Publikované: 19.04.2013

FICO, LOBOTÓMIA A ANTIFICO

Róbert Fico suverénne vyhral predčasné voľby v roku 2012.
Slovenská pravica ich suverénne prehrala.
Róbert Fico dostal dôveru od občanov a jasný, silný mandát spravovať túto krajinu. Slovenská pravica ho stratila a to vlastnou vinou.
Róbert Fico priniesol za prvý rok stabilné vládnutie, stabilnú politiku bez otravovania verejnosti politickými škriepkami.
Slovenská pravica permanentne prináša nestabilitu, otravuje verejnosť vnutrným hašterením a naďalej sa rozmnožuje delením ako mechúrniky.
Róbert Fico z roku 2012, nie je Róbert Fico z roku 2006. Poučil sa!
Slovenská pravica sa v ničom nepoučila a je na tom ešte horšie ako v roku 2006.
Róbert Fico dnes nevedie boj s novinármi, nevstupuje do konfliktov a nebojuje s opozíciou. Nemusí. Šikovne to prenecháva jej. Navonok ponúka verejnosti tvár starostlivého otca, ktorý ma kompetenciu spravovať túto krajinu a aj napriek tomu si nájde čas byť jeden z nás: zaklikovať s vojakmi, vzdať úctu ženám, či nehanbiť sa za svoje city a keď je treba priniesť aj Modré z neba človeku v núdzi.
Róbert Fico to jednoducho robí dobre!

Slovenská pravica to robí zle! Denne uráža pravicového voliča a človek má pocit, že si o nás pravicových voličoch, myslí, že máme azda lobotómiu. Prečo?

Pretože slovenská pravica stratila morálne právo kritizovať Róberta Fica!
Nemožem kritizovať niekoho za zvýšenie daní, keď som sám zvýšil daň z pridanej hodnoty a spotrebnú daň z benzínu, nafty a tabakových výrobkov.
Nemôžem kritizovať niekoho za investičné stimuly, keď som ich sám v roku 2011 rozdal vo výške 289mil. eur.
Nemôžem niekoho kritizovať za dohodu s U.S. Steel, keď som sám ustúpil vydieraniu Samsungu a šupol som mu desiatky miliónov eur pomoci.
Nemôžem kritizovať niekoho za pokľakovanie voči Európskej únii, keď som hlasoval za prijatie Eura a Eurovalu.
Nemôžem niekoho kritizovať za problémy v zdravotníctve a za neschopnosť riešiť platové postavenie lekárov, sestier a ostatného zdravotníckeho personálu, keď som sa sám vzdal vlastnej zdravotníckej reformy! Vyjednával som s teroristami, ktorí si brali pacientov ako rukojemníkov! Sadal som si za stôl s ľudmi, ktorí sa nám do kamier v bielych plášťoch smiali do očí, že na nich nik nemá, pretože si navzájom popodpisovali péenky.
Nemôžem kritizovať stav nášho školstva, keď som za obdobie, čo som bol vo vláde, nebol schopný ho reformovať a keď sa aj objavil niekto s odvahou pre zásadné reformy, tak som ho spacifikoval!
Nemôžem hovoriť o korupcii a čistote verejného života, ked spod periny mi trčia Mikulčík, platinové sitká, odstupné na Slovenskej pošte pre svoje ovečky, kolaps Finančnej správy a po Bratsilave behajú Gorilie mláďatá .

Slovenska pravica stratila morálny kredit a stratila ho vlastnými krokmi v praktickej politike!

Za pád Radičovej vlády nemôže ani Euroval a ani SaS!
Radičovej vláda mala svoj zánik v genetickej výbave. Slovenská pravica, média a AlterEgá z virtuálneho priestoru internetu tak túžili po ANTIFICOVI, že stvorili MÝTUS RADIČOVÁ a tu skutočnú Radičovú – političku s mäsa a kostí škrtli zo svojho vedomia.
Škrtli zo svojho vedomia tú Radičovú, ktorá ešte pár mesiacov pred prezidentskými voľbami hlasovala za svoju kolegynu Rosovú v parlamente!
Škrtli zo svojho vedomia tú Radičovú, ktorá zaviedla do priebežného dôchodkového systému zásluhovosť a urobila týmm zo Sociálnej poistovne továreň na stratu.
Škrtli zo svojho vedomia tú Radičovu, ktorá nikdy nemala na nič názor. Nikdy nešla do verejného hodnotového osobného sporu v presvedčení o svojej pravde! Jej názory boli vždy urbánny mainstream bez obsahu, ktorý je tak akurát vhodný do Smotánky na nemenovanej komerčnej televízii!

Keď vypustíte gina z flaše, nevráti sa do nej, pokiaľ vám nesplní tri želania.
No verte, že každé to želanie sa v konečnom dôsledku obráti proti vám. A aj keď ste si na počiatku mysleli, že dokažete gina ovládať, nakoniec on ovládne vás!
Mýtus Iveta Radičová je živým svedectvom, ze žiadny ANTIFICO neexistuje a že je to len ilúzia prameniaca z falošnej viery, že svet je len naša vôľa a predstava!
No najhoršie je podľahnúť čistej svojvôli! Lebo to končí vždy nihilizmom a životom v lži a to je aj dnešný príbeh slovenskej pravice…..

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 23 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Juantorena

    Preboha súdruh Králik! Vysvetli mi jednu vec. Ako môže niekto písať tak zamilované blogy pre svojho vodcu? Veď to nie je normálne. Okrem toho je dnes už jasné, že Sulík prehral aj tie špinavé gate, čo mu ostali. Všetci jeho potkani ho opustili, už mu ostali len skvelí blázni typu Galka a zamilovaní bloggeri typu Galán a Poláček. A ešte aj ty, čo už je vrcholom pravicového zúfalstva.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?