Publikované: 09.08.2019

Harabina čaká ďalšia zábava

Anketa a anticena Homofób roka pripomína počiatok nástupu Norimberských zákonov. Začalo to nálepkovaním. Vieme, kde a ako to skončilo.
Trestné oznámenie podávať nebudem. Toto je parketa prokuratúry a OČTK. Na podnet aj bez neho. Ex offo. Ale aj vlády a parlamentu. Tobôž hlavy štátu. Zrejme im nedochádza. Nechce? Lebo? Alebo im dôjde až v pokročilom štádiu? Ex post? Už bez možnosti dosahu?
Za vyhlásenie vojny kresťanom Peter Weisenbacher, riaditeľ Inštitútu ľudských práv, nepodával ani „bližšie vysvetlenie“ svojho výroku na adresu kléra katolíckej cirkvi na Slovensku:
Chceli ste mať vojnu, budete ju mať, sľubujem, že to ešte dlho budete ľutovať!
http://www.lifenews.sk/5986/homo-aktivista-peter-weisenbacher-z-ilp-vyhlasil-vojnu-krestanom
Mimochodom, robotický kombajn ide hĺbkovo do histórie aj päť rokov dozadu. Pribúda skúsenosť dotknutých používateľov fejzbúku a ich blokovanie za údajné nenávistné príspevky a komentáre.
Pán Weisenbacher vie, že výhražným výrokom prekročil čiaru. Mal byť trestne odstíhaný za prečin nebezpečného vyhrážania. Posmelený nečinnosťou OČTK „kope do medveďa“. Toto mu „neprejde“. Zo stránky Peter Weisenbacher a paralelne Inštitút ľudských práv, tento výrok odstránil. Ostal na webe. Ako priam bulvárna mediálna téma a čitateľská pastva.

Harabin si s jeho trestným oznámením vytrie rozkrok odzadu. A tomu kamikadze,  hlúpemu  právnemu a ľudsko-právnemu polo gramotnému laikovi, naloží aj s úrokmi „že to ešte dlho bude ľutovať.“
Trestný skutok xenofóbie, homofóbie, rasizmu a antisemitizmu musí spôsobiť preukazný následok v podobe hmotnej, nehmotnej škody, ujmy (dôkazné bremeno je na strane poškodeného subjektu).
V prípade osôb označených anticenou Homofób roka ide o rovinu verbálnu, majúcu ochranu slobody slova, názoru a presvedčenia, bez vecného následku, v súlade s ľudskými, občianskymi a politickými právami.
Keďže nie som antisemita, nezdieľam a nepropagujem hanlivé označenia, nálepkujúce osobu Petra Weisenachera ako žida. Ak ním je, nech ním  je. Všetci máme svoj rasový, etnický pôvod, a mnohí často nevieme, netušíme, aký. Aj Marx bol žid.
Ale Weisenbacherov vzťah k kresťanom ho charakterizuje ako talmudistického a „meinkampfistického“ kresťanofóba. Okrem toho, Kniežatá zloby, protokoly sionských mudrcov, ten „antisemitský panflet“ ako vraj (zdroje) produkt Prvého sionistického kongresu vo švajčiarskom Bazilei v roku 1897, je programom zotročenia alebo likvidácie gojimov. Gojim je židovské označenie príslušníkov iného, než židovského národa, alebo náboženstva. Dlho pred časmi starovekého Ríma malo slovo význam smerujúci k označeniu niekoho, kto nie je Žid; je synonymom pre „hmyz“ (wiki: Gój). Mein Kampf je čajový odvar Talmudu. Tak ako Tóra, Pentateuch…
Pán Weisenbacher a jemu podobná cháska sa usiluje o prevzatie jej totalitnej moci cez liberalizmus a liberáciu ľudských práv a kolaboruje s politickými subjektmi typu Progresívne Slovensko, a s novou, neomarxistickou, proto neo fašistickou, ultra ľavicou.
Ak sú Kotlebovci pravicoví extrémisti, nacionalisti, Weisenbacherovci sú „nadnárodní“ ultra ľavičiari.
Zatiaľ im to „prechádza“.
Inštitút ľudských práv (Weisenbacherovci) s „neziskovkou“ Inakosť-LGBTI Slovakia a ďalšími mimovládkami a dúhovými iniciatívami, organizuje dúhové prajdy.
Má monopol na anketu a anticenu Homofób roka.
Je agentúrou platenou z našich vládnych zdrojov a zo zahraničia, patrí do siete americkej NED a Open society foundation, krorej zakladeteľom je George Soros.
Netuším, ako bude IĽP dokazovať, že ho platí len štát a žije len z asignačnej dane…
Tuším ale, že JUDr. Harabin má a na stôl vyšetrovateľa PZ položí dôkazy a dokumenty.
https://domov.sme.sk/c/22185749/institut-ludskych-prav-ziada-trestne-stihanie-harabina.html
Keďže ide o Harabina, SME rado prevzalo. Z toho istého dôvodu ponecháva diskusiu voľne bežať. Ibaže diskusia je vecná, bez nenávisti (dôvod pre mazanie príspevkov) a k meritu veci:
https://domov.sme.sk/diskusie/3572487/1/institut-ludskych-prav-ziada-trestne-stihanie-harabina.html
„Výrok Štefana Harabina podľa môjho názoru poškodzuje česť a dôstojnosť členov a členiek Inštitútu ľudských práv ako aj dobré meno organizácie v spoločnosti. (…).“ vyjadril sa právnik inštitútu Daniel Grejták.
https://www.topky.sk/cl/10/1815259/Institut-ludskych-prav-chce-Harabina-postavit-pred-sud–Dovodom-su-jeho-ofenzivne-vyroky
Štruktúra ľudsko-právnej agendy IĽP je orientovaná odťažito od len zdania, že jej ide o ľudské práva všetkých a rovnosť práv všetkých ľudí…
V spoločnosti nemá Inštitút ľudských práv žiadnu úctu a vážnosť, existuje len vďaka médiám liberálneho mainstreamu. A ľavicovej Pravdy. Iba obťažuje svojimi voluntaristickými ľudsko-právnymi bludmi.
Štefan Harabin reaguje:
https://www.hlavnespravy.sk/harabin-institut-ludskych-prav-nepodal-trestne-oznamenie-mna-seba/1847719
Weisenbacher to “skúša”. Ibaže seká privysoko. Aj s jeho advokátom.

Som ľudsko-právna mimovládka. Mailom sa mi ktosi sťažoval, že býva na štrnástom, ale keď ide domov sám, výťahom môže len na desiate. Zvyšok musí po schodoch. Som sa pýtal, že prečo, a chválil ho, že sa stará o svoje zdravie. On, že nie, len nedočiahne na gombík. Je trpaslík. Mám činnosť. Zvolám Migdet pride. Ide nesporne o diskriminovanú a utláčanú menšinu. Pozvem ombudsmanku. Zároveň vyhlasujem anketu a anticenu Migdetfób roka. A budem písať trestné oznámenia.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickybcan

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?