Publikované: 18.10.2020

Hľadám slová…

Protest sa konal už v čase zákazu zhromažďovania sa v počte viac ako šesť osôb predbežne po dobu 45 dní (…); a sú to práve oni, ktorí bez rúšok asociálneho dištancu stali sa roznášačmi nákazy… (dal by som ich do policajnej karantény). Patria im vysoké tresty!
Z prezentačného efektu mi vychádza, že Slovensko padlo do priepasti všeobecnej mentálnej biedy. Prvá signálna sústava má navrch nad druhou (rozum).
Pred úradom vlády a na jeho bráne visela agresívna luza, jej ostatok provokoval policajné zložky aby mohol vrieskať, že brutálnou silou potláčajú pokojný občiansky protest, aby tie tupé, duté, plastovo zuniace “trupky” mohli pritvrdiť: „Polícia porušuje naše ľudské práva!“  Ibaže nemajú šajn a ani netušia čo sú ľudské práva a slobody. Vnímajú len slobody a práva, nemajú vo vzťahu k nim žiadne povinnosti a osobnú zodpovednosť, zmysel pre mieru vecí (bezbrehosť práv a slobôd) a svedomie… Ibaže toto ich učia ľavicoví liberáli, neomarxisti.
Spoločnosť možno rozdeliť na aktívnu a pasívnu. Protestu sa zúčastnil zanedbateľný zlomok jej ľudsky, občiansky verejne činnej a politicky aktívnej časti, ktorú možno rozdeliť na vo veci covid kvalifikovanú a laickú verejnosť…
Proti Úradu vlády bol vedený dokonca „útok na zimný palác“ najmä spoločensky a politicky definovanou skupinou darebákov, luzy a nebezpečného až toxického ľudského odpadu (viac v galérii):

              
https://www1.pluska.sk/krimi/futbalovi-fanusikovia-chystaju-dnes-protest-porusenie-opatreni-im-hrozi-mastna-pokuta.

                

Konštatujem mentálne obsahovo vyprázdnené násilie pre násilie, príznačné pre ultras a antifa (vandalské útoky na majetok, zdravie a životy, bolo tam aj zrejmé  zneužitie vlajky a hymny SR na nekalý účel (proti etike použitia štátnych symbolov!) ozvalo sa dokonca „Za boha a národ!“ (pseudo národno-kresťansko-vlasteneckí „hruďobijci“…). Jedným z vrcholov bolo: Šesťročné dieťa do megafónu vykrikovalo: “Matovič je K****!”.
Konštatujem, že v právnom stave núdzového stavu policajný zbor “protest” nezvládol.
Poznatky k veci: Fejzbúk nereprezentuje väčšinový názor ani ľudsky a občiansky názorový mainstream, len jeho väčšinovú mentálne slabšiu časť. Ako zrkadlo odráža (kopíruje) politickú kultúru vlády.
Obávam sa (poznatky) že moje slová prehliadne, ako vždy (až na pár jedincov). Spoločnosť je rozdelená na „kto nejde s nami, je proti nám“. Ako vždy. A tak to aj dopadne. Ako vždy.

Premiér Matovič ohlásil celoplošné testovanie obyvateľstva Slovenska. Porovnanie s voľbami (logistika výkonu a priebehu):
1. Aktívne volebné právo je slobodné právo nie povinnosť;
2. Testovanie môže byť všeobecne povinné;
3. Verejný záujem na ochrane verejného zdravia je v prípade covid silnejší než osobné práva a slobody.
Osvedčiť ho môže preskúmanie súladu s Listinou základných práv a slobôd a Ústavou SR.
Ak kto dnes nesúhlasíte s výsledkami marcových legálnych, slobodných a demokratických parlamentných volieb, hoc ste sa na nich podieľali prvou signálnou sústavou nie rozumom, lebo ste podľahli  tomu, čo definujem a diagnostikujem ako „Matovičov efekt“, vedzte, že:
Ak chcete zmeniť zloženie súčasnej vlády a spôsob vládnutia, a parlamentné pomery, za čo nesiete plnú osobnú a zdieľanú zodpovednosť, máte jedinú možnosť:
Predčasné voľby v súlade s Ústavou SR.
Protesty musia byť v súlade s Ústavou a zákonom.
To, čo sa udialo v sobotu mám za mentálny balast a smog bez rozumu, duše, ducha, a bez opory o Ústavu a zákon.
Ak som nebol a nie som Charlie Hebdo, nie som ani sobotný protest.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Aby som tu nebol za blbca a hlupáka; konštatujem, že covid-19 nemá žiadnu obdobu ani so španielskou chrípkou, a preto uchopte do svojej moci a aktivujte vašu druhú signálnu sústavu (bez komentára):
https://www.stopworldcontrol.com/planned/
http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2020/10/D%C5%AEKAZ-%C5%BEe-pandemie-byla-pl%C3%A1nov%C3%A1na.pdf
Písal som, žiadny hoax:
http://www.blogovisko.sk/pravdy-polopravdy-a-lzi.html

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?