Publikované: 22.02.2020

Hanau, nemecké a európske zajtrajšky

Po porážke nacizmu, fašizmu a zjednotení, Nemecko na ceste pokánia sebe a svetu dokazuje, že nie je antisemitské, rasistické ani xenofóbne.
Ibaže nie je to Nemecko ale jeho spolková kancelárka, iná ako Hitler a jeho Nemecko, na jeho Sovietmi a spojencami zmarenej ceste k Tretej ríši. Jeden extrém vystriedal druhý. Dva v jednom:
1. Neomarxistická ideológia multikulturalizmu;
2. Neomarxistická rodová ideológia.
Namiesto NSDAP Nemecku vládne zmiešaný mačkopes kresťansko-sociálnej demokracie ako politologicky etablované miešanie kresťanského, svetského a sociálneho princípu vládnutia a prerozdeľovania nadobudnutých zdrojov. Spájanie svetskej demokracie s kresťanskou teokraciou.

Slovensko je ideologicky, politicky aj fiškálne rozdelené vládnymi návrhmi na trinásty dôchodok, zvýšenie rodinných prídavkov, zrušenie diaľničných známok tesne pred voľbami a Istanbulským dohovorom.
Nemecko ako najsilnejšia európska ekonomika nemá fiškálne problémy; žije konfliktom na osi ideológia-politika verzus migrácia a jej dôsledky. Znásobuje ho stále iná východná verzus západná časť Nemecka…
Zrada neomarxizmu na celej ľudskej spoločnosti západného civilizačného a kultúrneho okruhu tkvie v jeho idealistickom voluntarizme, ktorým je vízia slobodnej a oslobodenej zmiešanej multi rasovej, multi kultúrnej a multi rodovej spoločnosti.
Ibaže v ceste neomarxistov a progresívcov stoja náboženstvá, a to autochtónne židovstvo a kresťanstvo a vítaný, importovaný a EÚ prednostne podporovaný a chránený islam. Hmm…
Turek, neo Osman a sunnita Erdogan: „Neexistuje radikálny a umiernený islam, islam je len jeden, medzi náboženský dialóg je neprípustný, islam je nadradený židovstvu aj kresťanstvu.“
Import islamu do Európy mám za šialený a smrtonosný experiment, ktorý nemôže skončiť inak, než stretom civilizácií, kultúr a náboženstiev. Zápalkou bude islam.

No len si všimnite, čo Erdogan vyvádza vo svojom okolí ako budúcom Lebensraum. Erdogan je sunnitský nacista. Uvedomujete si, že začal exportom Turkov do Nemecka ešte v sedemdesiatych rokoch, akože za prácou? To bola prvá povojnová chyba Nemecka.
Nemecko bolo v dobe I a II. svetovej vojny ekonomicky silné, čo ale nezabránilo tomu, aby bolo dvakrát porazené. Ako ekonomický líder EÚ má znova nábeh na ovládnutie Európy nielen ekonomicky ale aj ideologicky a politicky.
EÚ sa rodila od Spoločenstva uhlia a ocele cez EHS. Pokus o federalizáciu (ústava EÚ) bol stopnutý a platí „len“ Lisabonská zmluva.
Na príklade migračných kvót: Ak ich vyhodíte ich dvermi, vrátia sa oknom, alebo inak (dnes povinná solidarita) pod falošnou vlajkou prehlbovania integrácie a približovania sa k jadru EÚ (Nemecko, Francúzsko); za jej rohom stále čaká skrytá idea európskeho superštátu metódou malých postupných krokov (postupným okliešťovaním suverenity a zvrchovanosti národných členských štátov EÚ).

Pozrite politické a mediálne hodnotenie stretnutia šéfov vlád EÚ k rámcovému rozpočtu: „Dohodli sme sa, že sme sa nedohodli.“ Diktát ale nezakladá dohodu. To je dôkaz, že jednota, zdieľanie hodnôt a povinná solidarita sú kecy. A kvóty sú nebezpečné; každý členský štát EÚ musí mať právo rozhodnúť, kto v ňom bude žiť a pracovať; Brexitánia už pripravuje stopku. Orbán má pravdu, aj ju mal, lebo prvý chránil južnú hranicu EÚ…
Akiste ste si všimli, že hoc konal v súlade s legislatívou EÚ, a chránil vonkajšie hranice Schengenu, mal a má problémy. Lebo neomarxisti. Slniečkári a prevádzači. Mafie. Kšefty s ľudskými osobami, ich životmi a zisky.

