Publikované: 09.01.2014

Fico dosiahol svoje

Výborne zvládnutý politický marketing… aj takto by sa dalo charakterizovať video kandidáta Roberta Fica. Vzbudilo totiž presne taký ohlas, aký v Smere na čele s „redaktorom“ Maďaričom očakávali.

Všetci, počnúc blogermi a končiac celoslovenskými denníkmi, z toho urobili top tému dvoch a možno aj viacerých dní. Nech kandidáta Fica  kritizovali akokoľvek dobre, malo to presne opačný efekt, dostalo sa to do povedomia celej verejnosti…

Budú aj ďalšie videá a „osobné, emotívne“ výpovede R. Fica. Myslím si, že ak chcú všetci docieliť to, aby neprispievali k jeho prezidentskej kampani, nemali by o tom ani písať. Čo by sa stalo, ak by to všetci cielene ignorovali? V jeho tíme by určite narástla nervozita, začali by robiť chyby a nasilu by chceli vzbudiť záujem, čo sa im aj doposiaľ naozaj veľmi dobre darí.

Jediným riešením ako potrestať aj toho najväčšieho „narcisa“, je ignorovať ho. Takže, ak nepríde nejaký vládny škandál, ja o tomto prezidentskom kandidátovi zrejme nenapíšem ani riadok…nemám dôvod mu robiť reklamu. Má dosť peňazí na to, aby si ju zaplatil všade tam, kde má dosah a to je veru takmer všade…smutná realita.

 • SlabéVýborné (+7 skóre, 7 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  ani bych to neresil, tady na Blogovisku nema Filcka ani jednoho kamarada, takze klidne muzeme o jeho blbostech a populismu klidne debatit. Pochybujem, ze nekdo s IQ pod 80 umi ovladat pocitac. A to je vetsina Ficoidu, kteri jdou volit za 5 Eur do kesene. A ty pricucnute nezmenite, ty jsou taky blby, ale jinym zpusobem.

 2. Magda Želeňáková

  :-) ľudí síce nezmeníte…ale aspoň môžem na to poukázať, lebo na “lep” mu skočili aj tí, ktorí majú IQ nad 120…všetci sa zaoberali videom a vzniklo mnoho top príspevkov, ktoré ho aj kritikou len podporujú, bude ďalšie video a zase na Slovensku o ničom inom ani nebude hovoriť…a takto to bude až do konca kampane…smutné…a zabudne sa na veci, ktoré pokojne môžu “zamiesť pod koberec”

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?