Publikované: 03.10.2019

Gott ako „hudobný idiot a zombie“

Predikujem, že TOP09 a ODS plus česká „kavárna“ urážkami Gotta na pôde Česka končia; bojkot si zaslúži aj „slovenský“ Denník Nenávisť za jeho: „Gott ako hudobný idiot a zombie“.

                                                  

Výhodou formátu blog je voľná forma, ktorá umožňuje publikovať a zdieľať informácie aj bez uvedenia vlastného autorského názoru k téme, ktorý autor, samozrejme má, inak by nemohol ani čiarku (viac ako 6oo článkov tu) ale dáva preň priestor a tu a teraz najmä čitateľskej verejnosti a postačí už len len uvádzacia dvojbodka:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kavarna-Ne-spodina-Lid-vzal-vidle-kvuli-kopancum-do-Gotta-vztek-roste-598191?fbclid=IwAR2GPydNqDnsmVzSL-_H3GVZnMy8-fu8T8te_yiP1ojlxNssO_dbeK39KgY

https://medialne.etrend.sk/tlac/dennik-n-pisal-o-gottovi-ako-o-zombie-a-idiotovi-hudby-titulok-neskor-zmenil.html
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/621033/slovaci-posmrtne-urazili-gotta-80-idiot-a-zombie-napsali-pak-se-omluvili.html?fbclid=IwAR11zzbSuJZTC5rfz7k7V3TCNJBcU_z3LA5RDH01W8sL8qxZy0YMIRJ_n7QZáver, stručne: Hnus. Snáď vás perexom článku nemanipulujem. Nie som Denník N. Máte právo na svoj názor.

Aby som využil priestor mi hostiteľským webom daný, pridávam svoj názor k Putinovej kritike Grety:
Nezdieľam vzrušenie z vystúpenia OSN Grety Thunbergovej v OSN.
Uvádza agentúra Reuters: https://www.reuters.com/article/us-russia-putin-thunberg/putin-i-dont-share-excitement-about-greta-thunbergs-un-speech-idUSKBN1WH1FM
Mimo iných prevzali aj Hlavné správy:
https://www.hlavnespravy.sk/putin-ostrej-kritike-grete-chod-vysvetli-rozvojovym-krajinam-preco-by-mali-aj-nadalej-zit-chudobe-nemat-sa-svedi/1905337
Nesúhlas. Svet, európska, nemecká a ktorákoľvek spoločnosť sú antagonizované aj mimo vyhlásení Grety Thunberg. Spoločnosť „svoju“ ani európsku a svetovú nezjednocuje ani Putin.  Nehrajme sa na zjednotenú filozoficko-ideologicko-spoločensko-politicky jednotnú a homogénnu spoločnosť.
Ruský líder mal isté „nemenované skupiny“ menovať. A ukázať na ne prstom. Takto ich „korektne“ chráni.
Rozvojové krajiny sa nebudujú útekom ich občanov za bezpečnostnou ochranou sociálnymi dávkami z cudzieho. Na tie pre nich pracujú domáci Švédi.
Nie sú ani na čele rebríčka kolonizátorov, aby sa dalo vyhlásiť: „Migranti utekajú do Švédska vziať si, čo im patrí“.
Na svoj socializmus a neomarxistické novo ľavičiarstvo Švédi už doplácajú vlastnou bezpečnosťou…
Nemôžu sa pochváliť ani kvalitou a dostupnosťou zdravotníctva. Švédsko je výrazne za Slovenskom.
Švédsky socializmus sa zvrhol na neomarxizmus; imigranti a menšiny preberajú moc nad pôvodnou národnou švédskou domácou väčšinou. Vo voľbách hrozí vláda neomarxistickej luzy, ktorá má luzu za nový proletariát.
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/slovensko-ma-13-najlepsie-zdravotnictvo-v-europe-aktualizovane/
Nemožno im ale uprieť starostlivosť o svoje životné prostredie.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?