Publikované: 17.01.2014

Fico ponúka národu hov.. v pozlátku a tvrdí, že je to čokoláda

Ekonóm a odborník, ktorý na rozdiel od neho nekandiduje za prezidenta a nepotrebuje sa nikomu zaliečať, ten odkazuje národu, že v tom pozlátku je naozaj iba jedno veľké hovno.

Veď presvedčte sa sami tu v tomto rozhovore redaktora s ekonómom to máte ako na dlani a z prvej ruky: http://www.topky.sk/cl/10/1374768/Ekonom-Vitkovic-na-plne-usta–Slovensko-zanikne–vlady-od-roku-1989-by-bolo-treba-pozatvarat-

Ekonóm Vitkovič okrem mnohých iných veci, (ktoré slovenský národ sužujú) odkazuje Slovákom, že Slovensko zanikne a všetky vlády od roku 1989 by bolo treba pozatvárať!

„Tvrdí, že ak Slovensko bude čerpať eurofondy tak, ako doteraz, tak budú len zdrojom rozkrádania pre pár ľudí. Všetko, vrátane nich je podľa neho postavené na 30, 40, 50% korupcii, na korupcii vo verejnom obstarávaní, na dovoze predraženej technológie zo západu, ktorá je už inde používaná efektívnejšie.“

Podľa neho je Slovensko nesvojprávna krajina, je to lénne územie EÚ a naši politici chodia do Bruselu len preto, aby sa tvárili, že o niečom rokujú…..

……jeho kritika je namierená k všetkým politikom po novembri 89 ako aj k ich pôsobeniu vo verejných funkciách.

Tvrdí: že SMER – SD sa s GORILAkmi iba hrá ako mačka s myšou, ( a aj to iba s umelou) a  veľkodušne im ponecháva nejaké minimálne zdroje – napr. Bratislavský VÚC.

V rozhovore najviac vyčíta (a to každej slovenskej vládnej garnitúre), že Slovensko nie je schopné zverejniť anonymne – údaje o štruktúre daňových priznaní, príjmov a majetku…….

……zo všetkého najviac však kritizuje eurozónu, ktorá sa podľa jeho názoru nemôže udržať, lebo je postavená na jednom veľkom blude, ktorým je Sovietsky zväz…..

…..o Slovensku hovorí, že je nesvojprávna krajina, je to lénne územie EÚ…….

 • SlabéVýborné (+5 skóre, 7 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Už toho socialistického kávičkového inteleguána toľko necitujte, on sa len nedostal k válovu spolu s Marcinčinom a Filkom. Ešte nedávno obhajoval Ficov nápad zrušiť zdravotné poisťovne a nechať len tú svoju štátnu.

  1. Ladislav Serenča

   guáno je tuším vtáčí trus, prípadne netopieri, ale pokiaľ by som mal o Ficovi aj iné informácie, tak by som ich veľmi rád takto prezentoval. :-) )

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?