Publikované: 23.01.2014

Ficov štát zločinu a Naša krajina.

Ak je na Slovensku niečo, čo naplní hnusom 93 zo sto hláv občanov aj zlobou či nedôverou, potom je to justícia a právo s jeho deformovanou a umne živenou invalidnou spravodlivosťou.

Ak požiadate 93 hláv, aby dosadili do tohto pochybného prostredia postavy zodpovedné za daný stav, bez zaváhania vychrlia meno toho, ktorý sa istotami „socialistu“ vysmieva iným , čo ani v chudobe nekupčia so cťou. A Štefan Harabín.

Po 23 rokoch od Novembra ´89 sme na križovatke, na mieste, nad ktorými aj Abrahámova chudoba ducha čnie nedostihnuteľne vysoko. Pri biede politických a justičných mátoh bez talentu i ochote slúžiť občanom a vytvárať prostredie na ochranu ich práv. Pri občanovi pokorne odvádzajúcom dane a kŕmení ich neprávneho štátu, aby z neho urobili spolupáchateľa ich zločinov. A nielen to. Prizerá sa konaniu ľudí, ktorí sa nevyhýbajú  hĺbenému úpadku štátu a justície aj ich neskrývanému nárokovaniu si na ospravedlnenie  ich systémového chaosu v podobe už dnes naplánovaných amnestií.

Po Mečiarovom právnom suteréne ani Róbert Fico pod tlakom relevantných porušení zákonov nemôže zostať nič dlžný povesti svojho učiteľa. Kým prvý je stále v podozrení z únosu jedného človeka, druhý už dnes sa pripravuje „uniesť“ všetkých voličov, ktorí stoja proti nemu.

Mnohí sa hlásia k nevšímavosti „socialistu“ o spoločenský zlom, kde sa prechádzalo na  hodnotový svet západnej civilizácie. Mlčiaca väčšina vníma úsilie „socialistu“ o výrazný odklon od demokracie a slobôd a akt voľby prezidenta považuje za deň, kedy humanizmus Novembra ´89 má ešte šancu napraviť svoju reputáciu. V opačnom prípade prichádza slovenský Lukašenko a Bielorusko. Čo neprotirečí prítomnosti mnohých prvkov v konaní časti politikov a väčšej ľudí práva i justície už dnes.

Áno, Slovensko je zJUDrované a spľundrované, materiálne aj duchovne.

V slušnej spoločnosti by sa občania nielen pýtali.

Prečo prokuratúra zastavila konanie, kde sa hlava chváli o zohnaní desiatok miliónov, na základe výpovede tej istej hlavy ?

Ako je možné, že sudcovia s replikami samopalov a modrých slúchadiel sa verejne posmievajú obetiam masakry v Devínskej a nie sú vyzlečení z talárov ? Taláre im zostali a iní ich kolegovia sa s plnou vážnosťou zaoberajú náhradou škody za „poškodenie dobrého mena“.

Iba v neprávnom štáte „socialistu“ môžeme sledovať názorové kotrmelce podľa princípu, čo sa mi hodí. Kedy z komédie o Gorile voľne prešiel na drámu, aby sa zbavil Radičovej vlády a dostal sa k moci a dlhý čas tvrdil o nezastavení vyšetrovania kauzy, aby ho ona sama dobehla v preň obáv zo strachu pred ľahkou otázkou. „Boli ste v byte na Vazovovej ulici v prítomnosti Haščáka“ ? Obavy z odpovede na jednoduchú otázkou zamenil na nové tvrdenie, že kauza Gorila sú klebety.

Iba v neprávnom štát Róberta Fica môže „žiť“ život teroru Oskar Dobrovodský, kde celý represívny systém štátu sa premenil na pštrosa. Až na „socialistu“, ktorého otvorená rasistická rétorika pripomína zašlé časy Ku klux klanu.

