Publikované: 02.09.2013

Hlas podobný hlasu v banke nie je problém…

Určite ste už videli reklamu, ktorou nás bombarduje je v médiách Tatrabanka, kde nám ponúka, že bezpečne identifikuje volajúceho pri volaní cez telefón

Je obdivuhodné, že tak konzervatívna inštitúcia akou bezpochyby banka je dôveruje technológii overovania hlasu natoľko, že Vám dovolia pomocou tohto overenia manipulovať s ”najposvätnejšou” entitou dneška – s peniazmi.

Overenie podľa nahrávky je dnes dokonca dostatočný dôkaz aby bol obvinený človek z páchania trestnej činnosti, ako bolo v prípade exprokurátora Mamráka, bývalého šéfa nitrianskej prokuratúry

O to smiešnejšie sa javí keď najznámejší imitátor na Slovensku známy pod prezývkou “Hlas podobný hlasu” doteraz dokázal svoju identitu utajiť. Len pripomeniem, že pred časom, podľa tvrdenia samotného predsedu Smeru-SD Róberta Fica napodobnil predsedu strany pri prezentácii spôsobu zháňania finančných zdrojov pre pokrytie straníckych aktivít.

Prepis slávnej nahrávky imitátora “Hlasu podobného hlasu

Budem teda hovoriť aj s inými  ľuďmi bez toho, aby bolo treba za  každú cenu hovoriť aj s nimi.  Ja len môžem povedať, že som zabezpečil,  a toto môžem povedať,  dúfam, že to nikto nepočúva, zabezpečil som na  tento rok 35, na  budúci rok asi 40, plus teda ďalšie veci. Zabezpečil  som ich, ako  tie peniaze, vlastnou hlavou. Oficiálne prídu a budú  normálne vykryté  v strane. To, že sa pri tom motal Fedor, nemôže  znamenať, že ma  niekto bude držať za gule, to sa nesmie stať. Aj preto  som urobil  niektoré rozhodnutia vo vzťahu k týmto financiám. Som sa  vymanil  od Fedora a povedal som: Fedor, ja som dal do toho hlavu a nie  ty si dal   do toho hlavu, takže ja budem teraz o niektorých veciach  rozhodovať.  Napriek tomu si myslím, že musí vzniknúť nejaká paralelná  finančná  štruktúra, ktorá musí byť k dispozícii pre účely aj volebnej   kampane a ďalších vecí.

Pevne verím, že do doby prezidentskej kampane, kde Róbert Fico evidentne kandiduje ako jednoznačný favorit, dokáže spoločné intenzívne úsilie všetkých štátnych orgánov, za pomoci investigatívcov odhaliť tajomstvo, ktoré už tak dlho Slovákom nedá spať.

Kto je Hlas podobný hlasu?

Pretože ak sa nepodarí jeho totožnosť odhaliť, jeho geniálne stvárnenie a verná podoba prejavu Róberta Fica vytvára možné ohrozenie štátu v prípade, že bude Róbert Fico zvolený. Mohol by zneužiť svoje schopnosti a ako najvyšší veliteľ ozbrojených síl vydať napríklad povel na nejaký nevratný čin. Alebo by mohol diskreditovať Slovensko pri kontaktovaní významnej politickej osoby a zneužití svojich schopností.

Z druhej strany si neviem predstaviť ako budú ľudia reagovať pri telefonickom rozhovore, ak budú vedieť o totožnosti tejto nebezpečnej osoby! Veď nemôžete dôverovať, keď sa Vám niekto predstaví ako “Prezident Róbert Fico” a bude chcieť od Vás nejakú službu. Čo keď je to temný záškodník?

Ako sami vidíte, nebezpečenstvo je vážne.

Preto sa pýtam, volám a vyzývam všetkých roduverných Slovákov, statočných policajných úradníkov, bankárov, novinárov. Pátrajte po Hlasovi podobnému Hlasu, porovnávajte databázy, hľadajte možné stopy, náznaky, ktoré pomôžu odhaliť závoj hrozného tajomstva, nedovoľte intrigánovi ohroziť našu svojstojnú Slovänskú vlasť. Sťaby Svätoplukove prúty držme pri sebe a odhaľme túto nebezpečnú burinu, vytrhnime ju z trávnika nášho spoločného kľudného bytia aby sme mohli budovať posvätné dedičstvo Starých Slovákov v mene velikánov našich dejín – Mojmíra, Solúnskych braov, Kráľa považia, Ľudevíta Štúra či generalissima Štefánika. Všetci budú na Vás pyšne zhliadať z nebies a určite si každý statočný kandidát tajnej spolupráce zaslúži vyznamenie pred posvätným pyjom jazdeckej sochy Svätopluka I – najslávnejšieho kráľa Starých Slovákov.

Zdroje:
http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/expertiza-ukazala-zhodu-hlasu-byvaly-sef-nitrianskej-prokuratury-je-obvineny-z-korupcie.html
http://www.sme.sk/c/5416129/fica-ma-usvedcovat-tajna-nahravka-odmieta-ju.html

  • SlabéVýborné (+93 skóre, 97 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?