Publikované: 14.12.2014

Generácia džihádu

Nicolai Sennels, dánsky psychológ a publicista venujúci sa problematike islamu a hrozby, ktorá táto totalitná politická ideológia znamená pre našu slobodu v Európe, napísal nasledujúci článok. Veľmi dobre zazdrojované, s odkazmi na štatistiky, fakty a ďalšie zdroje na internete. Dovolil som si článok preložiť do slovenčiny a tu publikovať, keďže ide o priania pána Sennelsa, aby sa tieto informácie šírili čo najviac.

Tu je link na pôvodný článok: http://10news.dk/?p=201

Generácia džihádu
Prichádza Generácia džihádu. 80 percent mladých Turkov v Holandsku nevidí „nič zlé“ na tom, že proti nemoslimom treba viesť džihád. 27 percent všetkých mladých Francúzov a 14 percent všetkých obyvateľov Británie mladších ako 25 rokov sympatizuje s Islamským štátom, teroristickou organizáciou páchajúcou genocídu. Tieto čísla pravdepodobne zahŕňajú veľkú väčšinu mladých moslimov v týchto dvoch krajinách a plne zodpovedajú zisteniu, že 75 percent moslimov v Európe zastáva názor, že Korán je nutné brať doslovne.

Výsledkom je rastúci počet útokov na neislamské autority, a všeobecne nemoslimov, najmä v západnej Európe. A tiež narastajúci počet oblastí v Európe, nad ktorými strácame kontrolu, pretože ich získali moslimskí dobyvatelia („dobyvatelia“ pretože tu len nežijú, ale aj dobývajú). Na týchto miestach neplatí zákon krajiny, ale šaríja a nemoslimovia zažívajú útlak v podobe hrozieb, vandalizmu, násilia, znásilňovaní či vlámaní.

Prvými obeťami islamu sú moslimovia

Prvými obeťami islamu sú bezpochyby samotní moslimovia, keďže Korán nariaďuje moslimom, aby si navzájom ubližovali. Káže mužom, aby bili neposlušné ženy (4:34) a tiež nabáda na pedofíliu tým, že stavia ich proroka Mohameda ako ten najlepší príklad človeka hodný nasledovania (33:21). Mohamed si totiž vzal za manželku Aišu, keď mala len šesť rokov a vnikol do nej keď mala deväť. Navyše keďže Mohamed radil mužom brať si za manželky malé dievčatká, a to pre vzájomnú radosť z hladkania sa (Al-Buchári, Zväzok 7, Kniha 62, Číslo 17), je celkom pravdepodobné, že mal „sex“ s Aišou ešte predtým, ako dosiahla deviaty rok života, aj keď bez penetrácie. Moslimovia trpia extrémnou spoločenskou a náboženskou kontrolou, a to zo strany ich vlastných rodín i mešít, kde každý má povinnosť dávať pozor, aby sa ostatní moslimovia plne podriadili (slovo islam znamená podriadenie sa) zákonu šaríja. Moslimovia sú tak zbavovaní základných ľudských práv, ako mať možnosť voľby čo sa týka oblečenia, priateľov, životného štýlu či partnerov. Kto by tieto brutálne pravidlá porušil, vystavuje sa hrozbe odvrhnutia, bitia či dokonca zabitia. Keď kritizujeme islam s cieľom reformovať ho, či aspoň oslabiť jeho moc, je to prejav nášho súcitu i voči samotným moslimom. Moslimovia sú pravdepodobne zároveň tými najväčšími islamofóbmi, veď čo iné ako strach môže vysvetliť to, že sú ochotní akceptovať také neľudské pravidlá?

Islam je koreňom útokov moslimov voči nemoslimom
Najväčšími obeťami islamu sú však nemoslimovia. Pre tých má islam len pár možností. Prvou je konverzia na islam (čo je to isté ako psychologické znásilnenie a znamená to, že človek musí začať žiť ako moslim, čiže zúčastňovať sa útlaku nemoslimov a nútiť členov vlastnej rodiny, aby poslúchali nariadenia šaríje). Druhou možnosťou je smrť. Židia a kresťania majú ešte tretiu možnosť, a tou je status treťotriedneho občana (dhimmi) platiaceho špeciálnu daň džízu – peniaze za ochranu. Hrubý odhad hovorí, že od čias Mohameda zabili moslimovia viac než 270 miliónov nemoslimov.

Korán je v týchto veciach úplne jednoznačný, napríklad v súre 9, verši 123 sa píše: „Vy, ktorí ste uverili, bojujte proti tým z neveriacich, ktorí sú blízko vás! Nech vo vás

spoznajú tvrdosť. A vedzte, že Boh je s tými, ktorí sú bohabojní.“ Korán ide do detailov a vysvetľuje moslimom, že neveriacim treba odťať hlavy (47:4), že treba zabiť nemoslimov keď ich premôžu (2:191), a bojovať proti nemoslimom dovtedy, kým islam nebude tým jediným náboženstvom na zemi (2:193 – v kontexte možno verše 2:191-193 pochopiť tu). Alah v koráne tiež dovoľuje moslimom znásilňovať všetky nemoslimské ženy, ktoré dokážu zajať (4:24 a tu) a tiež brať si majetok nemoslimov, proti ktorým bojujú (8:69) (tým zároveň legalizuje extrémne rozšírené lúpežné prepadnutia nemoslimov v mestách západnej Európy). Tento zlodejský prístup k majetku nemoslimov a sociálnym výhodám pre moslimov plateným z nemoslimských daní je posilnený vo verši 33:27, podľa ktorého sú moslimovia tými skutočnými majiteľmi zeme, domov a majetku nemoslimov. Toto je tiež dôvod, prečo tak veľa moslimov považuje získavanie peňazí hrozbami, lúpežami a cez sociálne dávky ako svoje právo, pretože islam vyžaduje od nemoslimov, aby moslimom platili peniaze.

Ovládnutie sveta džihádom v siedmych krokoch
Podľa plánu Al-Kájdy na ovládnutie sveta v siedmych krokoch z roku 1990, ktorý zahŕňa zvrhnutie vlád v arabských štátoch približne od roku 2010 (fáza 4) a sformovanie Islamského štátu v roku 2013 (fáza 5), by mala „totálna konfrontácia“ nastať od roku 2016 (fáza 6). Keď si vezmeme narastajúcu radikalizáciu v moslimských getách v tisíckach miest západnej Európy, plus veľké množstvo džihádistov vracajúcich sa z Islamského štátu, potom je takmer nevyhnutné, že v západnej Európe budeme v časovom horizonte okolo roku 2016 čeliť teroru a bojov veľkých rozmerov a dlhého trvania.

Kto sú títo zločinci? Kto sú tí teroristi? Kto je Generácia džihádu? Sú to úplne bežní moslimovia, ktorí sa len správajú v súlade so svojím náboženstvom.

  • SlabéVýborné (+8 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Mariusz Malinowski

    Velmi dobra robota dakujem. odporucam citatelom pozret toto: https://www.youtube.com/watch?v=cSg1_w0WsLA

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?