Publikované: 19.11.2020

Fraška osláv výročia Veľkého Novembra

Údajnými extrémistami napadnutí Gál a Zajac nemali rúška! Ten otravný niktoš s hodnosťou podredsedu parlamentu Juraj Šeliga, chcel interpelovať ministra vnútra, prečo im policajný zbor neposkytol ochranu!Boli tam slobodne na vlastnú zodpovednosť! Nie ako zákonom chránené osoby! V obrnenom aute sa dnes rozváža predseda vlády!
Neviem, čo tí dvaja na proteste presne hľadali, ale mám za to, že boli nielen zvedaví; nik ich ale nevítal a nevolal na rečnícku tribúnu, aby vydali svedectvo a názor. Namiesto toho boli “poriešení” prítomnými občanmi, ktorí im nevyjadrili vďačnosť. Dnes niet za čo. Boli len úplne niekým iným použití užitoční idioti.
Už málokto vie a pamätá, že Najmä Fedor Gál je darebák, ktorý zneužíva fakt, že ako židovské dieťa sa narodil v Terezíne, ktorý by mal byť postavený pred ľudový tribunál. Doc. Ing. Fedor Gál, DrSc. (* 20. marec 1945, Terezín) je (bol) zakladateľ VPN, slovenský politik, sociológ, prognostik a podnikateľ židovského pôvodu. Zutekal zo Slovenska, žije v Prahe.
Je osobne zodpovedný za väzenské vzbury (Želiezovce, horiaci Leopoldov, Ilava…) tak, že si vymohol ako všemocná VPN vstup do ústavov na besedy s odsúdenými, po ktorých sa po jeho odchode začali diať veci…
Zo Slovenska ušiel pre osobnú zodpovednosť za kádrovačky príslušníkov vtedy ZNV, odsúdenými kriminálnikmi, nie politickými väzňami (!) á la kto mal-nemal ísť k lopate! Nechal poodvolávať množstvo statočných a nevinných riaditeľov slovenských štátnych podnikov… Pre nič!
O mnohých podobných darebáctvach VPN Mgr. Juraj Šeliga (* 16. august 1990, Dolný Kubín) nemá ani šajn! Nemôže!!!
Nemá odkiaľ!
Budaj ich poprie! Kňažko tiež! Postavím sa obom a svetu a budem verejne „spievať“! A kričať!
Doteraz som nepochopil, prečo sa úžasný literárny vedec Peter Zajac zaplietol do špinavej “antikomunistickej” politiky! Pracuje ako vedecký pracovník Ústavu slovenskej literatúry Slovenskej akadémie vied. Je emeritným profesorom na Inštitúte slavistiky Humboldtovej univerzity v Berlíne. Bol zakladajúcim členom VPN a OKS (Dostál a spol.)…
Vedel by som (viem!) aj o „nežných“ čistkách na spoločensko-vedných fakultách univerzít a vysokých škôl (výmena marxistov za neomarxistov) a začiatku úpadku týchto vied a nástupu totalitnej neomarxistickej ideológie na Slovensku…
Darebáctvom je, ak Fedor Gál do televízií a médií je pozývaný ako „živý“ pamätník a symbol Veľkého zbabraného, rozkradnutého a vytunelovaného Novembra 1989, ktorý nikdy nezabudne mávať ako obranným štítom nad hlavou svojím židovským pôvodom a hecuje proti údajným komunistom, zabúdajúc, kto bol skutočným zdrojom antisemitizmu ako reakčnej proti židovskej ideológie a politiky nacizmu ako nemeckého národného socializmu.
Rúška sú symbolom nástupu post demokracie, konca ľudských práv a slobôd,  a tretej totality. V tom majú obaja na snímke pravdu.
To, čo zapálili, plameňom spáli aj ich.
Po mne sa tiež zem zľahne.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?