Ako je možné, že namiesto vyšetrovania dvoch členov vlády „socialistu“ z podozrenia zo zneužitia právomoci verejného činiteľa, je vystavená Hedviga Malinová štátnemu teroru, ktorý vyústil do jej emigrácie ?

Ako hlboko sa dá klesnúť v neprávnom štáte „socialistu“ sa presvedčil Jozef Čentéš a občan na vlastné oči videl právnu ekvilibristiku Ivana Gašparoviča a Ivety Macejkovej s vrcholným cirkusovým číslom o poslaneckom vedomí a svedomí 83 Kolesíkovcov.

Iba v neprávnom štáte „socialistu“ je možný „obchod“ predaja SPP s následnou podivuhodnou zmenou vlastníckych štruktúr v Doprastave, kde je viac ako prítomné podozrenie z účasti troch členov súčasnej vlády.

Vyhlásenie socialistu, že „urobí kroky k zmene súčasného stavu justície“ majú tú istú výpovednú hodnotu, ako ubezpečenie o dokončení diaľnice Bratislava – Košice do roku 2010.

Ich štát zločinu napísal komický scenár o „socialistovi“, ktorého si pripravili pre Slovensko.

Naša Krajina do času zasievaného strachu potrebuje mladého právnika, ktorý bude mať odvahu vzoprieť sa systému deformovanej spravodlivosti. Rovnako ako Michal Kováč najtemnejšiemu obdobiu čiernej diery.

Silného prezidenta, ktorý bude chrániť práva ľudí.

 

 

 • SlabéVýborné (+66 skóre, 66 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

3 Komentárov

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Roman Huťa

  Pavol, Ty píšeš tak úchvatne, že Tvoje blogy doslova hltám. Dúfam, že som nijako nepokrivil Tvoje ego a naďalej sa budeš k udalostiam a osobám stavať nekompromisne, ale s pokorou. Držím Ti palce do ďaľšej práce.

  1. Pavol Varga

   Roman, čítam tvoje blogy a aj blogy ostatných autorov. Je to akási profesionálna “uletenosť”, pretože vždy som vyznával nevyhnutnosť rôznorodosti pohľadu. Nemám ego, pretože ma kedysi dávno na krátku chvíľu odlákalo kdesi na slepú uličku a dnes ho ovládam ja.

 2. Vazeny pan Varga,predtym ako zacnete mudrovat a obhajovat toho vyzorom,ako aj skoro vsetkych z KDH bu…rantom,chsel by som Vas trocha usmernit k spravodlivosti nazorov.GP by mala menovat rada prokuratorov,a nie politicka strana,zas by sa rozpadla vlada kvoli KDH.Preco ta vlada za 1,5 roka znasilnila Ustavu SR.Svojimi nazormi tiez porusujete Ustavu SR,kde sa hovori,ze Ustavnych cinitelov volia ustavnou vacsinou,a nie parlamentnou vacsinou.Rozdiel je asi tolko,ako tie dve dierky u zien.Ustavna je 3/5 vacsina a parlamentna nadpolovicna.Je to kvoli tomu,ze Tito sa volia na 6 rokov,a preto by mala byt zvolena ustavne,nie len koalicne.Ako znasilnili ustavu,na cele s nadrogovanym hajzlom,tak mohol ten terajsi hajzel s 83 hlasmi zvolit GP,co je uz dost problematicke.A ze to Gasparovic nepodpisal,urobil dobre,mozno jedine spravne rozhodnutie za poslednu dobu.Mna najviac seru polopravdy,a mozno si uz napisal vela pravd,no tymto si sa znizil,mozno z nevedomosti k ulisnym politickym hajzlom.S pozdravom Alexander J.

 3. Mordechaj Kapusta

  Keď treba voličov je raz Fico katolík, potom žid ale hlavne komunista: http://www.mordechajkapusta.com/2014/02/o-mysiach-ludoch.html

Komentárov 1 - 3 z 3Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?