Publikované: 10.12.2020

Georgijský monument

Nemyslím že to s vami pohne. Myslím, že to dopadne ako vždy. Iba si tak píšem o tom, že Alex Jones z www.infowar.com sa nechal naživo vidieť a počuť z miesta Georgijských Orientačných kameňov. Z rodiska Veľkého resetu.
Monument je reálny artefakt. Verejne mediálne známy. Konšpirácie nezdieľam a neriešim. Toto nie je konšpirácia. Monument nič neskrýva. Jeho transparentnosť je výsmechom ľudstvu. Už sa toho o ňom kade-tade popísalo až hanba. A nič. Nosím drevo do lesa.

Výhrada k Jonesovi (video): „Nemali by sme nosiť rúška“. Mali. Covid je reálny. O jeho pôvode a úlohe nekonšpirujem. Je. A robí s ľudstvom to, čo s ľudstvom robí.
Zabíja selektívne v prvom poradí starí a slabí. Čistí populáciu od ekonomicky neaktívnych a post aktívnych ľudských jedincov odkázaných na dôchodok a sociálne dávky v núdzi. Ekonomický problém spoločnosti. Príliš nákladné, bez zisku a návratnosti. Fondy sem-tam, starostlivosť o prežitie starých sa presúva na mladých (tri piliere); deklaroval ju minister Krajniak ako “geronto filantrop”.
Ide o prípravu na ďalšiu selekciu. Eugenika sa premieta do potratových a politík eutanázie. Toto bývalému “poslednému križiakovi” dnes ministrovi MPSVaR “uniká”… (už má moc). Aj takto chutí moc (Mňačko).
Úžasná WHO (zložka OSN) manažuje liečbu a ochrannú vakcináciu. Miluje ľudstvo. To, postihnuté tu strachom tu kladúce odpor (protesty).
U vystrašenej časti nastupuje Štokholmský syndróm: Podriadenie sa trýzniteľovi, dokonca vzťah vďačnosti za každé malé uvoľnenie núdzových opatrení, než prídu ďalšie a tvrdšie. Metóda: Utiahnuť, uvoľniť. Postupne uťahovať viac. Zvykneme si. Test.
Lockdown (uzávera, zákazy činnosti, obmedzenie mobility a vychádzania) je blízky stannému právu. V opore o vôbec alebo nedostatočne odôvodnený Ústavný zákon 227/2002 Zb. v časti núdzový stav.
Zákon ho definuje, a umožňuje vládny režim tvorby ďalšej súvisiacej legislatívy v skrátenom legislatívnom konaní pod rúškom núdzového stavu. Je dobrý len na to.
Matovičova vláda sa postavila nad parlament. Možnosť súhlasu alebo odmietnutia predĺženia stavu núdze bude mať už len po jeho vyhlásení a čo je „na hlavu“ logike a ústavnosti, v lehote do 20-dní… Maximálna doba do 90 dní, bude ľubovoľná. Kolíková: „Zákon o bezpečnosti štátu (núdzový stav) v momente jeho prijatia nepoznal a nepredpokladal nástup covidu.“
Matovič v stredu (tlačovka TA3): “Sú chvíle,keď treba priznať porážku”.
Sme vďační Matovičovi, ktorý 9.12. zahral „porazeného prezidentkou“. Musí Lockdown. Ale slabý. Lebo súcití s ľuďmi. Matovič je sviňa.
Česká snemovňa 9.12. rokovala o návrhu Babišovej vlády o predĺžení núdzového stavu podľa ich krízového zákona. Slovenská vláda je de facto nad parlamentom a vlastnú ústavnú väčšinu zneužíva vo svoj prospech. V trojuholníku deľby moci sa zmenili pomery. Ústavnému súdu bola odobratá kompetencia a povinnosť posudzovať súlad ústavných zákonov sústavou.
Súčasná vláda s vysokou ústavnou väčšinou je valec, akým nebola ani Mečiarova vláda.
WHO spustilo kampaň za očkovanie. Vôbec nie je jasné, ani isté, či bude dobrovoľné alebo povinné. Mám za to, že bude povinné. S parametrami celoplošného testovania. Povinná dobrovoľnosť, lebo.
Nemecko má už zákon o zákaze popierania covidu. Druhý partner globálneho dvojjadra EÚ Macron a jeho vláda riešia zákon o globálnej bezpečnosti a separatizme (islam). Zákazy, zákazy, represia.
OSN potrebuje udržať medzi náboženský zmier do momentu, kedy zruší a zakáže všetky svetové náboženstvá a nariadi jediné náboženstvo New World Order. Bez Boha.
Ponuka Google vo veci monumentu je veľká, známa, ponúkam toto:
Na Zemi má ostať pol miliardy ľudí…
https://lbry.tv/@AgeOfAquarius:f/Alex-Jones-na-%C5%BEivo-z-Georgijsk%C3%BDch-Orienta%C4%8Dn%C3%BDch-kame%C5%88ov.-Z-rodiska-Ve%C4%BEk%C3%A9ho-resetu.:7
Nájdete na: www.infowars.com
Ide o apokalyptickú Agendu OSN 2030. OSN ako budúce centrum globálnej svetovej moci New World Order. Zmieňuje ho Písmo. Jánovo Zjavenie.
Ján zmieňuje (prorokuje) aj čipovanie (Šelma): „Kto nebude mať znak 666 nebude môcť kupovať ani predávať“. Bude de facto „mŕty“. Čip bude obsahovať všetko: Osobné údaje, testovací certifikát, očkovací preukaz, údaje o polohe, a pohybe, prístup k financiám; prebiehajú procesy prípravy na zrušenie hotovosti; aj s odkazom na covid.
Už bežia Overtonove okná a propaganda. Minimum funkcií čipov sú overené ako funkčné u psov… (na rad prídu gojimovia). Kniežatá zloby (Protokoly sionských mudrcov) nie sú antisemitský podvrh. Veci sa prerokúvajú na stretnutiach Bilderbergu a v skrytom prostredí deep state (hlboký štát).
K vakcínam, ich účinku a vedľajším efektom nemám názor (nedostatok info).
Problém a prekážkou k globálnemu riadeniu sveta sú Rusko a v ostatnom čase Čína, Irán a Turecko. O Korčokovej a Naďovej bezpečnostnej stratégii Slovenska čo-to napíšem v nasledovnom článku; užitoční idioti.
S covidom nastupuje stav post demokracie a tzv. liberálna demokracia (liberálna sloboda) stratila zmysel. Na dobu neurčitú (covid) nastúpil stav “post demokratickej totality”; ako predzvesť trvalej tretej totality.
Alex Jones (infowars) sa zastavil pri záhadnom pomníku venovanému globalistickej agende jednej svetovej vlády a agende vyľudnenia. A to je asi tak všetko.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Tento monument sa nachádza na pôde a zvrchovanom území najslobodnejšieho a najdemokratickejšieho štátu sveta, dôkaz: prezidentské voľby; sú to Spojené štáty americké…
Ak vám covid dovolí, choďte sa k nemu pomodliť.

 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?