Publikované: 10.12.2013

Hľadám ľudí ktorí mi pomôžu zvrátiť osud 5 miliónov ľudí na Slovensku.

Zrejme najzávažnejšia chyba tohto štátu je naša VLÁDA. Takzvaní politici, čo tu riešia úplne nepodstatné veci a len rozmýšľajú ako ošklbať pracujúcich ľudí. Stále dokola len zdražovanie. Kedy konečne zvýšia platy? Asi nikdy! Jedine, že by som bol vo vláde ja a to by nebolo zvyšovanie o 2% za 3 roky ale rovno by som to navýšil na 500€ v hrubom mesačne. Smejete sa tomu, čo som napísal? Je to úplne jednoduché. Dokedy budú slovenskí občania DRIEŤ?  Verte mi, že dlho už nie.

Kde vidím najväčší problém?

1.Všetci politici vo vláde

2.Minimálny plat!

3.Vysoká nezamestnanosť

4.Exekútori

5.Stavebníctvo

6.Korupcia

Neprikláňam sa k žiadnej, ale žiadnej, POLITICKEJ STRANE NA SLOVENSKU ANI V ZAHRANIČÍ. Minimálny plat 327.27€, to je ako čo ? Milodary?! Ja hovorím DOSŤ! Požadujem zmenu celého systému. Ľahko sa to píše, ale verte mi dá sa to. Od r.1989 čo sa udialo…? Nič! Len rozkrádajú tento štát. Veľké firmy dostavajú daňové prázdniny, odpúšťa sa im DPH atď. Poďme sa pozrieť trošku na “akože” politické strany.

V prvom rade sa mi páči, že žijeme akože v demokracii, osobne to má väčšina strán v názve. Tie strany nevedia ani čo to slovo znamená! Takže žijem v demokratickom štáte a som povinný platiť zdravotné poistenie. Dokonca som povinný platiť aj zákonnú poistku na auto. Čo sa stane, ak to platiť nebudem? Jednoducho exekútor. K tým exekútorom sa ešte vrátim.

Riešenie je nasledovné. Stačí si pozrieť môj politický plán v profile. Trošku to tu ale popíšem, ale myslím, že to by som tu mohol písať celý život a nič sa nezmení. Treba konať!

Hľadám ľudí, ktorí mi pomôžu založiť politickú stranu alebo majú záujem aspoň pomôcť pri výbere podpisov. Nikoho nenútim sa stať členom alebo aby išiel so mnou do parlamentu, ak by bola strana zvolená.

Kontaktovať ma môžete na mobilnom čísle od 10:00 – 20:00 alebo e-mailom.

 • SlabéVýborné (+5 skóre, 13 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. S človekom s takto povrchným vnímaním nikto rozumný zakladať stranu nebude. Hlavným problémom Slovenska je hlúposť, egoizmus, závisť, etatizmus… voličov. Ak im toto povieš, je samozrejmé, že Ťa nikto nezvolí. Lepšie je ale drístať o zvyšovaní platov, že ?

  1. Vladimir Distler

   A vy ste spravil čo? Ja chcem občanom tohto štátu pomôcť a nedrístam.

   1. Ja si na rozdiel od Teba viem nájsť konzistentných politikov, voliť ich a nemrhať svojim hlasom buď nevolením alebo volením tých, ktorí sa nedostanú cez 5 percentný limit. Zakladať ďalšiu nezvoliteľnú stranu je pominutím zmyslov a nahrávaním najväčšej strane, ktorá tak z Tvojho hlasu získa najviac. Ty navyše túto hlúposť ešte šíriš.


 2. Vladimir Distler

  Nikde nie je napísané, že nemôžem mať časom viac ako 5%+ (alebo strana).

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?