Publikované: 07.11.2014

Halloveen

Tento „sviatok“ vnášaný na Slovensko z USA je jedným z prvkov ideológie multikulturalizmu, s cieľom zničiť národnú autochtónnu kultúru Slovákov, vymazať mapu národov v Európe a národ ako pojem: ide o reálnu inváziu neeurópskeho a neslovanského zvyku, ktorý sa ako rakovina šíri po celom svete a zaplavuje ho americkou „kultúrou“.
Deti nevedia, čo robia, a to, čo robia, robia z nevedomosti. A rady. Táto činnosť je pre nich atraktívnou a vzrušujúcou zábavou. So súhlasom a podporou rodičov a „dospelákov“.
Nevedia to ani dospelí (rodičia a učitelia) v dobrej a nevinnej viere urobiť radosť deťom a zabaviť ich rovnako nevinnou zážitkovosťou, netušiac, že medzi maskami sa pohybuje zlo, ktoré tento druidský sviatok oslavuje a to zlo sa dostáva do podvedomia detí…
Rovnaké poslanie a účel majú „tiež nevinné“ filmové horory („iba“ film), ich tvorba a výroba je lačným divákom podsúvaná ako „spoločenská objednávka“…
Akože ináč, výnosný biznis filmového priemyslu – jeho dôsledok a spoločenské následky majú biznismeni  beztrestne „na háku“.
Pre nás cudzí kultúrny prvok, dôsledok exportu a slepej akulturácie do smrtiacej náruče jej padajúceho Slovenska a nielen ideologického ale aj kultúrneho imperializmu USA.
Rodič, ktorý púšťa svoje dieťa na takúto dekadentnú oslavu smrti a zhmotneného, personifikovaného zla pestrých podôb, sa nevedomky dopúšťa zločinu ne deťoch a ďalších generáciách a štát, ktorý toto podporuje a ignoruje je inštitucionalizovaným nástrojom moci  ZLA a SMRTI (reálneho alebo alegorického – to je jedno, zrejme nič pre naivných a ľahkomyselných ignorantov…)
http://www.sho.sk/clanok/1535/halloween-treba-spalit-v-spalovni-kulturneho-odpadu

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?