Publikované: 17.03.2014

Fico sa ešte stále nepoučil!

Človeče, pochop už konečne, že v prezidentských voľbách už nemáš žiadnu šancu vyhrať. Jedine ak proti svojmu súperovi vytiahneš ďalšiu podpásovku – a voliči ti to spapkajú, lebo nebude dostatok času na overenie, či je to len jedna ďalšia polopravda, alebo nejaký Tvoj zúfalý výmysel, len aby si tie voľby silou mocou a za každú cenu vyhral.

Tie Tvoje „pekné reči“ počas televíznej debaty v RTVS: „Začíname teraz od nuly. Nebude tu fungovať žiadna matematika v hlasoch. Bude tu koncept človeka ktorý ponúka skúsenosť a človeka, o ktorom nič nevieme a ktorý podáva trestné oznámenia. Ja nepodávam trestné oznámenia, ale blahoželám mu, že obsadil druhé miesto,“ – tie rečičky si milý môj strč za klobúk! Ak ti to ešte stále nedošlo, tak mnohí voliči ťa nevolili a ani voliť nebudú nie preto, že sa im viac páči Kiska, ale preto, lebo Ty nemáš charakter a neplníš tie sľuby, ktoré si občanom dal pred parlamentnými voľbami.

Nie som prognostik, ale dovolím si tvrdiť, že (takmer celý život) dosť obstojne sledujem politické dianie u nás a od 89tého roku som si dovolil predpovedať ako to dopadne s politikou Tvojich predchodcov –  na premiérskom kresle – a zatiaľ mi moja predpoveď stále vyšla. (Musím ešte podotknúť, že som ich na to aj verejne upozorňoval a mnohí občania sa mi posmievali, ale došlo im, že som mal pravdu, hoci to bolo až po niekoľkých rokoch).

Hovoril som s Tebou počas Tvojho prvého volebného obdobia v premiérskom kresle a dovolil som si ťa aj písomne upozorniť na to, čo zlé sa v našej krajine deje, (dokonca som ti venoval aj moju autobiografiu – v nej si mal možnosť presvedčiť sa o tom, čo hovorím) lenže Ty si si nevedel nájsť čas, aby si ma vypočul. Hlavne, že si mi dal sľub, že sa budeš týmito vecami zaoberať. Bohužiaľ nikdy si sa mi k tomu nevyjadril a preto som (zhruba po polroku nášho osobného stretnutia) navštívil aj Úrad vlády, kde som sa dožadoval dostať k Tebe do kancelárie, ale po riaditeľke kancelárie úradu vlády si mi odkázal, že na mňa nemáš čas. (A to som chcel len 2 minúty, tie by mi k nášmu rozhovoru úplne postačili). Ak by si bol charakterný človek, tak by si sa takto zbabelo nesprával!

P.S.

To tykanie som si dovolil len preto, že ľuďom, ktorí charakter majú vykám. Moja prognóza je, že väčšina voličov bude voliť Kisku – hoci je to zas a znova o tom, že budú voliť menšie zlo, ale aspoň sa predíde tomu, aby nemal SMER – SD všetku štátnu moc iba vo svojich rukách.

 

  • SlabéVýborné (+10 skóre, 14 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?