Európska únia po brexite musí sa reformovať, preformátovať návratom k charakteru Európskeho hospodárskeho, ekonomického a obchodného spoločenstva.
Výzvy lídrov „musíme“ majú význam len v tom, že „Nie, nemusíme“ iba chceme alebo nechceme. Ak lídri EÚ budú pokračovať v ich diktáte a obmedzovať vlastné pravidlá ich „liberálnej demokracie“, Európska únia sa rozpadne pokračujúcimi exitmi.
Pokračovanie „po starom“ a pritvrdzovanie „po novom“ je cesta pokračovania rozkladu a rozpadu EÚ
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3051618-dohoda-na-rozpoctu-je-ted-nerealna-shoduji-se-lidri-zemi-eu
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3052146-summit-o-rozpoctu-eu-prokazal-hluboke-rozpory-mezi-cleny-pise-evropsky-tisk

Politická geografia vôbec nie je jednotná ani v názore na zjednotenie Nemecka a zjednocovanie dvoch odlišných svetov východu a západu Európy.
V rámci strednej Európy Česko inklinuje viac k Nemecku, Slovenský vektor je vyrovnaný a otvorený aj na východ aj juh. Slovensko chce zo strany EÚ len rovnaké zaobchádzanie. Odmieta dvojrýchlostnú Európu a prirodzene inklinuje k združeniu V-4, v čom má oponentku vlastnú slovenskú prezidentku (jej devótnosť voči Západu v Mníchove).

To, čo sa deje v Nemecku, Francúzsku a sporadicky na celom európskom neomarxistickom Západe a severe plus Brexitánia, je prirodzený dôsledok rozhárajúceho sa konfliktu civilizácií, kultúr a náboženstviev.
Eintopf je chutný, nič proti, ale len v tejto podobe:  https://dobruchut.aktuality.sk/recept/35965/tradicny-nemecky-eintopf/
Toto potrebuje Nemecko? Tu sú konzekvencie a opatrenia po extrémistickom a teroristickom útoku v nemeckom Hanau:

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3051612-nemecko-po-rasistickem-teroristickem-utoku-zprisni-ochranu-mesit-nadrazi-i-hranic
Všimnite si, že najviac proti terorizmu protestuje nemecká, neomarxistami indoktrinovaná mládež. Nechápe, že zodpovednosť nesie nemecký government na čele s Angelou Merkelovou, ktorá z nemeckého národa robí ťažko skúšanú sado masochistickú masu, ktorú dáva za vzor celej EÚ: Tá, ale nie je schopná a spôsobilá čeliť príčinám vzniku migrácie. Ale rieši tak, ako my, na Slovensku a v Česku, tzv. “antisystémové” populistické strany; najskôr ich “založí” a potom ich odmieta…

Incident v Hanau bol vyhodnotený ako rasistický a xenofóbny teroristický čin. Aeronet.cz ale píše, že video páchateľa skutku Tobiasa Rajkthjena nezmieňuje ani útok ani jeho motív; útok bola len udalosť, ktorá mala byť upútavkou na video manifest.
Článok, video, ktoré Youtube („zúrivo“) maže, nájdete tu (odporúčam aj vypočutie si relácie Svobodného vysílače k meritu veci): https://aeronet.cz/news/
https://aeronet.cz/news/video-strelec-tobias-r-z-nemeckeho-hanau-ve-svem-video-manifestu-odhalil-americkou-stinovou-vladu-majestic-12-a-ohnove-satanisticke-ritualy-bohemian-grove-ktere-zdokladoval-svedek-ve-filmu/
V Smatanových zoznamoch https://www.konspiratori.sk/ sa www.aeronet.cz/newsako “konšpiračný” web nachádza pod poradovým číslom 5. To, o čom píše článok, je také neuveriteľné, až neuveriteľné. V texte sa zmieňuje aj Pizzagate. Viac tu:
https://www.google.com/search?q=pizzagate+sk&oq=Piizagate&aqs=chrome.1.69i57j0l7.19702j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Denník SME „upratoval“. Pizzagate sa nehodila dotknutej Clintonovej; vie sa, že “upratoval” aj pedofíliu:
https://svet.sme.sk/c/20404416/clintonovu-prenasleduje-pizzagate-konspiracia-zacina-byt-nebezpecna.html

