Publikované: 24.03.2019

História sa opakuje – odsúdením!

Ľudové porekadlo veľmi často použité v mnohých formách dnes už v mnohých jazykoch “kto sa nepoučí z histórie, bude musieť ju zopakovať” je len voľne preložený preklad biblických slov apoštola Pavla kresťanskému zboru v Ríme: ‘Lebo všetko, čo bolo napísané predtým, bolo napísané na naše poučenie, aby sme svojou vytrvalosťou a útechou z Písiem mali nádej’!

V polovici roka 1914 jedným výstrelom z revolvera bol odsúdený k smrti vládca Rakúsko Uhorského impéria Arcivojvoda František Ferdinand! Po niekoľkých týždňoch začala prvá svetová vojna! Presne podľa predpovede Božieho proroka Daniela! Ten istý prorok predpovedal koniec celosvetového systému vecí, najprv rok 1914, v ktorom začal vládnuť na nebi Ježiš Kristus.

Potom spolu s apoštolom Jánom opisujú do detailov udalosti, ktoré sa už začali odohrávať od roku 1914. Zatiaľ čo apoštol Ján opisuje udalosti vedúce ku koncu, prorok Daniel dodáva presné dátumy ich uskutočnenia! Ako jedným výstrelom v roku 1914 skončil mier na Zemi, zničenie falošného náboženstva pred Súžením začalo odsúdením vysokého cirkevného preláta!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Daniel Nosky

    Nielen väčšina obyvateľov sveta, ale aj mnohí veriaci zabudli na varovanie apoštola Pavla k Rimanom 15:4.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?