Publikované: 14.06.2020

Fenster Parade 2020

Je to oficiálny odkaz na túto alternatívnu formu Gay Pride. Pre pandémiu koronavírusu zrušili vo Viedni v poradí už 25. výročný pochod Gay Pride, ktorý sa mal konať túto sobotu.

Obyvatelia rakúskej metropoly v sobotu vyjadrili podporu „sexuálnym menšinám“ zo svojich okien a balkónov, uvádza TA3.
Dôrazne žiadam TA3 aby ako mienkotvorná spravodajská televízia prestala verejne šíriť lož o existencii takzvaných „sexuálnych menšinách“ a „neprekladala“ skupiny a osoby LGBTI do slovenčiny ako „sexuálnu menšinu“.
Moja výzva platí pre všetky liberálne neomarxistické denníky, počnúc Denníkom N a ostatným, ktoré bezhlavo preberajú neexistujúcu falošnú terminológiu:
https://dennikn.sk/minuta/1930362/
Pojem sexuálna menšina nebol použitý ani v zdrojovej správe, týkajúcej sa rakúskeho prezidenta:
„Dokonca aj 76-ročný rakúsky prezident Alexander Van der Bellen zverejnil na Instagrame videozáznam, na ktorom na svojom balkóne rozbaľuje a vešia dúhovú vlajku.
“Postavme sa za rešpekt a prijatie rozmanitosti, a tiež proti diskriminácii a rasizmu,” napísal v príspevku, ku ktorému pridal hashtag #FensterlParade2020, čo je oficiálny odkaz na túto alternatívnu formu Gay Pride.
https://www.ta3.com/clanok/1185546/duhovu-vlajku-mal-aj-prezident-vieden-podporila-sexualne-mensiny.html

Dúhové vlajky vyvesili na podporu komunity LGBTIQ aj niektoré budovy verejných inštitúcií a objavili sa tiež na viedenských električkách. Na budúci týždeň zase majú dúhovými farbami natrieť poradí už tretí viedenský prechod pre chodcov, informoval rakúsky denník Der Standard.
Na vlaňajšom viedenskom pochode Gay Pride sa zúčastnilo približne pol milióna ľudí. Podporu „sexuálnym menšinám“  (píše TA3) vyjadrovali dvojkilometrovým sprievodom vedúcim cez bulvár Ringstrasse.
Z pohľadu definície pojmu menšina, takzvaná „sexuálna menšina“ nevykazuje žiadne definičné znaky menšiny.
Predpokladom definície pojmu menšina je jej homogenita, rovnorodosť.
Pochybný je aj pojem LGBTI komunita: Ide o nesúrodý, nehomogénny cluster (strapec) úplne odlišných sexuálnych záujmov, preferencií a orientácií…
Österreichischer Bundespräsident Alexander van der Bellen „kopíruje“ slovenské ombudsmanky Dubovcovú a Patakyovú vešaním dúhovej vlajky z okna svoje kancelárie.
Použitie názvov „sexuálna menšina“ a „LGBTI komunita“ nie je náhodné a nezakladá ho len bazálna negramotnosť znalosti základných pojmov teórie ľudských práv.
Ide o vedomý úmysel. Pozoruhodný je „úžasný nápad“: Spojiť boj proti rasizmu a xenofóbii s bojom proti homofóbii. Za ním je neomraxistická radikálna nová progresívna ľavica a rakúska vetva Antifa.
Iniciatívna TA3 túto info vojnu s návnadami a nástrahami infekčnej memetiky zobrala aj s navijakom a stala sa použitým a zneužitým užitočným idiotom gender ideológie.
Redaktori a editori TA3 zrejme nemajú dostatočnú mentálnu výbavu a gramotnosť pre spracovanie a vyhodnotenie terminológie a pojmov, s ktorými vo svojej spravodajskej, propagandistickej LGBTI a manipulatívnej činnosti pracujú so slovenskou laickou verejnosťou…
Nebuďte ako kapre a TA3 ale homo sapiens sapiens.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Mimochodom…
Denník N ako “tiežodborník na menšiny” si myslí, že…
Maďari na Slovensku by mali mať vlastnú vládu na Slovensku…

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?