Publikované: 10.07.2020

Homofóbne výroky má Kremeľ za excesy

MOSKVA, 10. júla. TASS/. V Kremli sa homofóbne vyhlásenia považujú za excesy, ruský prezident V. Putin ich netoleruje. Oznámil to v piatok tlačový tajomník ruského gosudara D. Peskov, a ktorý odmietol trebárs porovnanie dúhovej vlajky LGBTI hnutia so svastikou

https://tass.ru/obschestvo/8934377
Putin opakovane odpovedal na otázky týkajúce sa dodržiavania práv „sexuálnych menšín“ v Rusku. Podľa hovorcu Putin odmietol obvinenia z porušovania týchto “pseudo práv” a pripomenul najmä zákaz propagácie netradičných sexuálnych vzťahov medzi maloletými „ktorý sa v niektorých západných krajinách mylne interpretujePrezident zároveň venoval pozornosť niektorým národným republikám, kde ich historické a kultúrne korene majú svoju osobitosť, ktorú nemožno ignorovať,“ dodal Peskov. Mienil zrejme štáty Ruskej federácie, v ktorých má prevahu kresťanstvo alebo je uctievaný islam.
Pri odpovedi na otázku, ako Kremeľ hodnotí televízne relácie o porušovaní práv ľudí s ich netradičnou sexuálnou orientáciou v Rusku, povedal Peskov:
„Ak si myslíte, že Kremeľ všetko nechá, a ostane sedieť pri televízii a gayoch v Rusku, dajte nám vedieť. Sme presvedčení, že máme veľa ďalších, dôležitejších záležitostí.“
Ruská federácia rešpektuje právo na osobné súkromie a osobné slobody a práva aj výhradu vo svedomí, vo vzťahu k náboženskému presvedčeniu v súlade s ústavou a zákonmi.
Článok 2 Ústavy RF zo 4. júla 2020:
„Človek, jeho práva a slobody sú najvyššou hodnotou. Uznávanie, dodržiavanie a ochrana práv a slobôd človeka a občana je povinnosťou štátu!
Len tam nerobte jedno: Verejne, slovom, písmom  ani obrazom nepropagujte sodomiu. Lebo bude problém. Na dúhové prajdy a vlajky tam zabudnite. Zasahujú do práv maloletých detí a juvenilnej mládeže.

Z článku k anticene: „Weisenbacher zdôraznil, že volení zástupcovia by si mali uvedomiť, že demokracia nie je nadvláda väčšiny a že „menšinové práva“ musia byť garantované.“
https://domov.sme.sk/c/22443639/anticenu-homofob-roka-udelili-poslankyni-zaborskej.html?ref=njctse
LGBTI nie sú menšina
! Nevykazujú definičné znaky pojmu menšina!
Práva reálnych menšín sú na Slovensku garantované aj dodržiavané!
Slovenská anketa a anticena Homofób roka je homofašistická! Nástroj podobný kladivu na čarodejnice z dielne neomarxistickej ultra ľavice. Weisenbacher klame!
Pán Weisenbacher: Definujte pojem menšina!

Peskov zrejme nevie toto, ak by áno, svoj názor prehodnotíhttps://www.conservapedia.com/Homo-fascism
Nevie ešte dokonca aj, že transsexuáli (menšina v menšine?) už nežiadajú len o ich toleranciu a podporu, chcú a dožadujú sa už aj našej konverzie v sexuálnych preferenciách a posielajú na liečenie gayov a lesby.
Chcel som, aj začal, ale nepokračoval. Je na vás, aby ste voľne využili svoje osobné slobody a práva oboznámiť sa s novou a porovnať ju so starou ruskou ústavou…
Bude vám dobré vedieť aj toto:
Rusko zablokovalo 107 darebáckych webov, kritizujúcich novú Ústavu Ruskej federácie, ktorá nahrádza predošlú.
Ústava RF z roku 1993http://www.constitution.ru/index.htm
Ústava RF zo 4. júna 2020: http://duma.gov.ru/news/48953/
Zasa bude krik: Ľudské slobody a práváááaaaa!
Zmrdi: Vezmite na vedomie a starajte sa o ústavy svojich domovských krajín.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?