Neomarxisti (tak či tak) s ich sociálnou filozofiou a ideológiou novej progresívnej ultra ľavice búrajú hranice exaktných vied v časti antropológia, genetika, psychológia, sociálna psychológia. Ignorujú vlastnosti všeľudského genotypu v jeho fenotypálnych variantoch.
Ľudský genotyp a fenotyp zakladá mentalitu rasy, etnika, národa. Mentalita zakladá kultúru a vzorce právania, ovplyvnené tradíciami a zvykmi ich kódexu správania, ale aj náboženským uctievaním a učením (judaizmus, kresťanstvo, islam…).
Genetickú výbavu a teda mentalitu rasy, etnika, národa a národnosti nemožno meniť násilím ani prevýchovou (Čína, Severná Kórea) tobôž genetickou intervenciou, genetickým inžinierstvom. To neomarxistom už nič nehovorí ani etika? Že to nie je pravda? No, máš ho vidieť! Dajte im moc do rúk a sledujte ich (náznaky sú zrejmé už pred voľbami)…
Zamyslite sa nad ich liberálnou definíciou slobody. Ide len o ich slobodu proti slobodám a právam druhých, a tú skrývajú za posilnenie práv menšín a kadejakých neexistujúcich “menšín” na úkor štátotvornej a kultúrotvornej väčšiny. Aj preto majú okrem “sexuálnych menšín” prepojenie aj na ostatné národnostné a etnické menšiny…
Uvedomujú si, že menšinová politika je jednou z ich kľúčových neomarxistických politík v súbore liberálnych politík…
Čo ale podnikli proti prieniku politického islamu do občianskeho a politického života krajín západnej Európy?
Viete, čo tí idioti ale robia? Provokujú islam homosexuálnou a dúhovou agendou. A od nás vyžadujú prijatie a ratifikáciu Istanbulského dohovoru; prečo s ním nejdú do arabského a islamského sveta? Čo my máme s ID? Veď v islame je násilie na ženách legálna súčasť islamského práva šaría! Na Slovensku netreba bojovať proti obriezke dievčat a žien! Obriezku židovských chlapcov ID nezmieňuje. Zo strachu, že by šlo o antisemitizmus?

Incident v Hanau bol diagnostikovaný ako extrémisticko-teroristický skutok, a je len seriálovou epizódou v hustnúcom slede sporadických organizovaných alebo osamelými vlkmi páchaných extrémistických a teroristických činov, s prevahou islamského pozadia a pozadím psychopatie (poruchy psychiky, osobnosti).
Od kresťanov toto nečakajte. Ani od židov. Veriaci si robia „svoje veci“ a časť sionistov (spojenie judaizmu so svetským sionizmom) si buduje pozemský Izrael (tu a teraz neriešim vzťah Izrael verzus Palestína ani medzinárodné právo).
Obzvlášť pozoruhodné je, že najviac marxistami je ale nenávidené kresťanstvo (množstvo nenávistných útokov nebolo odstíhaných a potrestaných); a to v krajine, krorá 5. júla svätí a v preambule Ústavy má odkaz na Cyrila a Metoda, ako prvých písmo a vierozvestcov a na týchto kultúrnych a hodnotových základoch a tradíciách bol postavený národno-štátny charakter Slovenskej republiky!

