet.sme.sk/c/20404416/clintonovu-prenasleduje-pizzagate-konspiracia-zacina-byt-nebezpecna.html
SME k pedofílii:
https://komentare.sme.sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html
https://domov.sme.sk/diskusie/3562451/1/ako-pedofili-dokazu-prezit-plnohodnotny-zivot.html
Fakticita: Youtube ponúka množstvo videí QAnon a pizzagate…
Realita: Neoverené, bez dôkazov…
Konzekvencie: Konšpiračné teórie vznikajú na báze nejasných, neurčitých informácií, stavu informačnej entropie; ak nebudú uvedené do stavu redundancie, budú existovať ďalej aj zametené pod kobercom…
Stanoviská znalcov (podnet Jany Teleki, šéfredaktorky Eurorešpekt.sk):
„Psychológia a sexuológia samozrejme rozlišuje rôzne formy pedofílie nielen podľa výberu a orientácie na vekové rozhranie obetí, ale aj podľa latentosti, otvorenosti a intenzity nastoľovania kontaktu a vyprodukovania vzťahu. Je zjavné, že réžia a scenár takéhoto kontaktu obete a ich priebehu nie je nič iné ako samotný delikt, hoci by nedošlo bezprostredne k násiliu alebo k priamemu zneužitiu. Iniciatíva a motivácia je na strane páchateľa a dieťa je iba naivnou osobou, ktorá nevie tieto prejavy a najmä spoločenskú nebezpečnosť konania vyhodnotiť.
Skutočnosť, že sa autor spomenutého článku alebo dobromyseľný respondent pokúšajú verejnosti vymaľovať svet vo farbách videnia problematiky z pohľadu pedofila a prezentovať pedofíliu ako nevinnú, často nenaplnenú túžbu, ktorou nie je nikomu ubližované, súdny človek nemôže vnímať inak ako nebezpečnú propagandu zvrhlosti.“
https://www.hlavnydennik.sk/2019/07/10/jana-teleki-poziadala-som-znalcov-o-posudenie-textov-sme-o-pedofilii-niektori-sa-zhodli-ze-ich-pisal-pedofil/
Ideologický pokrvný príbuzný denníka Sme, Denník N, blog psychiatra Michala Pataráka):
https://dennikn.sk/blog/1523434/ad-pedofilia/
To, čo robia denníky SME a N vo veciach pedofílie nie je nič iné, len otváranie Overtonových okien od nemožného a neprípustného k možnému a legálnemu (“nová normalita”).
V rozširovaní dúhového vejára ľudských práv má bez ohľadu na rôznosť názorov odborníkov pribudnúť pedofília. Či áno-nie, neriešim. Tie radikálnejšie sa opierajú o údajné základné právo právo dieťaťa na vlastný sexuálny život. Trestným skutkom by sa pedofília mala stať len vtedy, ak neexistuje dobre informovaný súhlas dieťaťa. Navrhujem najlepšie písomným vyhlásením detskej obete. Založiť do spisu. Pre potrat už stačí len žiadosť. Zakladá sa do spisu.
Ženské hnutie pro choice sa dožaduje potratu ako základného ľudského práva v rámci práva na reprodukčné zdravie, čo má znamenať aj, a verejne to potvrdili aj neomarxistky a novo ľavičiarky Krišková s Cigánikovou verzus Tutková a Záborská, že má ísť o základnú zdravotnú starostlivosť, hradenú z verejného zdravotného poistenia (lebo nechcený plod v maternici ženy je nádor).
Vo veci legalizácie pedofílie na rad príde reforma agendy “spôsobilosť na právne úkony” verzus rodič ako zástupca svojho maloletého dieťaťa.
Post darwinistická neomarxistická sociálna evolúcia, akože inak, v najvyspelejšej západnej civilizácie pokračuje…
Zákaz sobášov s maloletými (platí pre islam) je v EÚ len formálny a dočasný. Tá sa časom “nájde” aj v islamskom práve a systém európskych “hodnôt” časom uzná aj tie sobáše a pedofília bude legálna.
Aj preto je EÚ pre mnohých jediným a preto najlepším riešením…
Hmm…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?