Publikované: 10.05.2022

Harabin na Slavíne

Iniciatíva Mier Ukrajine zorganizovala na bratislavskom Slavíne maratón čítania mien obetí rašizmu (ruského fašizmu) pozri odkaz 1 pod článkom.
Na miesto zhromaždenia prišiel aj Štefan Harabin. Polícia ho k pamätníku nechcela pustiť. Neziskovkár z Mier Ukrajine na Slavíne bránil mu telom prístup k pamätníku. Polícia sa skutku obmedzovania osobnej slobody nečinne prizerala Video denníka SME dokonca zachytáva že jedna z aktivistiek sa dokonca pokúsila Harabinovi ukradnúť položené kvety pri pamätníku (videá v odkazoch 2, 3).


Poznámka editora: V zozname čítaných padlých a obetí ruskej invázie na Ukrajinu chýba 14 tisíc mŕtvych na Donbase od roku 2014, a za živa upálené a zavraždené obete etnických ukrajinských Rusov V Dome odborov 2. mája 2014 v Odese: „Rusi, usmažte sa!“ (nič pre citlivé povahy) odkaz 4.
Western šermuje trestným tribunálom v Haagu. Odesa a ostatné zločiny proti ľudskosti už mali byť dávno odstíhané a potrestané. To je aj na Norimberský tribunál!

Bránenie telom niekomu v chôdzi alebo vo výkone občianskych práv je omylom považované za beztrestné, ale to je omyl. Aj keď máte ruky za chrbtom a iba niekomu bránite v ceste za určeným cieľom, dopúšťate sa nielen obmedzovania osobnej slobody, ale aj poškodzovania cudzích práv, v tomto prípade práva na výkon návštevy verejne prístupného pamätníka vo významný deň, čo dokazovali kvety nesené k pamätníku.

Vo Varšave banderovci napadli priamo ruského veľvyslanca Sergeja Andrejeva pri pietnom akte na cintoríne sovietskych vojakov a poliali ho červenou farbou. Neuveriteľný útok poľská polícia tiež ignorovala (odkaz 5).

Tieto prejavy nacifikácie a fašizácie sa postupne zosilňujú spolu s tým, ako v spoločnosti zosilňuje agresivita podnecovaná médiami voči komukoľvek, kto má iný názor na konflikt na Ukrajine. Ako sami vidíte, agresivita liberálnych neonacistických soldatesiek sa postupne zosilňuje s tým, ako nacistický režim na Ukrajine stráca pôdu pod nohami a viac a viac Banderovcov uteká z Donbasu, bohužiaľ nie domov, ale do Európy, do Česka, na Slovensko, do Poľska, kde ho budú zosilňovať, kultivovať a rozširovať. A začne to ako vždy za pomoci neziskoviek. Pokračuje historický revizionizmus, nacifikácia a ukrajinizácia v miestach a krajinách ich pobytu so štatútom „dočasného útočiska“. Treba uznať: Fikané. Sofistikované. Ukrajinský veľvyslanec v Berlíne Andrej Melnyk vyhlásil, že mesto od fašizmu neoslobodili Rusi ale Ukrajina.

Dezinformačnú kampaň v Európe riadi americké centrum pre psychologické operácie v nemeckom Frankfurte nad Mohanom. Cieľom Američanov je šírenie dezinformácií do mainstreamových médií, ktoré majú vďaka blokovaniu alternatívy získavajú čoraz väčší „slobodný a nezávislý“ operačný priestor na manipuláciu verejnej mienky. Nacistická propaganda je známa od jej lídra Goebelsa. USA v roku 1938 prijali proti nej aj dnes aktívny zákon FARA s označením médií a neziskoviek „zahraničný agent“ odkaz 6.  Ak ho ale podľa vzoru USA používa Rusko a jeho Roskomandzor, vrieskajú, že ide o útok na slobodu a demokraciu.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

1. https://www.donio.sk/mier-ukrajine
2. https://www.youtube.com/watch?v=49VgCBDb9FA
3. https://rumble.com/v143sur-tefan-harabin-chtl-na-slavn-poloit-kvtiny-sovtskm-vojkm-ale-brnili-mu-nezis.html
4. https://davdva.sk/ludovit-stevko-odesa-2-maja-2014-rusi-usmazte-sa/
5. RusEnvoyPL
6. https://www.justice.gov/nsd-fara

 

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?