Otázky neomarxistom
Vedia neomarxisti, že s ich lídrami a pomáhajúcimi užitočnými idiotmi vedú najmä západnú Európu do možnej občianskej vojny?
Vedia neomarxisti, že najlepšou cestou k nej je postavenie islamu proti veriacim židom, kresťanom a ateistom?
Vedia neomarxisti, že kresťania, ako občania, nie sú povinní len „držať huby“ a len ustupovať, a že majú právo na použitie inštitútu nutnej obrany a krajnej núdze? A keď ich naseriete, budete mať problém? A budete vrieskať: „Ľudské právááááaaa!“?
Vedia neomarxisti, že svojou bezočivou chucpe rétorikou a politikami EÚ pracujú na rozpútaní vojny civilizácií, kultúr a náboženstiev?
Vedia neomarxisti novej, progresívnej ľavice že ich ideológia a politiky zakladajú xenofóbiu ako úplne prirodzenú a zdravú ľudskú vlastnosť, vychádzajúcu z pudu sebazáchovy, ochranného a obranného inštinktu, posilňovanú priamiou osobnou a sprostredkovanou zážitkovou skúsenosťou cez médiá a sociálne siete?
Ďalšie otázky neomarxistom (hľadanie riešení)
Viete, že práve vy svojím ultra ľavicovým extrémizmom a hlásanými bludmi, predznamenávajúcimi represiu a ostrakizáciu cez neo norimberské zákony, po označeniach židovskou hviezdou, ružovým trojuholníkom a ďalšími nálepkami, nadväzujete stigmami: homofób, xenofób, nacista, fašista, a tým generujete reakčný pravicový radikalizmus a extrémizmus!??
Viete, že Istanbulský dohovor je meomarxistický pamflet novej progresívnej ultra ľavice v časti rodová ideológia?
Viete, že extrémizmus produkuje extrémizmus a je kontraproduktívny?
Viete, že extrémizmus možno odstrániť len odstránením dôvodov a príčin extrémizmu?
Viete, že vy, neomarxisti ste rovnako nebezpeční ako komunisti, a že definične to je celé zle, lebo je to takto: Ak by sa marxizmus-leninizmus nezvrhol na obludný stalinizmus, post satalinizmus a kult osobnosti, ak by sme nemuseli prežiť imperialistické obdobie ZSSR ako jeho nútený, podriadený vazal, a nemecký nacizmus a fašizmus, mohli sme od roku 1918 budovať masarykovský typ sociálne bezpečnej a spravodlivej demokratickej spoločnosti bez škaredých prívlastkov ako non (nie) povinne „socialistický a komunistický” (pokus zlyhal v 68-mom) a po 89-tom sme sa vybrali úplne iným smerom…
No, neostáva len povzdych: Čo by bolo, keby nebolo to, čo bolo…
O to viac treba chrániť slobodu a demokraciu: Je alebo nie je. Bez falošného mačkažáka a prívlastku “liberálna”.
Vy, neomarxisti, ste tou hlavnou zdrojovou príčinou extrémizmu, ale aj rasizmu, antisemitizmu, xenofóbie a homofóbie.
Vás, nebezpečných proto neo fašistických neomarxistov treba odstrániť a neutralizovať. A to legálnou, demokratickou a ústavnou cestou najskôr vo voľbách, a potom  ústavným zákonom o zákaze neomarxistickej ideológie, čím sa posilní zmysel a význam preambuly Ústavy SR a Čl. 1 odsek 1 v časti ideológia.
Nebyť práve vás, neomarxistov, a celej vašej scestnej liberálnej ideológie by sme sa tu vôbec nemuseli sácať, drgať a vybavovať s mačkopsami sociálnej demokracie, kresťanskej demokracie a kadekým zľava, sprava, s neidentifikovateľnými náhodnými politickými zhlukmi ale mohli sme ísť rovnou a priamou cestou…
Nemuseli sme sa strkať a džugať o vopred preddefinované a nemenné ľudské hodnoty, ktoré boli, sú a ostanú nemennými a trvalými hodnotami bez ohľadu na politický režim.
Už toho mám dosť, toto, čo žijeme dnes, je „na hlavu“.
Neomarxisti, slniečkári a vítači, nesiete spoluzodpovednosť za to, že Nemecko a západné krajiny sa menia na policajné štáty!
Otázky voličstvu
A vie slovenské voličstvo, v čom spočívajú nastávajúce parlamentné voľby, a ak v predošlých vždy šlo o veľa, v týchto už ide totálne o všetko, teda o charakter Slovenska a jeho budúcnosť a miesto v Európe a vo svete?
Je západný svet toho Westernu práve to pravé orechové?
Alebo budete voliť Štvrtú ríšu? Neuveriteľné? Hmm…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?