Publikované: 24.03.2014

Fico vedome propaguje scientológiu! Volím Andreja Kisku!

Útočil a teraz, keď je jeho protivník schopný vrátiť úder s úsmevom na tvári, je neistý a začína sa obávať. Toto je tvár Roberta Fica týždeň pred druhým kolom prezidentských volieb. Snaží sa pôsobiť suverénne, no nie je to on…jeho sen sa mu začína rozplývať a to je pre jeho vnútornú pohodu a vyrovnanosť tá najväčšia rana…zajtra ho čaká ďalší duel, v ktorom nemá šancu vyhrať s obohranými frázami.

Koho už len na Slovensku zaujíma, či Andrej Kiska pozná nejakého scientológa, či je za uznanie Kosova a podobne…z toho sa ľudia v tejto krajine nenajedia…chcú niekoho, kto sa im aspoň trochu priblíži…Navyše, keď je premiér taký kresťan, mal by vedieť, že táto viera doslova hovorí o tom, že človek nemá právo nikoho odsúdiť, lebo ani Boh to nerobí. Za koho sa teda Robert Fico považuje? Je nadradený vesmíru?

Ak by Andrej Kiska aj poznal scientológov, vôbec ho to nediskvalifikuje, rovnako ako keby poznal odsúdených, alebo narkomanov, alebo kohokoľvek kto nesedí do zoznamu nášho premiéra…tým by len ukázal svoju ľudskosť. Premiér tvrdí, že najväčší kameň úrazu je to, že Andrej Kiska bol prichytený pri klamstve. Pýtam sa teda, koľkokrát premiér nevravel pravdu? Raz, dvakrát, trikrát…miliónkrát? Jeho nepravdivé výroky sú zaznamenané na diktafónoch novinárov, na kamerách…pred každým útokom na protikandidáta by sa mal pozrieť do zrkadla a až potom ostro kritizovať. Navyše stále nepoznáme odpoveď na otázku, či bol v konšpiračnom byte na Vazovovej? Kto mlčí, ten svedčí…

Ak Andrej Kiska aj spoznával rôzne náboženstvá, ako sú budhizmus, alebo judaizmus, len mu to rozšírilo obzory. Robert Fico zrejme veľmi nepracuje na svojej duchovnej stránke, čo je následne aj vidieť. Nestačí si len plniť svoje detské sny a ísť cez mŕtvoly so svojím tímom…dôležité je pri tom hľadieť na to, aby sme nikomu neublížili, aby sme to dokázali urobiť so cťou…no takto to nemôže vnímať niekto, kto má klapky na očiach a je presvedčený o svojej „genialite“.

Ako sa hovorí – najlepšia obrana je útok…Robert Fico si to vzal za svoje. Evidentne nemá na svojho protikandidáta čo vytiahnuť, samovraždy sa nekonali, nové letáky sú všetkým už len na smiech, večným opakovaním slova scientológia, toto náboženstvo len propaguje a dostáva so povedomia ľudí. Jeho poradcovia by mu mali pošepkať do uška, že šíri nebezpečnú demagógiu, čím viac o tom rozpráva, tým viac sa o to ľudia budú zaujímať…začínam premýšľať nad tým, či mu za tú reklamu niekto z nich neplatí…:-)

Najviac ma pobavilo údajne vyjadrenie pána premiéra, že ak nezíska dostatočnú podporu od svojich, zváži ďalšie pôsobenie v politike. Skoro som sa “rozplakala”…po 20 rokoch by sme prišli o takú výraznú postavu našej politickej scény…rovnako, ako po ďalších „velikánoch“, ani naňho by si už po roku nikto ani len nespomenul…taká je pravda a môžu sa na mňa hnevať všetci jeho obdivovatelia. Tímu premiéra museli dôjsť nápady…

Naopak, tím Andreja Kisku prekvapil…tento kandidát odhalil v diskusii jednu z 11 tvárí premiéra a zahral sa s ňou ako mačka s myšou. Učí sa rýchlo…takže nemám obavu, že by nedokázal v čo najkratšom čase zvládnuť protokol a do roka by sa dokonca vedel hýbať aj v našich špinavých politických vodách…

Ak premiér hovorí, že Andrej Kiska chce na poste prezidenta bojovať s vládou…prosím, nech to robí. A prečo nie? Prečo by si vláda mala samovoľne piecť svoje koláče, ešte aj s podporou prezidenta? Čo majú z tej „sladkej pochúťky“ napokon ľudia? Nič…a to je chyba. Preto, keď Andrej Kiska hovorí, že chce bojovať za ľudí, tak mu dajme svoj hlas. Nech tu nemáme opäť po rokoch totalitu, navyše okorenenú ťažkým kapitalizmom.

 

 • SlabéVýborné (+3 skóre, 9 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Ladislav Serenča

  To slovíčko “údajne” – vyjadrenie pána premiéra – by podľa mňa pred nasledujúcou vetou: “vyjadrenie pána premiéra, že ak nezíska dostatočnú podporu od svojich, zváži ďalšie pôsobenie v politike” – nemalo byť, lebo ak ma pamäť neklame, tak aj v správach ho ukazovali ako to takto prezentoval pred novinármi. A k celému zneniu jeho vyjadrenia už len dodávam, že toto je iba jeden z jeho ďalších sľubov, ktorý vôbec nesplní. Včera to povedal iba preto, aby zase presvedčil niektorých naivných voličov, že má charakter a ak voľby vyhrá Kiska, tak bude tvrdiť, že on nikdy nič také nepovedal. :-(

  1. Magda Želeňáková

   Dobrý deň, pán Serenča. Slovo “údajne” som použila preto, lebo sa tak vyjadril len na tom stretnutí…navyše dnes to už viac menej poprel :-)

   1. Ladislav Serenča

    Dobrý deň aj Vám, tiež som si to prečítal, ale až po odoslaní príspevku som si klikol na denník PRAVDA a tam som sa o tom dočítal. :-) )


Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?