Publikované: 09.04.2021

Fico je nevinný

Pre Tomáša Honza je príznačná horlivá nadpráca kariérneho prokurátora. Denník Fico Nenávisť musel uznať, že: Znovu obvinenie Fica za Mazureka, bolo „cez čiaru“ Listinou a Ústavou garantovanej a chránenej slobody slova, názoru a presvedčenia.

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Tomáš Honz prikázal ešte v decembri 2019 Fica obviniť, pretože schvaľovanie Mazurekovho trestného činu je tiež trestný čin. Fico podal voči obvineniu sťažnosť, o ktorej rozhodol vtedajší špeciálny prokurátor Dušan Kováčik tak, že obvinenie zrušil.
Mimochodom, Ficova podpora Kováčika má dôvod aj tu. A Lipšic vie, že Smer a Fico budú prinajmenej vo vláde…
https://dennikn.sk/2345375/roberta-fica-znovu-obvinili-kvoli-mazurekovi-lipsic-obvinenie-zrusil/
Popri Ficových pochybnostiach, a výzve, aby Daniel Lipšic odstúpil z postu šéfa Špeciálnej prokuratúry, ako nevhodný kandidát (trvalý konflikt záujmov) vyslovujem uznanie Lipšicovi, a mám dôvod: Zmysel pre mieru vecí (musím!).
Róbert Fico bol NAKA znovu obvinený za Mazureka, Lipšic ale jeho druhé obvinenie zrušil: „Rozhodnutie o obvinení Fica malo byť nezákonné alebo neopodstatnené.“ Píše so sklamaním liberálno-ľavicový neomarxistický Denník N (Antifa, BLM). Vravia si antifašisti.
NAKA opätovne obvinila Roberta Fica; šlo o podporu, ktorú prejavil poslancovi Mazurekovi, odsúdenému v roku 2016 za extrémistický výrok. Robert Fico vtedy vyjadril Mazurekovi podporu. Prehlásil, že: „Mazurek povedal len to, čo si myslí celý národ“.
https://www.startitup.sk/naka-opat-obvinila-roberta-fica-za-podporu-poslanca-mazureka-daniel-lipsic-ho-vsak-oslobodil/
Matovičova druhá vláda a koalícia sú zdesené z hrozby stále reálnejších parlamentných volieb.
Takzvané pustenie z reťaze (vravia tomu „rozviazané ruky“) OČTK má hlavnú úlohu: „Pochytať hlavných protagonistov Smeru“. Palica má ale dva konce. Smer a Hlas budú zostavovať novú vládu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Tí blbci z ĽSNS si pohádzali pod nohy toľko polien, čo je už neudržateľné;  mohli byť silnou a jednotnou národnou stranou s pozadím kresťanskej viery a učenia.
Ak by Fico nebol skúsený právnik (trestné, ústavné právo a ľudské práva), Mazureka by sa verejne a s presvedčením, nezastal…
Ibaže Mazurek…

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?